Alíkovský sraz v západních Čechách

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 12. října 2007 v 16:51.
Týnulínka v něm napsal:

Ahojky

Příspěvek z 6. října 2007 v 7:56.
Pralinka2 v něm napsal:

To není.

Příspěvek z 29. září 2007 ve 14:21.
Mari1 v něm napsala:

No tak většinu těch mladších účastníků jsem si hlídala sama. :) Jo a článek o srazu v Alíkovinách je. Ale už není mezi prvními články. ;)

Příspěvek z 23. září 2007 v 18:33.
ahojky009 v něm napsal:

Taky znám, jen už je to ohraný :o) A počet, neliším se v desítkách. Ještě k tomu jsem vás nehlídal O:-)

Příspěvek z 22. září 2007 ve 14:25.
Mari1 v něm napsala:

Pěkný odhad :) To mi připomíná hlášku, kterou rád používal jeden učitel ze střední školy: "Plus mínus autobus." :)

Příspěvek z 20. září 2007 ve 20:04.
ahojky009 v něm napsal:

No to je jednoduchý, bral jsem to rychlým odhadem =D
A pravda, škoda, že to nevyšlo... Snad příště ;)

Příspěvek z 20. září 2007 v 15:43.
pes_z_pětipes v něm napsal:

jo a Ahojky, kolikže to máš na rukách prstů? Já tam napočítal minimálně třináct lidí. :)

Příspěvek z 20. září 2007 v 15:42.
pes_z_pětipes v něm napsal:

Ahoj, děkuju všem zúčastněným za pohled, jsem rád, že jste si to užili/y. :) Děkuju Ahojkymu za zhodnocení, škoda jenom, že nebyl článek v Alíkovinách. A děkuju i Pralinkovi za fotky, jste tam všichni krásní

Příspěvek z 13. září 2007 ve 21:57.
Pralinka2 v něm napsal:

To asi dřív bude ten v Praze.

Příspěvek z 13. září 2007 v 6:46.
ahojky009 v něm napsal:

Tam bych se také mohl podívat, není to daleko od Prahy :)

Příspěvek z 13. září 2007 v 5:20.
Pralinka2 v něm napsal:

Tam už byl a chystá se další.

Příspěvek z 12. září 2007 v 19:23.
kykynecka v něm napsal:

no nikdy sraz není v Sedlčanech :-(( no ale mě to je jedno :-)

Příspěvek z 9. září 2007 ve 23:35.
Pralinka2 v něm napsal:

Tak nějaké fotky ze srazu jsou tady.

Příspěvek z 7. září 2007 ve 14:08.
ahojky009 v něm napsal:


Zhodnocení setkání „alíkáčů“ v Karlových Varech pohledem ahojkyho009…<b>Tak a je to, škola již začala, setkání je již minulostí a já mohu jen doufat, že se na nějakém tom příštím srazu opět setkáme.


<b>Na srazu „alíkáčů“ jsem byl poprvé v životě.. Při odjezdu jsem měl obavy z toho, jaká bude účast. Za hodinu jsem už byl klidný. Počet nebyl závratný, mohl bych vás spočítat na prstech dvou rukou. Myslím si, že už kvůli tomu byl sraz povedený. Nejdříve jsme si skočili na malou svačinku, pro někoho to byl oběd. Zastavili jsme se v „mekáči“. Tam jsem také pomalu začal všechny poznávat. Bylo to teprve pár minut po setkání u vlaku a už jsem si říkal, že se nudit rozhodně nebudeme.


<b>Když už jsme všichni dojedli a zúčastnili se „autogramiády“, následovala cesta na lanovku. Ta vedla městem a hlavně kolem pramenů. Našli se tací, kteří s nadšením ochutnávali všechny prameny. Pravda, občas se dostavilo pěkné zašklebení, ale konec konců platí: „Co je zdravé, nemusí být i dobré“. Cestou jsem si také potvrdil jak málo stačí k záchvatu smíchu. Tak třeba neustálé padání kšiltovky z hlavy tu dotyčnou pořádně rozesmálo. Ani nevím, čemu se vlastně smála, když jí nedržela kšiltovka na hlavě =D Lanovka na konci naší procházky městem nás měla dopravit na rozhlednu a také dopravila.


<b>Na vrcholu rozhledny se nám naskytl nádherný pohled na Karlovy Vary, okolní hory i kopce. Bylo krásně vidět. Také to byl zasloužený pohled, po tom výstupu po schodech. Nejvíce však asi děcka upoutal výtah. Skoro všichni se s ním pak svezli dolu, aby nemuseli po schodech. Ale abych to neměl tak jednoduché, závodil jsem ve sbíhání schodů. Prohrál jsem, ale co se dá dělat :o)


<b>U rozhledny bylo i miniZOO. Co však neušlo pozornosti všech byly houpačky. Na těch jsme se všichni vrátili do dětských let – let členů srazu. Vůbec se neřešil věk, prostě jsme na nich blbli. Musím uznat, že na to, jak houpačky byli staré a pod útokem turistů, vydrží hodně. Pravda, jedna trochu křupala, když jsme se pořádně odráželi od země, ale zvládla to.


<b>Zpět do města už jsme šli pěkně po svých. Možná si teď říkáš, že to bude nuda, jelikož se asi už nic nestalo, ale opak je pravdou. Při malé přestávce nás překvapilo pěvecké vystoupení. Nešlo o žádnou známou skupinu, nýbrž o část z našeho setkání. Bylo to pěkné a kdo ví, třeba zveřejním i nahrávku, tedy se souhlasem našich zpěvaček =o)


<b>Blíží se nám konec, ale ještě mám jednu příhodu. Nejdříve však jdeme na návštěvu karlovarského vřídla. To už sice nestříká tak vysoko, jako dříve, ale pro turisty to není nic odpuzujícího. A uvnitř jsme se i ohřáli, venku byla celkem zima a tak to přišlo vhod. Poslední zajímavá příhoda je starý nápojový automat. Většina lidí by si řekla, že to je normální věc. Do jisté míry mají pravdu, ale tento byl extra starý, a stále funkční. Tedy… Holky ho nutně museli prozkoumat. Na poprvé zjistili, že nejsou kelímky, tudíž jim pití vesele proteklo a peníze byly nenávratně pryč. Následoval výbuch smíchu. Ale to ještě nic nebylo proti druhému pokusu. Dali si tam vlastní kelímek a namačkali číselný kód Coca Coly. Něco se začalo dít, pak jen byl slyšet záchvat smíchu. Místo Coly v kelímku bylo něco, co se podobalo obyčejné vody. Automat tam jistě stál řadu let bez obsluhy a požíral od zvědavců peníze.


<b>Tak to je konec a tím končí i můj příspěvek. Loučí se s vámi všemi ahojky009 a někdy se třeba i potkáme. Třeba zrovna s tebou, na nějakém z dalších srazů „alíkáčů“.


Příspěvek z 5. září 2007 v 8:41.
Pralinka2 v něm napsal:

Hm, slyšel jsem. Co budeme dělat?

Příspěvek z 3. září 2007 v 9:56.
MuDrc_ v něm napsal:

Já sem bohužel nemohl

Příspěvek z 2. září 2007 ve 22:23.
Pralinka2 v něm napsal:

Dneska byl ten sraz v Karlových Varech.

Příspěvek z 31. srpna 2007 ve 12:11.
Neth v něm napsal:

Normálně... To vůbec není špatný nápad:o)

Příspěvek z 30. srpna 2007 v 19:51.
Mari1 v něm napsala:

Vůbec to nevypadá trapně. Třeba, až znovu otevřou Miniaturpark, tak sraz uspořádáš ty v Mr. Lázních. :)

Příspěvek z 29. srpna 2007 v 18:52.
Neth v něm napsal:

Ahoj. Děkuju moc za pozvání na sraz, ale opět nemůžu, ani 1. ani 2. Jo, je to už trapný, ale nemůžu za to:o) Tak mi nezbývá nic jinýho, než vám popřát pěkný sraz, snad to vyjde někdy jindy

Příspěvek z 27. srpna 2007 v 19:05.
Mari1 v něm napsala:

Už jej máš v poště. :)

Příspěvek z 27. srpna 2007 v 9:21.
7Nika v něm napsal:

Chtěla jsem se ještě zeptat ten dopis kde se přesně sejdeme mi napíšeš do pošty.

Příspěvek z 27. srpna 2007 v 9:19.
7Nika v něm napsal:

Ahoj už se moc těším na ten sraz.Ani si nemusím lámat hlavu jak se do Karlových Varů dopravím protože v nich bydlím.Určitě tam přídu.

Příspěvek z 24. srpna 2007 v 10:45.
Mari1 v něm napsala:

Tak to by bylo skvělé. :) Zjisti si to doma a pak mi dej vědět, MuDrci. :)

Příspěvek z 23. srpna 2007 ve 13:30.
MuDrc_ v něm napsal:

V tobu budu zřejmě v lázních v Karlových Varech.Ještě to nevím přesně ale kdybych nebyl v lázních tak bych jel a kdybych v lázních byl tak by se to snad dalo nějak zařídit.

Příspěvek z 19. srpna 2007 v 17:01.
Mari1 v něm napsala:

V Alíkovinách je článek o chystaném srazu v Karlových Varech.

Příspěvek z 13. srpna 2007 ve 13:59.
Týnulínka v něm napsal:

No nevím jak vikinkaa, ale já si myslím že to bude super! Ale ještě nevím jestli mi to maminka dovolí:) Jinak na tu Dianu se moc těším a doufám že někdo z vás nemá závratě. pardon ale už mi docházejí slova

Příspěvek z 12. srpna 2007 v 19:03.
Mari1 v něm napsala:

Já si myslím, že to problém není. Ale měly by se především vyjádřit pořadatelky - vikinkaa a Týnulínka.

Příspěvek z 10. srpna 2007 v 16:28.
Pralinka2 v něm napsal:

Chtěl jsem se zeptat, jestli by se dalo ten sraz posunout na neděli 2.9.? Dostal jsem na 1.9. pozvánku na jinej sraz v Praze.

Příspěvek z 8. srpna 2007 ve 22:16.
Mari1 v něm napsala:

Ahoj Kristýnko, já doufám, že ten sraz ve Varech bude. :) Zkus se v Poříčí poptat, kdo všechno by s námi jel. Pokud bychom jeli osobním vlakem, tak si zase můžeme dát sraz u p. vychovatelky Růženky a vyrazit pěkně společně. :) A slíbila i p. vychovatelka Ivuška, že by jela s námi.
Myslela jsem, že bychom se podívali na rozhlednu Dianu, vstup je tam zdarma a ještě nás nahoru sveze lanovka. ;) Cestou potkáme léčivé prameny a pak si můžeme někde posedět a popovídat, pokud nám to čas dovolí. Jediná nekuřácká jídelna, kterou v Karlových Varech znám, je Mc Donald.

Kdo si nástěnku oblíbil?