« Novější příspěvky
Příspěvek z 27. dubna 2008 v 11:24.
vewe
v něm napsala:
ahoj,vím že spousta z vás by chtělo skvělou vízu,ale neví jak se to dělá,proto vám nabízím mou pomoc,koukněte na mojí vízu,a tak je co umím udělat....Než jsem se to naučila,tak jsem jednoho uživatele na Alíkovi(nebudu jmenovat)požádala jestli by mi udělal vízu,a on mi ukradnul heslo.Takže já vím jak to je těžké když vám někdo ukradne heslo.Proto těťka tu jsem já,a já heslo nekradu.....Kdo by chtěl vízu ať mi pisne do pošty co všechno....PS.Nejpozději mu to udělám do 2dnů...tak o tom uvažujte.....Tak ahoj a pěkný den > |
Příspěvek z 26. dubna 2008 v 19:31.
-Ashley-Fuller-
v něm napsal:
Ahoj plsinky klikni a správná odpověď je B)http://www.dormeo.cz/soutez/index.asp?tn=friendhome&parent=3302236&sid= > |
Příspěvek z 25. dubna 2008 v 9:40.
denzyl
v něm napsal:
nechapuuuuuuuuuuu....................................> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 22. dubna 2008 ve 12:24.
AvRiLkA-gIrLkA
v něm napsal:
Prosím,zaregistruj se na lvirtualnilmesteckol.blog.cz/> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 19. dubna 2008 v 10:51.
Mno tak ještě aby jsi nepřežívala že :D> |
Příspěvek z 18. dubna 2008 ve 20:51.
Aggie
v něm napsal:
Mateas jj to je fakt ty každodenní spamy mě už taky štvou....já žiju ne zas fakt pohodově ale přežívám :D> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 15. dubna 2008 v 7:32.
Aggie, Spam vládne světu no :D Jinak žiju fakt pohodově, jak Ty?> |
Příspěvek z 13. dubna 2008 v 8:53.
12WILL12
v něm napsal:
Příspěvek z 10. dubna 2008 ve 21:47.
Aggie
v něm napsal:
Mateas mnoo jak na to koukam samý "kdo chce vizu" nebo naky stranky no nic:D jak zijes? > |
Příspěvek z 8. dubna 2008 v 19:52.
pajiweb
v něm napsal:
Ahojík, chcete se dozvědět něco málo o zvířátkách? Nebo si zamotat jazyk při jazykolamech a nebo se chcete zachechtat při vtípkách?????????? Jestli ano, tak prosím navštivte www.pajiweb.ic.cz ☻☺☻☺☻♥☺☻☺☻☺♥☻☺☻☺☻♥☺☻☺☻☺ A prosím, promiňte za reklamu.> |
Příspěvek ze 7. dubna 2008 ve 21:17.
Příspěvek ze 7. dubna 2008 v 19:01.
Nikoleta
v něm napsal:
hele přihlas se prosim na tuhle stranku a jestli se ti bude libit jak zpívají moje kamosky..tak jim dej..hlas.. prosim..budou mit radost http://www.ewafarna.cz/tour/ukaz-video.php?id_ukazky=34864&z=tour-vloz.php a druha kamoska http://www.ewafarna.cz/tour/ukaz-video.php?id_ukazky=35064&z=tour-vloz.php
a kdyby ste měli nějakej dotaz napište mi nebo icq..470 292 016
.prosim dejte jim..hlas..budou fakt radi....=) > |
Příspěvek z 6. dubna 2008 v 16:37.
Aggie
v něm napsal:
chodí sem někdooo normální?> |
Příspěvek z 5. dubna 2008 ve 13:52.
Sekhmet
v něm napsal:
http://vexel.blog.cz/0804/bleskovka> |
Prodleva 6 dní.
Příspěvek z 30. března 2008 ve 12:47.
Příspěvek z 28. března 2008 ve 13:56.
bublinkaklara
v něm napsal:
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 25. března 2008 ve 21:58.
Příspěvek z 24. března 2008 v 18:40.
Hermiona93
v něm napsal:
Příspěvek z 24. března 2008 ve 14:15.
--ADIO1996--
v něm napsal:
<bgsound src="http://www.nova.cz/eso/mediadata/audio/315.mp3" LOOP=-1">
hledam holku tak piste!!!<tr><td bgcolor=black><font color=blue> Čau lidi hip-hop 4ever moc vám o sobě nekecnu ale pište ale aji holky ktery chcou je pokecat a hlavně velky dik že ste se čumli na mou wizu zdrawi MC-vlna hlavně čumněte na náš gang všichni členi jsou od nás z vesnice klidně se řechtejte vi b u z i c i že ganstři na vsi ale pravda je takova že ty si žadny gang neurobil ty koko t tak k členum došek,--tuningač--,massa,SILVIN,Mike07,
> |
Příspěvek z 24. března 2008 ve 12:48.
Staci
v něm napsal:
máš rád Linkin Park?tak navštiv 1 den starou stránku (moji) : LP-forever.blog.cz napiš komentář a prosím hlasuj v anketě budu moc vděčná děkuji> |
Prodleva 7 dní.
Příspěvek ze 17. března 2008 ve 20:51.
Cathline
v něm napsal:
Tak tady je hooooodně příspěvků> |
Příspěvek z 16. března 2008 v 11:14.
-_soutěže123
v něm napsal:
prosím podívej se na mojí vizitku.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ
> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 13. března 2008 v 9:09.
Hm. To se budeme muset zeptat. Ale kdyby to nešlo, tak bychom asi ty tvoje nástěnky převedli na to jméno, pod kterým se hlásíš teď. > |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 9. března 2008 ve 20:45.
lesumir_abc
v něm napsal:
Nevim, asi nemam heslo... CHCI zpatky sveho lesu mir .)> |
Příspěvek z 9. března 2008 v 15:23.
A budeš se ještě přihlašovat pod přezdívkou LesuMir_bzzz ? > |
Příspěvek z 9. března 2008 v 8:29.
Popelka007
v něm napsal:
Prodleva 5 dní.
Příspěvek ze 4. března 2008 v 15:18.
lesumir_abc
v něm napsal:
Jo, mas pravdu, protoze jsem to vzal z csfd, original uz nemam... A ja tam jsem taky porad, ale kult osobnosti ma nekdo jiny... tam je to hrozne tezke :D> |
Příspěvek ze 4. března 2008 ve 14:44.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
A co tu vůbec děláš, mazej na čsfd. :)> |
Příspěvek ze 4. března 2008 ve 14:44.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
mně přijdou ty barvy míň sytý a trošku rozmazaný. Ale asi to je fakt stejný. :)> |
Příspěvek ze 4. března 2008 v 11:29.
lesumir_abc
v něm napsal:
Jiste :) Pse, proboha, cos mel na mysli, ze je jiny?> |
Statistika…