Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    ANTIFA (nedejme šanci nacismu)

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 17. října 2010 v 15:04.
    152277 v něm napsal:

    antifa neni rasizmus je to prejavom antifasizmu a su v skupine takzvana antifa punk  skinhead a este vela dalsich stilou a aj niekto si zamiena slovo skinhead za neonacizmus skinhead je normalni clovek nerasisticki rasisit su len fasisti a neonacisit asi tak 21

    Příspěvek ze 17. října 2010 v 10:58.
    valna13 v něm napsal:

    mas jako hlavni stranku na intosi seznam.cz tak zadej do vyhledávače ,,coolinggirl.blog.cz ,,

    Příspěvek ze 17. října 2010 v 10:44.
    zombak21 v něm napsal:

    Robo: U nás byl Socialismus.

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 9. října 2010 v 15:32.
    PrincessTana v něm napsal:

    Forest-Adam: Stalin měl víc obětí než Hitler jen proto, že Hitlerovi bylo zabráněno jeho plány uskutečnit.

    Příspěvek z 9. října 2010 v 15:05.
    robo313 v něm napsal:

    Ale na druhou stránku zase komunismus, co byl v ČSSR měl mnohem méně obětí než nacismus.

    Příspěvek z 9. října 2010 ve 13:08.
    Forest-Adam v něm napsal:

    Stalin má za 6 let více obětí než Hitler. To tomu něco odpovídá.

    Příspěvek z 9. října 2010 v 11:31.
    robo313 v něm napsal:

    Komunismus je zrůdný, ale proč by měl být horší než nacismus?

    Příspěvek z 8. října 2010 v 16:25.
    Forest-Adam v něm napsal:

    No nacismus je hrozný. Ale pořád lepší než komunismus. Ale nejlepší je samozřejmě volná ruka-demokracie. Ale s tou diskriminací romů bych nepřeháněl. Nejsou vůbec diskriminování. Ten systém je tak prostě nastaven, že vůči většině je kvůli takovým slovům o romech nefér. STEJNÁ PRÁVA BEZ ROZDÍLŮ BARVY PLETI!

    Prodleva 12 dní.
    Příspěvek z 26. září 2010 ve 13:24.
    robo313 v něm napsal:

    Jaký systém je v současné době přijatelnější než kapitalismus?

    Příspěvek z 26. září 2010 ve 13:01.
    zombak21 v něm napsal:

    Jak pro koho, Robo.

    Příspěvek z 25. září 2010 v 7:13.
    robo313 v něm napsal:

    V současné době je kapitalismus nejpřijatelnější systém.

    Příspěvek z 24. září 2010 ve 22:35.
    zombak21 v něm napsal:

    Pralinka: No, nevím, jak moc dobře funguje. Ostatně, žádný systém nevydrží věčně.

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 20. září 2010 v 18:42.
    PrincessTana v něm napsal:

    Pralinka2: To máš pravdu. Kapitalismus je jako systém spíš nejméně nespravedlivý.

    Příspěvek z 20. září 2010 v 18:36.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Já si nejsem jist, zda je spravedlivý. Já si myslím, že jeho předností je hlavně to, že je schopen fungovat.

    Příspěvek z 20. září 2010 v 18:15.
    robo313 v něm napsal:

    Myslím si, že kapitalismus je spravedlivý systém.

    Příspěvek z 20. září 2010 v 17:12.
    YettY v něm napsal:

    ANTIFA xD cotoje :D nejaka parta dětí ? :D asi :)

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 18. září 2010 v 19:53.
    Pralinka2 v něm napsal:

    To je zajímavá myšlenka.

    Příspěvek z 18. září 2010 v 10:33.
    PrincessTana v něm napsal:

    Já jsem taky pro zničení kapitalismu, ale počkal bych s tím, než bude nějaká alternativa schopná fungovat v reálném světě.

    Příspěvek z 18. září 2010 v 9:12.
    robo313 v něm napsal:

    ANTIFA je moc radikální, chce zničit kapitalismus a často se rve s policií....

    Prodleva 16 dní.
    Příspěvek z 1. září 2010 ve 23:28.
    PrincessTana v něm napsal:

    Nenapsal jsem to včera?

    Příspěvek z 1. září 2010 v 18:39.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Nevím. Bohužel Alík přes již více než dva roky trvající opakované urgence dosud
    nerozchodil zobrazování příspěvku v nástěnce od konkrétního uživatele.

    Příspěvek z 1. září 2010 v 17:10.
    PrincessTana v něm napsal:

    Nenapsal jsem to už?

    Příspěvek z 1. září 2010 v 16:31.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Hm, pak je otázka, co by tedy z takto definovaného komunismu vůbec zbylo.

    Příspěvek z 1. září 2010 v 9:33.
    PrincessTana v něm napsal:

    Vědecký ateismus není nezbytná součást komunismu.

    Příspěvek z 1. září 2010 v 6:49.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Křesťanství a komunismus nemohou být slučitelné názory, protože křesťanství je neslučitelné s vědeckým ateismem, který je součástí komunismu.

    Příspěvek z 31. srpna 2010 v 19:20.
    PrincessTana v něm napsal:

    Ano, ale to je právě třeba ten křesťanský komunismus, který tvrdí, že kvůli takovým případům jsou komunismus a křesťanství slučitelné názory.

    Příspěvek z 31. srpna 2010 v 16:12.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jestli myslíš něco takového, že by všichni měli stejně nebo že by majetek byl společný, tak takové  směry samozřejmě existují, ale na to nemusí být komunismus, takové věci se realizovaly mimo jiné i v křesťanském prostředí, například u prvotních křesťanů nebo u husitů.

    Příspěvek z 31. srpna 2010 ve 12:58.
    PrincessTana v něm napsal:

    Pralinka2: Cíl komunismu, alespoň do takové míry do jaké se většina lidí, co se k němu hlásí shodnou je vytvořit beztřídní společnost (a společenské třídy se definují podle majetku). Jak si to kdo vykládá a jak toho chce dosáhnout, toho můžou být tisíce způsobů. Taky víceméně všichni přijímají základní Marxovy teze o tom, jak se vyvíjela společnost a v jakém je stavu. Jeho řešení už nemusí přijímat, nejen kvůli tomu, že si uvědomují, že svět je o dost jiný, než v 19,století.

    Příspěvek z 31. srpna 2010 v 1:18.
    YettY v něm napsal:

    newim co tady rešit ? vsechno co je nazi, rudý nebo anti stoji za uplne H***O

    Příspěvek z 30. srpna 2010 v 9:57.
    Pralinka2 v něm napsal:

    No jo, vidíš, možné to je. Ale můžeš to teda znova připomenout? Já už to asi nenajdu, obzvlášť když Alík přes již více než dva roky trvající opakované urgence dosud nerozchodil zobrazování příspěvku v nástěnce od konkrétního uživatele.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    23. února 2008 v 0:00
    Založil:
    tupýjaklečo
    Obsahuje:
    ~ 400 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    tupýjaklečo
    (zatoulaný kulisák)

    Související nástěnky: