Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    ANTIFA (nedejme šanci nacismu)

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 30. srpna 2010 v 0:06.
    PrincessTana v něm napsal:

    Nebavili jsme se o tom už?

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 23:48.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tak mi napiš svoji definici komunismu.

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 23:32.
    PrincessTana v něm napsal:

    Ne nezbytně.

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 23:01.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Křesťanský komunismus? A je jeho součástí taky křesťanský ateismus?

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 22:54.
    PrincessTana v něm napsal:

    Protože marxismus-leninismus je jediný směr komunismu, který kdy existoval. Ne, neexistuje žádný takový směr jako je náboženský, nebo křesťanský komunismus a lidé jako Camilo Torres Restrepo, Thomas J. Hagerty nebo Diane Drufenbrock nikdy neexistovali.

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 22:04.
    Phobia v něm napsal:

    Pralinka2: dobře, až bude nějaká volná chvilka, tak se na to podívám :)

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 21:55.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Hlavně hlásají nesmiřitelný třídní boj, tedy nesnášenlivost vůči určité skupině (skupinám) lidí. A taky hlásají vědecký ateismus a nesnášenlivost vůči lidem, kteří vyznávají nějaké náboženství. A o leninské národnostní politice si něco přečti.

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 21:46.
    Phobia v něm napsal:

    Pralinka2: Vždyť jeden ze základů nacismu je nesnášenlivost vůči určité skupině (skupinám) lidí, ne? Komunisté, pokud vím, odmítají pouze kapitál.

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 21:05.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Nejsou.

    Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 20:48.
    Phobia v něm napsal:

    paradoxně jsou to přitom dva extrémy, které jsou vlastně navzájem protikladné...

    Příspěvek z 29. srpna 2010 v 18:27.
    robo313 v něm napsal:

    Ano, jsou proti politice U.S.A. a Izraele. Jsou proti svobodě osobní i ekonomické. Také jsou velmi populističtí atd. atd. myslím si, že by se našlo spoustu věcí, v kterých jsi jsou podobní.

    Příspěvek z 29. srpna 2010 v 18:07.
    Phobia v něm napsal:

    YettY: nacisti a komunisti jsou sice úplně jiní, ale přitom jsou v mnoha věcech podobní....

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 25. srpna 2010 v 1:32.
    YettY v něm napsal:

    ja vim :-)

    Příspěvek z 25. srpna 2010 v 0:26.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ano, ale o komunismu tady jsou jiné nástěnky.

    Příspěvek z 25. srpna 2010 v 0:20.
    YettY v něm napsal:

    všichni řikaj jak jsou fašisti, náckove atd...svině vrazi neřikám že ne ale co třeba komunisti? jako např. Stalin? ten vraždil stejne jako náckové...a kdyby jenom stalin komunismus je horší...

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek ze 14. srpna 2010 v 16:39.
    Phobia v něm napsal:

    kukanek23: A v čem přesně se ti zdá jeho tvrzení pravdivé? V tom, že Antifa se paktuje s národnostními menšinami? Nejsem zastáncem Antify - jenom mě zajímá, co přesně ti na Svenově názoru imponuje.

    Příspěvek ze 14. srpna 2010 v 15:34.
    kukanek23 v něm napsal:

    Phobia: Sven má ale pravdu!! Svene máš mé sympatie!!!!

    Příspěvek ze 14. srpna 2010 ve 14:00.
    Phobia v něm napsal:

    Sven: neubližoval ti náhodou někdo v mládí, že jsi tak impulzivní?

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 13. srpna 2010 v 0:08.
    Sven v něm napsal:

    Antifo !!! Zajdi. Proti náckům se bratříčkujete s někým kdo se nesmí jmenovat .... vy se vůbec nějak moc bratříčkujete jste odpad společnosti jako náckové a jistá společnost lidí, kteří se nesmějí vyslovovat, nebot za její vyslovení jsme my normální považováni za rasisity

    Příspěvek z 12. srpna 2010 ve 14:39.
    MARŤULÍNEK v něm napsala:

    Phobia a zombak21: Tak to sry... (ráda od někoho slyším, že je metalista =D) Ale ANTIFA má až příliš zidealizovaný pohed na svět... Jejich názor jim neberu, ale podle mě jsou velká část z nich zfetované trosky.

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek ze 7. srpna 2010 v 0:46.
    zombak21 v něm napsal:

    Marťulínek: Haló. Také jsem metalista. A haló - nikdo mě neprudil.

    Příspěvek z 6. srpna 2010 v 19:07.
    Phobia v něm napsal:

    MARŤULÍNEK: by ses divila, kolik je na takovejch koncertech i metalistů :)) já sám se nepovažuju za pankáče a když si mám vybrat mezi punkovým a metalovým koncertem, tak jasně volím metal. Takže na tomhle nezáleží - když se tam nechováš jak d*bil, tak tě přijmou mezi sebe:)

    Příspěvek z 6. srpna 2010 v 19:05.
    Phobia v něm napsal:

    zombak21: představ si, že mně se to stalo taky na Barvách léta v Praze na Džbáně :D ale už je to víc jak rok zpátky...

    Příspěvek z 6. srpna 2010 v 18:21.
    MARŤULÍNEK v něm napsala:

    Phobia: To je pravda. Ale stejně je to neomlouvá.
    zombak21: K tomuto taky musím říct, že je to pravda... i když ne úplná. Ono záleží hlavně na tom koho potkáš. Vždycky se najdou ti "dobří" a ti "špatní". Dál: mě by určitě nepřijali. Zaprvé nejsem antifák (ale nejsem ani nacista!!) a zadruhé nejsem punker, ale metalista. To by ke mě moc milý nebyli...

    Příspěvek z 6. srpna 2010 v 18:15.
    zombak21 v něm napsal:

    Phobia: Vím, o čem mluvíš :) Zrovna teď nedávno na Barvách Léta to bylo podobné :-) Přišli jsme do hospody, přisedl k nám chlapík, my mu dali retko, on nám nabídnul stan k přespání...

    Prodleva 14 dní.
    Příspěvek z 23. července 2010 ve 13:24.
    Phobia v něm napsal:

    zombak21: s těma pankáčema souhlasím.... Byl jsem na koncertě a když jsem se jednoho zeptal, jestli by neměl cígo, tak se ke mně okamžitě natáhly ruce se třema krabičkama a ještě mě jeden z nich chtěl zvát na pivo. Tyhle lidi jsou si prostě navzájem rovni. Na takovejch koncertech se se mnou dávali do řeči úplně cizí lidé a vždycky to vypadalo, jako bychom už byli léta přátelé - žádná odměřenost ani nedůvěra. A musím říct, že to je nakažlivý, protože jsem se tak za chvilku choval taky :))

    Příspěvek z 22. července 2010 ve 23:19.
    zombak21 v něm napsal:

    MArťulínek: Ano, podle videa poznáš, kolik lidí fetuje a taky to, že jsou to všichni Antifáci a není tam nikdo normální atd...nemluvě o tom, že Punkeři jsou jedni z nejmilejších lidé, které jsem kdy poznal.

    Příspěvek z 21. července 2010 ve 12:52.
    Phobia v něm napsal:

    MARŤULÍNEK: Je to prostě složitý.... Idea Antify je samozřejmě krásná, ale stejně krásná je i třeba idea komunismu. Realizace už je složitější a především téměř nemožná.

    Příspěvek z 21. července 2010 v 11:44.
    MARŤULÍNEK v něm napsala:

    Phobia: Neodsuzuju je za to, co poslouchájí, ale většinou se chovají fakt blbě... No, vuděla jsem ANTIFU v akci proti DSSS a to byla fakt síla. A ne, nedočetla jsem se to na těch stránkách, ale viděla jsem to v různých videích. To je jedno, obě dvě strany odsuzuju. Můj pohled na svět se ti změnit nepodařilo, protože toto je můj názor (i s důkazy, který nehodlám měnit. Lidi podle barvy pleti, toho, co poslouchají nebo náboženství (kromě Islámu) jsem nikdy odsuzovat nechtěla.

    Příspěvek z 20. července 2010 ve 13:25.
    Phobia v něm napsal:

    MARŤULÍNEK: Teď ti musím říct něco, co možná změní tvůj pohled na svět (lehká ironie...) - fetky už opravdu nemají snahu měnit svět. To, že je Antifa plná smažek, fetek a kedráků, se můžeš dočíst snaad jen na stránkách http://odpor.org/. Tuhle stránku neberu ovšem jako objektivní. K Antifě se hlásí především mladí lidé s radikálnějšími názory, kteří si ještě myslí, že něco změní. Všimni si ale, že od těchto radikálních názorů s přibývajícím věkem většina lidí upouští. A že je Antifa plná pankáčů a hoperů? NO A CO? Vždyť přece neodsuzujeme lidi za to, co poslouchají, jaké vyznávají náboženství a jakou kůži mají! To by se z nás pak stali podobná zvířata jako ty z NO.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    23. února 2008 v 0:00
    Založil:
    tupýjaklečo
    Obsahuje:
    ~ 400 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    tupýjaklečo
    (zatoulaný kulisák)

    Související nástěnky: