Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    ANTIFA (nedejme šanci nacismu)

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 19. července 2010 v 1:19.
    zombak21 v něm napsal:

    ROBO: A taky protikomunistická...což na její hlouposti nic nemění, uznávám.

    Příspěvek z 18. července 2010 ve 13:38.
    MARŤULÍNEK v něm napsala:

    Nejsem ani FA ani ANTIFA. Spíš bych se přikláněla k antifa, kdyby to nebyly jen smažky (tj. hopeři, punkeři). Podle nich je nacista každý, kdo s nima nesouhlasí. Věčně bývají zhulení!

    Příspěvek z 16. července 2010 v 17:47.
    robo313 v něm napsal:

    Další důkaz, že je ANTIFA protikapitalistická http://www.antifa.cz/content/stahuj/samolepky/brno

    Příspěvek z 16. července 2010 ve 12:18.
    PrincessTana v něm napsal:

    Ale neřekl jsi.

    Příspěvek z 16. července 2010 v 11:12.
    robo313 v něm napsal:

    Jen jsem chtěl říct, že na zahraniční politiku Izraele má ANTIFA i Národní odpor stejný názor.

    Příspěvek z 15. července 2010 ve 13:45.
    PrincessTana v něm napsal:

    Protože chtít genocidu a chtít po Izraeli aby respektoval mezinárodní právo je přesně totéž.

    Příspěvek z 15. července 2010 v 11:20.
    robo313 v něm napsal:

    dady: Neříkej mi, že ANTFA není levicová, vždyť spolupracuje s Britskými Listy a na jejich stráknách jsem našel pár protiizraelských článků
    http://www.antifa.cz/content/izrael-brutalne-zautocil-na-lode-s-humanitarni-pomoci-pro-gazu
    http://www.antifa.cz/content/izrael-obvinen-ze-statniho-terorismu
    V názorech na Izrael by si neonacisté a ANTIFA rozuměli.

    Příspěvek z 15. července 2010 v 11:08.
    Wulfgar v něm napsal:

    Antifa je organisace plná dementů!!! Jste magoři, antifáci, běžte se léčit!! A už si konečně nepleťte příslušníky DSSS s náckama!

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek ze 4. července 2010 v 18:35.
    zombak21 v něm napsal:

    Viz. Phobia

    Příspěvek ze 4. července 2010 v 15:10.
    Phobia v něm napsal:

    Heslo Antify? Něco jako "bij nácka do hlavy"... Náslí přece může v důsledku plodit jen další násilí. Antifa (aspoň u nás) je organizace plná radikálů. Jsem antifašista, ale s Antfou opravdu sympatizovat nebudu.

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 2. července 2010 v 0:27.
    zombak21 v něm napsal:

    Zarytý anrifák je stejný hlupák, jako kterýkoli nácek. JDe mu pouze o způsob, nikoli princip. Antifa je organizace, která stojí pouze na tom, že "potlačuje zlo plynoucí z nacismu". Ale ve svém jádru je naprosto stejná, jako celý Odpor...

    Příspěvek z 1. července 2010 ve 23:54.
    dady v něm napsal:

    Proč radikální extremismus? Pouze organizeace proti fašismu a nacismu.

    Příspěvek z 1. července 2010 ve 3:19.
    zombak21 v něm napsal:

    Antifa - stejná banda jako odpor, jen z druhé strany. Další forma radikálního extremismu a to není dobré.

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 27. června 2010 v 7:21.
    robo313 v něm napsal:

    Je to pravda.

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 8. května 2010 v 10:10.
    Vikomt v něm napsal:

    Hitler Slovany nestihl vyvraždit, protože mu v tom zabránila postupující sovětská, britská a americká armáda.

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 1. května 2010 v 0:38.
    dady v něm napsal:

    Neříkal jsem Slováci, ale Slovani.

    Příspěvek z 30. dubna 2010 ve 20:27.
    kuba002 v něm napsal:

    hm to bych bil asi mrtvi (sem s pulky slovak) ale co se tyka slovaku oni nerikaji rom nbrž cigan

    Příspěvek z 29. dubna 2010 ve 21:08.
    dady v něm napsal:

    Je ti 14, kubo. Stejně jako mně. Tudíž nebudu říkat že z těch názorů vyrosteš, budu Tě brát prostě jen jako dalšího který se potřebuje "zamachrovat" a nějak ukázat, a nenapadne ho nic jiného než uznávat ideologii násilí. Kdybys jen věděl jaké zlo nacisté za 2. světové války spáchali. A co nejspíš nevíš: Po židech a romech, měli přijít na řadu další příslušníci "podrasy", Slované.

    Příspěvek z 29. dubna 2010 ve 20:25.
    robo313 v něm napsal:

    kuba002 : Takže jsi ještě starší než já. Mně je 13.

    Příspěvek z 29. dubna 2010 ve 20:21.
    kuba002 v něm napsal:

    mimochodem je mi 14

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 26. dubna 2010 ve 22:38.
    dady v něm napsal:

    Ano. Tudíž rozhodně ne všichni jsou příznivci krajní levice. Spojuje je pouze nenávist k fašismu a nacismu.

    Příspěvek z 26. dubna 2010 v 17:24.
    robo313 v něm napsal:

    dady: ANTIFA je vlastně združení všech lidí , kteří nesouhlasí s (neo)fašismem a (neo)nacismem.

    Příspěvek z 26. dubna 2010 v 15:59.
    dady v něm napsal:

    Rozhodně to není pravdivé.

    Příspěvek z 26. dubna 2010 ve 12:59.
    robo313 v něm napsal:

    dady: Ještě se vrátím k ANTIFA. Takže není správné, když se ANTIFA označuje za krajní levici?

    Příspěvek z 26. dubna 2010 v 8:27.
    Senťullka v něm napsal:

    fašisti smrdí

    Prodleva 17 dní.
    Příspěvek z 9. dubna 2010 v 10:47.
    robo313 v něm napsal:

    kuba002: Kubo, můžu vědět kolik je ti let?

    Příspěvek z 8. dubna 2010 ve 22:21.
    dady v něm napsal:

    Aha... Inteligentní a plodné trávení volného času, že, Kubo? :-D Z toho vyrosteš ;-)

    Příspěvek z 8. dubna 2010 v 18:20.
    kuba002 v něm napsal:

    to se radsi neptej 2222no reknu to tak boli jeto (mlatime co serou nad 14let)

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek ze 4. dubna 2010 v 16:48.
    robo313 v něm napsal:

    Jaké fuj?

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 1. dubna 2010 ve 21:11.
    Speod v něm napsal:

    fuuuuuuuuuuuj

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    23. února 2008 v 0:00
    Založil:
    tupýjaklečo
    Obsahuje:
    ~ 400 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    tupýjaklečo
    (zatoulaný kulisák)

    Související nástěnky: