ANTIFA (nedejme šanci nacismu)
« Novější příspěvkyROBO: A taky protikomunistická...což na její hlouposti nic nemění, uznávám.
Nejsem ani FA ani ANTIFA. Spíš bych se přikláněla k antifa, kdyby to nebyly jen smažky (tj. hopeři, punkeři). Podle nich je nacista každý, kdo s nima nesouhlasí. Věčně bývají zhulení!
Další důkaz, že je ANTIFA protikapitalistická http://www.antifa.cz/content/stahuj/samolepky/brno
Jen jsem chtěl říct, že na zahraniční politiku Izraele má ANTIFA i Národní odpor stejný názor.
Protože chtít genocidu a chtít po Izraeli aby respektoval mezinárodní právo je přesně totéž.
dady: Neříkej mi, že ANTFA není levicová, vždyť spolupracuje s Britskými Listy a na jejich stráknách jsem našel pár protiizraelských článků
http://www.antifa.cz/content/izrael-brutalne-zautocil-na-lode-s-humanitarni-pomoci-pro-gazu
http://www.antifa.cz/content/izrael-obvinen-ze-statniho-terorismu
V názorech na Izrael by si neonacisté a ANTIFA rozuměli.
Antifa je organisace plná dementů!!! Jste magoři, antifáci, běžte se léčit!! A už si konečně nepleťte příslušníky DSSS s náckama!
Viz. Phobia
Heslo Antify? Něco jako "bij nácka do hlavy"... Náslí přece může v důsledku plodit jen další násilí. Antifa (aspoň u nás) je organizace plná radikálů. Jsem antifašista, ale s Antfou opravdu sympatizovat nebudu.
Zarytý anrifák je stejný hlupák, jako kterýkoli nácek. JDe mu pouze o způsob, nikoli princip. Antifa je organizace, která stojí pouze na tom, že "potlačuje zlo plynoucí z nacismu". Ale ve svém jádru je naprosto stejná, jako celý Odpor...
Antifa - stejná banda jako odpor, jen z druhé strany. Další forma radikálního extremismu a to není dobré.
Je to pravda.
Hitler Slovany nestihl vyvraždit, protože mu v tom zabránila postupující sovětská, britská a americká armáda.
hm to bych bil asi mrtvi (sem s pulky slovak) ale co se tyka slovaku oni nerikaji rom nbrž cigan
Je ti 14, kubo. Stejně jako mně. Tudíž nebudu říkat že z těch názorů vyrosteš, budu Tě brát prostě jen jako dalšího který se potřebuje "zamachrovat" a nějak ukázat, a nenapadne ho nic jiného než uznávat ideologii násilí. Kdybys jen věděl jaké zlo nacisté za 2. světové války spáchali. A co nejspíš nevíš: Po židech a romech, měli přijít na řadu další příslušníci "podrasy", Slované.
mimochodem je mi 14
Ano. Tudíž rozhodně ne všichni jsou příznivci krajní levice. Spojuje je pouze nenávist k fašismu a nacismu.
dady: ANTIFA je vlastně združení všech lidí , kteří nesouhlasí s (neo)fašismem a (neo)nacismem.
dady: Ještě se vrátím k ANTIFA. Takže není správné, když se ANTIFA označuje za krajní levici?
fašisti smrdí
Aha... Inteligentní a plodné trávení volného času, že, Kubo? :-D Z toho vyrosteš ;-)
to se radsi neptej 
no reknu to tak boli jeto (mlatime co serou nad 14let)
Jaké fuj?
fuuuuuuuuuuuj
| předchozí | 1234567891011 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 23. února 2008 v 0:00
- Založil:
- tupýjaklečo
- Obsahuje:
- ~ 400 příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- tupýjaklečo
- (zatoulaný kulisák)
