Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Bojové sporty

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 13. června 2009 v 7:51.
    lu10 v něm napsal:

    ja chodim do klubu fight club

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek z 31. května 2009 ve 13:31.
    cerhovka12 v něm napsal:

    chodím na judo

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 24. května 2009 ve 21:17.
    pojidacka v něm napsal:

    Ahojky, já dělám  taichi

    Příspěvek z 21. května 2009 v 19:52.
    Chazzika v něm napsal:

    Tak já jsem se před rokem dala na aikido. Někdy si říkám, jestli jsem tehdy byla jasné mysli xD

    Příspěvek z 20. května 2009 v 15:32.
    bobmarlej v něm napsal:

    ckodi 3 a půl roku na karate mám zelený pásek chodim do klubu karate spartak hradec králové jstli tam někdo chodí tak adi mi napíše do vizitky214

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 10. května 2009 v 17:30.
    veruk v něm napsal:

    já sice nechoímdo bojovích sportů,ale chtěla bych

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 5. května 2009 v 15:42.
    domulečka v něm napsal:

    Do jakýho oddílu chodíš LU10????????????

    Příspěvek z 5. května 2009 v 15:33.
    domulečka v něm napsal:

    Ahoj já taky chodím na karate do klubu

    SK KESL RYU SHOTOKAN
    Jestli máte někdo zájem tak nás navštivte.
    Je to super přesně tak jak to říkal kity56

    Příspěvek ze 4. května 2009 ve 14:52.
    matys00 v něm napsal:

    ja chodim na judo

    Příspěvek z 2. května 2009 ve 14:59.
    kity56 v něm napsal:

    101010já chodim sestym rokem na karate a je to uplne super,protoze tam nejen ze jde o ten sport ale i o skvelou partu lidi s kterejma se zasmejete a zapomenete na ty prusvihy ktery mate doma i ve skole16

    Příspěvek z 29. dubna 2009 ve 14:44.
    kecka_ v něm napsala:

    No, tak já chodí 3. rokem na judo a budu do léta delat zkousky na oranzovy pás...

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 19. dubna 2009 v 11:30.
    9a9 v něm napsal:

    já nedělám žádný bojoví sport a ani mi to nevadí26

    Příspěvek z 19. dubna 2009 v 8:26.
    Nikinka-5angels v něm napsal:

    Já chodím 2 roky do juda a budu chodit (asi) ještě dál.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 9. dubna 2009 v 15:44.
    Teri-X v něm napsal:

    Travole hele když už chceš psát japonský číslovky tak je aspon piš správně žádnej hič,hí,sant,ší,rok neni je to hichi,hi,san,shi pak ti tam chybí go a pak roku ale jinak to je správně japonsky:ichi,ni,san,shi,go,roku,shichi,hachi,kyuu,juu

    Příspěvek z 6. dubna 2009 v 19:58.
    Lucoušek_4 v něm napsala:

    wrestling je nejlepší bojovej sport

    Příspěvek z 5. dubna 2009 v 8:43.
    Reiky v něm napsal:

    já chodila 2 roky na karate ale ještě budu chodit 11

    Příspěvek ze 4. dubna 2009 v 15:10.
    sabina74 v něm napsal:

    4TEA-KWONDO JE FAKT HUSTÝ4

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek z 22. března 2009 v 17:56.
    Alien13 v něm napsal:

    a este umim breakdance

    Příspěvek z 22. března 2009 v 17:55.
    Alien13 v něm napsal:

    ja chodim na tai-chi,aikido,kung fu..!!!

    Příspěvek z 22. března 2009 v 17:54.
    Alien13 v něm napsal:

    na kolik bojovich sportu chodite..??

    Příspěvek z 22. března 2009 v 17:54.
    Alien13 v něm napsal:

    zdar lidi

    Příspěvek z 21. března 2009 v 15:13.
    Lilka v něm napsala:

    delam karate a mam zeleny

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek ze 14. března 2009 v 19:25.
    lu10 v něm napsal:

    A jakou šerpu máte v karate222já fialový a je mi 7 let 111  a už mám 27 medailí a 5 pohárů.a už jsem se dostala i na m čr v kumite tam nic a  pak ještě v kata team a tam jsem byla 3. a jmenuju se Lucie Štroblová 161616                                                                                    

    Příspěvek ze 14. března 2009 v 17:22.
    poslusnak123456 v něm napsal:

    taekwondo cerveno cerny je mi 12 no dobre no ni

    Příspěvek z 12. března 2009 v 16:23.
    mourecek v něm napsal:

    myluju bojové sporty4, ale baletky23 blé.

    Příspěvek z 12. března 2009 ve 14:35.
    andynecka v něm napsal:

    Jituliinka:Kung Pao určitě ne kung pao je jídlo!!!

    Příspěvek z 11. března 2009 v 17:44.
    katýs11 v něm napsal:

    jen samé karate to je hruza. ja dělam šerm je to super252525

    Příspěvek z 8. března 2009 ve 12:55.
    nelička v něm napsal:

    ahojky já dělám kung fu24

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 3. března 2009 ve 22:01.
    Potkanka v něm napsal:

    taekwondo, box

    Příspěvek z 2. března 2009 v 8:08.
    G1997 v něm napsal:

    judo

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    1. června 2000 v 0:00
    Založil:
    Alík
    Obsahuje:
    ~ 600 příspěvků
    Moderátor:
    Alík
    (kulisák)