Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Bylinná a alternativní léčba – V přírodě je síla!

  >X<->X<->X<-

  Pravidla:

  Zde se budou psát tipy a rady na léčbu vašich zranění, nemocí, kosmetických vad a jiných nepříjemností pomocí bylin, přírodní a alternativní medicíny, každý koho něco trápí si sem může přijít pro radu a každý, kdo se zajímá o přírodní medicínu, bez chemie a trochu se v tom vyzná, tak na to může zkusit poradit nějaký ten přírodní lék. Prosím zkuste hlavně radit správný ověřený informace, z knih a tak, jen ti, co o tom něco skutečně víte, protože když se poradí špatná bylina, tak by i mohla uškodit, ale správná pomůže. Ovšem na něco je vyloženě třeba odborné pomoci, ale z vlastní zkušenosti vím, že byliny stačí na fakt hodně problémů, a že fakt pomohou a o tom to tu bude.

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 21 dní.
  Příspěvek z 13. července v 6:49.
  MrTheBest v něm napsal:

  I takhle se dá, můžeš psát tipy i bez toho aniž by někdo požádal, to asi jo. Původně jsem myslel jako, že někomu něco bude a na to se mu odpoví, co mu na to pomůže, ale takhle by to mohlo být zajímavé rozšíření.

  Příspěvek z 13. července v 0:28.
  girl_loser v něm napsala:

  Pampeliška lékařská
  když člověka píchne třeba včela žihadlem tak pomůže, když se zlomí její stonek a na ránu se dá trochu té bílé dužiny (latexu) tak se rána rychleji zahojí a nebude to tak bolet.
  Pomůže i proti bolení v krku a při angíně.

  (něco takového?)

  Příspěvek z 13. července v 0:19.
  MrTheBest v něm napsal:

  Cokoliv, co bude čistě a pouze na přírodní bázi a má to zároveň ověřené účinky, dá se použít i placebo, když víš, že to zabere. Nebo třeba akupunkturní body, když víš co kde zmáčknout, tak to taky může pomoct, dá se léčit i pomocí barev, minerálů, kovů, zvuků a tak dál, alternativních způsobů je docela dost, chci prostě pomoct, aby do sebe všichni necpali hned paralen, když je něco bolí, aby nemuseli s každou blbostí hned k doktorovi. Doktor předepíše prášek, ale jsou i zdravější způsoby a na to se tady chci zaměřit. Jo, na něco jsou vyloženě prášky třeba, když má někdo něco vážnějšího, to není dobrý u takových nemocí prášky vysadit, ale kdykoliv to bude možné, tak chci aby se sem chodilo pro radu a chci zde tímto způsobem i pomoct aby se více zamezilo chemickým lékům a tak.

  Příspěvek z 13. července v 0:03.
  Colossus v něm napsal:

  A myslíš alternativní léčbu jako homeopatika a nějaké šamanské zaříkávání, či tím myslíš jen zahrnutí bylin apod. do nějaké skupiny?

  Příspěvek z 12. července ve 23:27.
  MrTheBest v něm napsal:

  Zde se budou psát tipy a rady na léčbu vašich zranění, nemocí, kosmetických vad a jiných nepříjemností pomocí bylin, přírodní a alternativní medicíny, každý koho něco trápí si sem může přijít pro radu a každý, kdo se zajímá o přírodní medicínu, bez chemie a trochu se v tom vyzná, tak na to může zkusit poradit nějaký ten přírodní lék. Prosím zkuste hlavně radit správný ověřený informace, třeba z knih a tak, radit mohou jen ti, co o tom něco skutečně víte, protože když se poradí špatná bylina, tak by i mohla uškodit, ale správná pomůže. Ovšem na něco je vyloženě třeba odborné pomoci, ale z vlastní zkušenosti vím, že byliny a různé cvičení stačí na fakt hodně problémů, a že fakt pomohou a o tom to tu bude. Nenašel jsem nástěnku vyloženě na tenhle způsob, tak si říkám, že to tu chybí!

  předchozí 1 další
  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  12. července ve 23:27
  Založil:
  Obsahuje:
  5 příspěvků
  Moderátor:
  MrTheBest
  (kulisák)