Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Být sám sebou - názory

  Nový příspěvek

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 4. prosince 2020 ve 14:08.
  VelkýBochník v něm napsal:

  rapper454: Znáš Enveje??? (křesťanský raper, který, podle mne dost umí...)
  LillMissAlex: S těmi horory to vidím podobně. Ne, že bych se bál, ale nemusím je. Ono to asi ani není zrovna dobré i když se nebojíš. Myslím, že někteří lidé se taky hororů nebáli ale pak měli psychické potíže.

  Prozradím na sebe ještě jednu zvláštnost, která není nijak tajná: Jsem nadšenec do retro-věcí. Na podzim chodím v baloňáku a takové té retro ploché čepici, nebo i v ušance, mám rád starý nábytek, mapy atd. ...
  Jo a mým nejoblíbenějším hercem byl vždycky Chuck Norris;-)

  Příspěvek z 3. prosince 2020 v 19:51.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Náhodou Lil Ash nie je až tak zlá ako niektorí :D Nie že by som si to išla, ale prišlo mi to skôr vtipné a milé, než aby som to brala vážne.

  Příspěvek z 3. prosince 2020 v 19:22.
  topímsevdepresích v něm napsal:

  rapper454 a poznáš Lil Ashley to asi najnamyslenejšia raperka na slovensku

  Příspěvek z 3. prosince 2020 v 19:04.
  LillMissAlex v něm napsal:

  Ja rada sledujem krimi príbehy, ktoré sa naozaj stali (a veľakrát sú dosť nechutné), ale bojím sa hororov a podobných vymyslených vecí, ktoré slúžia na vystrašenie :D Čo je celkom irónia, no.

  Příspěvek z 3. prosince 2020 v 18:10.
  rapper454 v něm napsal:

  Od pěti let poslouchám rap... :D :->:-D

  Příspěvek z 3. prosince 2020 ve 14:39, upravený po 6 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Shrnutí předešlého slohu (jelikož už mi také vypršel čas na úpravu): přečíst si pravidla, napsat svůj názor na stejné chování lidí, nebo napsat nějakou věc, ve které se asi odlišujete, ale která vás baví, dělá vám radost... nebo napsat oboje:-)

  Příspěvek z 3. prosince 2020 ve 14:16, upravený po 14 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ahojky, tak zase píšu „vážnou nástěnku“
  Občas se mi zdá, že cca. 80% lidí poslouchá stejnou hudbu, stejně se obléká, má stejné zájmy, chce stejné auto, koukají na stejné filmy,...
  Moje otázka zní: Jsou skutečně všichni stejní, nebo se většina lidí bojí být sama sebou, protože by je okolí přestalo brát vážně? A proč se nepokusit dělat, poslouchat, chtít,... něco, co nás těší skutečně?
  Pokud máte nějaké jedinečné zájmy (nebo si to aspoň myslíte), seberte odvahu a zkuste je napsat, nekoukat na to, co si myslí ostatní.

  pravidla jsou ale také nutná: Prosím, nevkládejte sem samozřejmě sprostá slova, nechutné věci, nebo příliš brutální, dále věci skutečně důvěrné o sobě, nebo o někom jiném. Nástěnka je určená pro odlišnosti, které se vám líbí a baví vás a ne zpovědi, které byste nechtěli, aby lidi věděli (zkrátka nesplynout úplně s davem).
  Pravidlo č. 2: Pokud vás to povede k tomu věnovat se skutečně věcem, které se vám líbí, myslete na to, že že jsme furt v zemi, kde platí zákony, které počínají už autoritou rodičů, učitelů atd., být „svůj“ neznamená neřídit se pravidly.

  A tedy něco o mých výjimečnostech: rád poslouchám country, spirituály a soundtracky z filmů, metal nesnáším (což u lidí v mém věku je dost divné), mám rád přírodu, táboření, stolní hokej. Jsem trochu „citlivka“ (snadno se mi z něčeho dostanou slzy do očí, ať už dobrého, nebo zlého... to se dneska „chlapi“ bojí říct, nebo dát najevo a není to nic špatného a myslím, že to ani nebrání „být tvrďák“:-D). Rád kreslím obrázky, mapy a starobylé nápisy (toho často využíváme na táborech), jsem křesťan,...

  Tolik o mně a těším se na vaše příspěvky (pokud bude ta odvaha napsat, co si skutečně myslíte...).

  předchozí 1 další
  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  3. prosince 2020 ve 14:16
  Založil:
  Obsahuje:
  7 příspěvků