« Novější příspěvky
Příspěvek z 3. srpna 2008 v 16:34.
Příspěvek z 1. srpna 2008 ve 20:29.
sirka23
v něm napsal:
žádnou chybu sem eště neviděl > |
Příspěvek z 31. července 2008 ve 13:09.
Kamarádka120
v něm napsala:
Tak třeba já vám řeknu jednu zábavnou hystorku šli jsme s mojí kámoškou a našema klukama do kina na něakej fil se sexem tak sme se usadili a začali si dávat pusy a tak nejednou cink cink a film mohl začít ale najednou je nám místo toho filmu pustila dětská pohádka to bylo smíchu a nadšení to ste snad ještě nezažili no to pro že dávali ve 4hod. neco pro malí děti[:->][:->][:->]takže neviměnili film a poslali jim spátky to co by měli dávat příští den[$>]to byla paráda takže sme se museli dívat na děckou pohádku ale mi sme se líbali takže to nevadilo (už před dvouma rokama)[:->][:->][:->][:->][R^][R^][R^][R^][:-)][:-)][:-)][:-D] > |
Příspěvek z 29. července 2008 v 18:27.
Teta-Beta
v něm napsal:
Brácha se furt dívá na Toma a Jerryho a tam je chyb nejmíň tuna: ,,Například Jery provokuje Toma, když chodí po stole, na kterém je ovladač na tv A KŘUPKA, NA DALŠÍM ZÁBĚRU NA STOLE NIC NENÍ. nEBO pANE, POJDTE SI HRÁT: ,,v RUCE MEDVĚD DRŽÍ ORANŽOVÝ BONBON, ALE PAK DRŽÍ MODRÝ > |
Příspěvek z 25. července 2008 v 9:36.
ORLANDO-BLOOM
v něm napsal:
TITANIC-ROSE JE CELA VE VODĚ A NA PALUBĚ JE SUCHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > |
Příspěvek z 24. července 2008 v 16:34.
Shaun
v něm napsal:
Příspěvek z 24. července 2008 v 16:03.
_-Veruliik-_
v něm napsal:
mno nedavno sem se divala na ohnivy ocean jak jede pred tim cilem na koni a v moha zaběrech jede bez sedla a pak je zaber jak sedlo ma !! ale jinač to je dobry film ničeho ineho sem si nevšimla !! :D > |
Příspěvek z 21. července 2008 v 19:53.
Pal-Dragonees
v něm napsal:
No tak třeva v Eragonovi najdeme chyb spoustu. Nejen že má zkrácený děj, ale např. jak eragon letí na Safiře, Brom v jednom momentě jede sám, ve druhé za sebou táhne koně Eragona. Když Eragon učí Safiru létat, jsou na louce stopy od auta atd... > |
Příspěvek z 21. července 2008 ve 13:15.
aNiMeLuCiQ
v něm napsal:
v HSM 1 Gabrillasi sedla ke stolu a dala si před sebe tác s jídlem, záběr na Troye, zpátky na Gabi a ta už žádnejh tác nemá > |
Příspěvek z 20. července 2008 v 16:42.
zzana16
v něm napsal:
Kukni se ploším na sims-girls.blog.cz > |
Příspěvek z 20. července 2008 v 11:46.
hadices
v něm napsal:
jestli se koukáte na rodiná velmi křehké vztahy a viděli jste jak měl doktor kratochvíl rozbitou hlavu tak v jednom dílu měl rozbitou hlavu napravo a v druhým nalevo > |
Příspěvek z 19. července 2008 v 10:39.
Můj-blogisek:já nechápu ani jak si na to lano ty želíska dal . > |
Příspěvek z 16. července 2008 v 17:46.
Lucoušek_4
v něm napsala:
Příspěvek z 15. července 2008 v 9:22.
---Kačýsek--
v něm napsal:
Öulet...  > |
Příspěvek z 11. července 2008 v 11:25.
Lucoušek_4
v něm napsala:
zatim sem žádnou nezastihla  > |
Prodleva 2 měsíce.
Příspěvek z 9. května 2008 v 11:05.
--Tonulkaa--
v něm napsal:
Ahojky, promiň za reklamku, ale kdybyste někdo chtěl pomoct, tak se ozvěte na mém blogu, který je určený speciálně pro to. http://poradnicka-pro-vas.blog.cz/ Papaaaaaaaaaaa> |
Příspěvek ze 7. května 2008 v 10:11.
Prodleva 9 dní.
Příspěvek z 27. dubna 2008 ve 22:18.
Prodleva 9 dní.
Příspěvek z 18. dubna 2008 ve 21:09.
Prodleva 9 dní.
Příspěvek z 9. dubna 2008 v 15:42.
Prodleva 9 dní.
Příspěvek z 31. března 2008 ve 23:45.
Prodleva 9 dní.
Příspěvek z 22. března 2008 ve 20:44.
taylor
v něm napsal:
Prodleva 8 dní.
Příspěvek ze 14. března 2008 ve 14:28.
*-LiLiS-*
v něm napsal:
v seriálu Prison Break: nakonci jednoho dílu utíkají večer,a hnedka v dalším druhým dáíle utíkají ráno....to bych chtěla vidět jakej *** by mohl běžet takovou dobu:D> |
Prodleva 14 dní.
Příspěvek z 29. února 2008 v 18:14.
taylor
v něm napsal:
Příspěvek z 22. února 2008 v 19:29.
taylor
v něm napsal:
Zelená míle: Na vykonání trestu smrti se v USA čeká 15 let. John Coffey strávil za mřížemi jenom pár dní.> |
Příspěvek z 22. února 2008 v 19:28.
taylor
v něm napsal:
Karlík a továrna na čokoládu: Karlík a jeho rodina je velmi chudá že nemají skoro co jíst, ale přesto mají doma plyn, elektřinu, televizi a mikrovlnou troubu.> |
Prodleva 8 dní.
Příspěvek ze 14. února 2008 v 17:30.
kasa
v něm napsal:
:D Sice sem v sesty tride a mam porad sami jednicky (to se nevychloubam), ale proste tohohle si nevsimnu, ani kdyz to vidim po sty :D > |
Příspěvek z 13. února 2008 v 19:04.
taylor
v něm napsal:
Pokračujte...já se přidám!> |
Příspěvek z 6. února 2008 v 19:49.
taylor
v něm napsal:
Jo, jsem takový malý filmový maniak. Né, kecám no tak něco nejde přehlédnou a někdy si toho všimnu až po několikátém shlédnutí. Jinak taky umím skoro všechny dabéry , které mluví herce. Kdo koho mluví. Ale já se to neučím, jen jsem si to párkrát přečetl a umím to, no. Já za to nemůžu, prostě mě to baví! > |
Příspěvek z 5. února 2008 ve 20:29.
kasa
v něm napsal:
A o tom vrtulniku taky vim :D A ty taylor, jakto že znáš tolik chyb? A to znáš i dost filmů... si docela dobrej, to ja si takovejch veci vubec nevsimam> |
Statistika…