Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Chyby ve filmech

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 4. ledna 2009 ve 23:36.
  Ikahodo v něm napsal:

  no,jednou když byli v premiéře Snowborďáci,tak jsem někde četla že jedna z chyb na konci bylo jak se tam nějaký ten kluk ...ehm.....muchluje...XD....s tou blondýnkou tak je tam menší scénka jak tak nějak jí svlíká tílko ale pak v další scéně už to má zas na sobě 26

  Příspěvek z 3. ledna 2009 v 17:45.
  KARISKA v něm napsal:

  Navíc, někteří režiséři nemají třeba dost koní, tak nějakého obsadí dvakrát, nebo třeba se míň leká, když se v tom filmu střílí, právě že nějaké chyby jsou vlasně vzácnost, třeba Pralinka2 tu předtím psal o Modrém Mauriciusovi, nebo, jak jsem psala o těch zvířatech, tak to mohou být třeba i lepší herci než lidé. Některá zvířata se opravdu báječně, dobře a hlavně rychle učí, třeba kam mají přiběhnout, co tam mají udělat a podobně.

  Příspěvek z 3. ledna 2009 v 10:20.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Ale to není tak, že by se kvůli tomu ty filmy považovaly za špatné. No, nějaké filmy jsou snůška kravin, to je pravda. Ale když je tzv. chyba v nějakém dobrém filmu, tak to neznamená, že by ten film byl špatný, ale spíš je to taková jako sběratelská zajímavost.

  Například jedna z nejznámějších a vzácných poštovních známek, Modrý Mauricius, je tak vzácná a vyhledávaná právě proto, že obsahuje chybu, že tam je jiný nápis, než tam správně měl být.

  Příspěvek z 3. ledna 2009 v 9:50.
  El-Mariachi v něm napsal:

  Nechápu jak někdo může hledat chyby ve filmech, já to úplně nenávidim zato se snažim hledat ve filmech dobrý věci...

  Příspěvek z 1. ledna 2009 v 9:55.
  KARISKA v něm napsal:

  Vinnetou
  Jeden rezavý koníček byl u filmařů asi velmi oblíbený. Jezdil na něm Old Surehand (filmy Mezi Supy, Old Surehand, Petrolejový princ), míšenka Apanači a dokonce i banditi (např. Poslední výstřel).

  Příspěvek z 1. ledna 2009 v 1:52.
  Sinďa v něm napsal:

  Včera Nova vysílala mrazíka v dualu:-D Z levýho repráku čeština, z pravýho ruština:-D Překopčím Vám sem článek z novinky.cz
  ___________________________________________________________
  Oblíbenou ruskou pohádku Mrazík, natočenou v roce 1964, sleduje každý rok o vánočních a novoročních svátcích mnoho diváků. Oblíbili si hlášky jejích hrdinů (kdo by neznal například hlášku „Nastěnku chci za ženu“ a nevadí jim to, že byla v minulosti vysílána s železnou pravidelností. Letos však televizní diváky Nova v úterý večer zaskočila. Odvysílala Mrazíka s dvoukanálovým zvukem, kde se čeština s ruštinou smíchala tak, že nebylo rozumět ani jednomu slovu.
  31. 12. 2008 15:57 Z levého reproduktoru zazníval český dabing, zatímco z pravého se linul ruský originál. A ne každý divák byl ochoten či schopen svůj televizní přijímač „odladit“.
  Mrazíka s tímto zvukovým nedostatkem museli přetrpět diváci odebírající signál ze satelitních platforem CS Link, Skylink, Digi TV a UPC Direct. „Vysíláme, co dostaneme,“ reagoval ve středu na paskvil mluvčí UPC Direct František Malina.
  Pořady s duálním zvukem, tedy současně dabing i originál, vysílá Nova většinou mimo hlavní vysílací čas. Tady ovšem udělala chybu a její dárek divákům se minul cílem.
  Jak uvedl server Parabola.cz, důvody omezení vysílání pořadu s duálním zvukem tkví zejména ve vysílacích právech, na originální verzi jsou buď nedostupná nebo drahá. I veřejnoprávní Česká televize z těchto důvodů duální vysílání programů omezila.

  Příspěvek z 31. prosince 2008 v 17:24.
  Osečanka v něm napsal:

  dívala

  Příspěvek z 31. prosince 2008 v 17:24.
  Osečanka v něm napsal:

  Tak jsem se díval na Letopisy Narnie Princ Kaspian, a když tam Petr skočí pro toho svázanýho trpaslíka(zrzavého), tak skočí do vody šipkou, i když toho trpaspíka hodili do vody celkem daleko od břehu.

  Příspěvek z 23. prosince 2008 v 18:16.
  Pavlinka96 v něm napsala:

  jestli jste viděli film Ztracená láska tak tam je spousta chyb...ale nejde si jich všimnout hned...např.:když se na ,,opuštěném" ostrově baví Jenny s rockovou hvězdou a Alexis sí přijde dát do vlasů mravence(nebo co to je) tak se Jenny otáčí na Alexis a upravuje si vlasy...v dalším záběru ale má ruku v klidu na klíně což je pravděpodobně nepravděpodobné aby si v nanosekundě stihla dát ruku zpátky...další.:když Alexis ,,připlouvá" na na druhou stranu ostrova tak má Jenny ve vlasech žlutou kytku, ale v dalším záberu ji nemá a potom  má a potomnemá...střídá se to...no jejich tam spoustu ale jako film doporučuju...je to super a je tam vtip, láska...no kdo to neviděl at si to rychle někde sežene ptrž to fakt stojí za to...

  Příspěvek z 21. prosince 2008 v 15:43.
  Mateas v něm napsal:

  Simpsonovi hlavne nejsou urceny pro deti..

  Příspěvek z 19. prosince 2008 v 19:14.
  Cherilka v něm napsala:

  no simpson dělá cdhyby,je v průšvihu,a líza ho jednou odradila od milování March12122252627 27(tenhle smajlík mám jako že brečím smíchy,ok?)

  Příspěvek z 17. prosince 2008 v 17:57.
  ago112 v něm napsal:

  ve star wars znělce simpsnů letí flanders(han solo) v lodi a po chvíli v simpsnovic domě je už v karbonitu

  Příspěvek z 16. prosince 2008 v 17:26.
  Irmi-553 v něm napsal:

  Vo filme BRAZ 2:Pižamová párty má Gingerinina mama modro žlté šaty a v ukážkach ich má červeno žlté.

  Příspěvek z 7. prosince 2008 v 10:00.
  hana143 v něm napsal:

  v Noci na Karlštejně, jka je tam ze začátku tem souboj, projede tam chlap na kole...25

  nežka v něm napsal:

  Já  vím ale jen to píšu.Neni ti to jedno11111111111111

  málda v něm napsal:

  ve filmech a ne v seriálech1 nežko

  nežka v něm napsal:

  V serialu H2O just add water, je chyba v tom že se v díle:Připravit háček nahodit a čekat, Cleo dotkla Lewisovi mokré košile1

  Supřík v něm napsal:

  na www.youtobe.com a tam si dáte chybi ve filmech a máte jich tam spoustu

  ŽelvíkK v něm napsal:

  VŠIMĚTE SI ŽE V HARRY POTTEROVI 2 KDYŽ SE DÍVÁ HARRY DO DENÍKU VOLDEMORTA A PÍŠE SI SNÍM, V JEHO BRÝLÍCH UVIDÍTE TELEVIZNÍ ŠTÁB, NENÍ TO VIDĚT NA DVD, POUZE NA KAZETĚ. :-)

  Příspěvek z 9. listopadu 2008 v 18:51.
  PrinceznaPirátů v něm napsal:

  Já mám taky tři batohy a měnim je a ty klahoty: ty si nepřewlíkáš kalhoty???

  -Indy- v něm napsal:

  twl v gymlpu jak na zacatku rika skolnik kolmanovi jaky to ma prezuti(nebo co to rika)tak si wsimnete batohu!!!!a pak se podivejte jak kolman jde k kocourkovi a jakej ma batoh uplne jinej!!!!!!stejny to je v ComeBacku si wsimnete Iva ma furt jiny kalohoty v jednom dilu nejnim 3x kalhoty

  Příspěvek z 5. listopadu 2008 v 19:11.
  jirina v něm napsal:

  jsou sprosté

  Příspěvek z 5. listopadu 2008 v 19:07.
  Mateas v něm napsal:

  Tak to že v dalších záběrech je prádlo čistý a suchý je docela normální a zcela běžný x)

  PrinceznaPirátů v něm napsal:

  Scary Movie3: Jak  se na začátku Pamela Anderson lekne toho papouška a hodí swojí košili přes klec. A w dalším záběru jde po shodech s košilí
  Nebo jak Brenda straší Cindy. Je trochu diwný, že když jí teče ta pěna z pusy, otře si jí rukáwem a w druhym záběřu je rukáw čistej a suchej

  Příspěvek z 2. listopadu 2008 v 8:08.
  1zika1 v něm napsal:

  we Scary Movie 3.    Ten kluk nastupuje do autobusu a zůstane skřípnutej we dweřích bez čepice. W dalším záběru jí má opět na hlawě xD

  Příspěvek z 8. října 2008 ve 14:19.
  bobmarlej v něm napsal:

  to v pánoj prstenu3 byl skřec co ho sejmuli jeztci a pak o pár minut potom ten skřet byl znovu kdy ž aragorn a spol vystupoval stech lodi tak tam zezádu civjel16

  Příspěvek z 6. října 2008 v 15:18.
  Mateas v něm napsal:

  V Pánoj Prstenů, legolas zakopne a ve starších verzí jede auto v pozadí :)
  Letopisy Nárnie a Princ Kaspian, z jednoho pohledu je vidět vodopád z velké dálky a z druhého je to ani né 2 metry od postav. Mimo to, netuším, proč chtěli slejzat tak hlubokou propast, když mohli jednoduše přejít nahoře po vodopádu :)

  Příspěvek z 30. září 2008 v 7:18.
  Pralinka2 v něm napsal:

  V Mrazíkovi tam byla scéna z východem Slunce a vycházelo obráceně, zprava doleva, jako by to bylo na jižní polokouli nebo jako by to byl západ a ne východ.

  Příspěvek z 27. září 2008 v 19:42.
  Daphne v něm napsala:

  když v ulici sem viděla že ten malej poslouchá za dveřmi tak to moc se nepovedlo jeste zeste to neviděli13

  Příspěvek z 24. září 2008 ve 21:36.
  Dreamer11 v něm napsala:

  když ve snowborďácích jjeli autobusem tak z venku byl viět sních a z auto busu byla krajina zelená

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  16. září 2006 v 0:00
  Založil:
  taylor
  Obsahuje:
  ~ 450 příspěvků