Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Co právě děláte?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 16. července 2024 ve 21:50.
    letMeSleep v něm napsal:

    půjdu spát

    Příspěvek z 16. července 2024 v 17:51.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Pojedeme na zmrzlinu. 😋

    Příspěvek z 16. července 2024 ve 13:37.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Byla jsem ve městě a teď čekám na taťku v práci, až pojedeme domů.

    Příspěvek z 15. července 2024 v 7:28.
    Fillipino v něm napsal:

    Jsem po snídani a dívám se z okna, jaké asi dneska bude počasí. Vapadá to, že hodně letní.

    Příspěvek ze 14. července 2024 ve 22:32.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Jdu si udělat něco dobrého k večeři. 😋

    Příspěvek ze 14. července 2024 ve 22:28.
    majdula2000 v něm napsala:

    Jdu umýt nádobí, ať se chudák mamka nevyděsí, až ráno přijde práce... Doufala jsem, že by mohla něco udělat taky moje sestra, ale to zjevně byla poněkud naivní představa. :-|

    Příspěvek ze 14. července 2024 v 18:32.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    Dělám 3D donut. Je mnohem těžší než ten reálný. ;-(:-D

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 11. července 2024 v 16:05.
    majdula2000 v něm napsala:

    Chystám další kola tajenek a přemýšlím o nějaké ovocné svačince. O:-)

    Příspěvek z 11. července 2024 ve 12:09.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Mazlila jsem se se šnekem a teď... ehm, snídám. :-D

    Příspěvek z 11. července 2024 v 10:00.
    Slaygirl v něm napsala:

    Sedím na WC

    Příspěvek z 11. července 2024 v 8:53.
    Alstan v něm napsal:

    nudím se

    Příspěvek z 10. července 2024 v 17:36.
    Eliskaeliska v něm napsala:

    Ležím doma v tom teplu

    Příspěvek z 10. července 2024 v 16:08.
    JáJá1 v něm napsal:

    Sleduji radar a vše nasvědčuje tomu, že za chvíli bude hodně pršet, asi ještě více než před chvílí.;-D
    Je celkem chladno - 20°C, příjemná to teplota.:->

    Příspěvek z 10. července 2024 ve 12:29.
    Annie774 v něm napsala:

    Sedím v autobuse, je mi horko, hledám klíče, je mi vedro, píšu na Alíka, pomóc hořím.:-c:-D

    Příspěvek z 10. července 2024 ve 12:11.
    AbcdAbcd v něm napsala:

    Jsem na Alíkovi, protože se nudím 8=

    Příspěvek z 10. července 2024 ve 12:08.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Byla jsem v bazéně
    Teda jsem na Alíkovi
    A chci ovládnou VelkéhoBochníka

    Příspěvek z 9. července 2024 ve 21:44.
    _kebaba_ v něm napsala:

    Promítám si vesmír$>

    Příspěvek z 8. července 2024 ve 22:41.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Sedím ve vlaku a jedu domů.

    Příspěvek z 8. července 2024 ve 22:15.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Přišla jsem z večerní procházky se psem. Udělala jsem během ní i nějaké fotky naší Nelinky a západu slunce. :-)

    Příspěvek z 8. července 2024 ve 13:28.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    dělám logo :-3

    Příspěvek z 8. července 2024 v 5:21.
    majdula2000 v něm napsala:

    Stojím na pláži, každou chvíli mě navštíví vlna... a užívám si poslední okamžiky u moře. :-3

    Příspěvek ze 7. července 2024 v 18:56.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    sedím v prostoru velký metr čtvereční :-c

    Příspěvek ze 7. července 2024 v 1:52.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Dojídám polívku a jdu na kutěO:-)

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek ze 4. července 2024 v 17:27.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Vypravila jsem se do zverimexu. :-) Možná bych si mohla udělat plán na prázdniny.

    Příspěvek z 3. července 2024 v 8:01.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ležíme na pokoji a čekáme na čisté plážové osušky. O:-)

    Příspěvek z 2. července 2024 v 17:26.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Učím se držet čínské hůlky O:-)

    Příspěvek z 2. července 2024 v 16:56.
    majdula2000 v něm napsala:

    Odpočívám a baštím jablíčko. 8-P

    Příspěvek z 2. července 2024 v 16:55.
    Fyzikomil v něm napsal:

    Odpočívám a chladim pusu.

    Příspěvek z 2. července 2024 ve 14:47.
    Fyzikomil v něm napsal:

    Jsem doma a mam po extrakci 2 zubů a je to v pohodě úplně.

    Příspěvek z 2. července 2024 ve 14:23.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Půjdu si dát oběd a pojedeme k babičce.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    14. ledna 2018 v 16:35
    Založila:
    pastafarian
    Obsahuje:
    ~ 11 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    pastafarian
    (kulisačka)

    Související nástěnka: