Co právě děláte?
« Novější příspěvkyJsem po snídani a dívám se z okna, jaké asi dneska bude počasí. Vapadá to, že hodně letní.
Jdu umýt nádobí, ať se chudák mamka nevyděsí, až ráno přijde práce... Doufala jsem, že by mohla něco udělat taky moje sestra, ale to zjevně byla poněkud naivní představa.
Sleduji radar a vše nasvědčuje tomu, že za chvíli bude hodně pršet, asi ještě více než před chvílí.
Je celkem chladno - 20°C, příjemná to teplota.
Sedím v autobuse, je mi horko, hledám klíče, je mi vedro, píšu na Alíka, pomóc hořím.
Jsem na Alíkovi, protože se nudím
Byla jsem v bazéně
Teda jsem na Alíkovi
A chci ovládnou VelkéhoBochníka
Přišla jsem z večerní procházky se psem. Udělala jsem během ní i nějaké fotky naší Nelinky a západu slunce.
Stojím na pláži, každou chvíli mě navštíví vlna... a užívám si poslední okamžiky u moře.
Vypravila jsem se do zverimexu.
Možná bych si mohla udělat plán na prázdniny.
| předchozí | 3637383940414243444546 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 14. ledna 2018 v 16:35
- Založila:
- pastafarian
- Obsahuje:
- ~ 11 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- pastafarian
- (kulisačka)

