Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Co právě děláte?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 14. dubna 2024 v 10:24.
    majdula2000 v něm napsala:

    Sedím ve vlaku a už jedu na kolej. :-)

    Příspěvek ze 14. dubna 2024 v 10:17.
    _kebaba_ v něm napsala:

    Mám zaplé Průměrňáky, sedím na gauči, mžourám, divím se, že mě zas bolí hlava a čekám, až mi uschne.

    Příspěvek z 12. dubna 2024 ve 20:52.
    pastafarian v něm napsala:

    Volám si s miláčkem :-c

    Příspěvek z 11. dubna 2024 ve 12:51.
    adel324 v něm napsala:

    přemýšlím jestli se mám jít teď učit a nebo později (nikdy):-D

    Příspěvek z 11. dubna 2024 ve 12:44.
    Fyzikomil v něm napsal:

    Už po druhé za den čekám na to až přijde učitelka na hodinu. Dneska to dohromady bude tak jedna vyučovací hodina.

    Příspěvek z 11. dubna 2024 ve 12:08.
    majdula2000 v něm napsala:

    Odpočívám v pelechu a přemýšlím, jestli je fakt tak těžké sem psát nějaké zajímavější věci, než že je člověk na Alíkovi a píše tuten příspěvek (což ostatně říká i záhlaví)...

    A za chvíli půjdu balit a chystat se ještě na odpolední školu a pak domů. :->

    Příspěvek z 11. dubna 2024 ve 12:05.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Jsem na mobilu na Alíkovi

    Příspěvek z 11. dubna 2024 v 11:07.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Sedím u vrátnice spolu s dalšíma dvěmq holkama a čekám na plavání, které mám až ve 13. Možná bych mohla jít udělat něco do školy.

    Příspěvek z 11. dubna 2024 v 9:16.
    majdula2000 v něm napsala:

    Říkám si, že bych asi měla pomalu vyrazit do školy, když mám od 9:20. Začátek už sice nestihnu, ale akademickou čtvrthodinku bych zatím mohla. O:-)

    Příspěvek z 11. dubna 2024 v 7:55.
    Fillipino v něm napsal:

    Léčím si alergii na pyly, kvete nějak moc rostlin.

    Příspěvek z 10. dubna 2024 ve 23:26.
    majdula2000 v něm napsala:

    Snažím se usnout a vůbec mi to nejde. ;-(

    Příspěvek z 10. dubna 2024 v 19:35.
    Rex999 v něm napsal:

    Přijel jsem o pět minut dříve domů než Nelinka, a půjdu si dělat večeři.:-3

    Příspěvek z 10. dubna 2024 v 19:33.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Přijela jsem domů a půjdu dělat školu...

    Příspěvek z 10. dubna 2024 v 18:58.
    Slaygirl v něm napsala:

    Hádáme se s kamarády na skupině

    Příspěvek z 10. dubna 2024 v 18:54.
    majdula2000 v něm napsala:

    Sedla jsem si na koleji a mám dojem, že se mi teď už fakt nikam nechce. Tak asi půjdu vzorně ještě zítra do školy a domů pojedu až pak. O:-)

    Příspěvek z 10. dubna 2024 v 18:52.
    bank v něm napsala:

    Vrátila jsem se ze skautu a mám strašný hlad, brácha když jsem přišla domů tak začínal dělat večeři. Teď ale sedím na gauči (nebo spíš na křesle) a mám nohy na hoře a odpočívám

    Příspěvek z 10. dubna 2024 v 18:36.
    majdula2000 v něm napsala:

    Přemýšlím, jestli se mi chce tady ještě zůstávat, nebo to prostě zabalím a v noci se vrátím domů... :-D

    Příspěvek z 10. dubna 2024 v 15:02.
    Knihomolka365 v něm napsala:

    Přemýšlím, proč je dnešek tak blbej... Mám tuž na mojí nejoblíbenější, asi necelé 4 měsíce staré mikině, dostala jsem pětku z informatiky, i když jsem ji neměla dostat a musím se učit na přijímačky (neptejte se mě, proč si chci veškeré učivo, které si ostatní opakují měsíc, naučit za jeden den;-D), udělat dva přijímačkové testy (jeden z matiky a jeden z čj) a ještě se pokusím nějak vydrhnout tu tuž, i když vůbec nevím, jak;-(

    Příspěvek z 9. dubna 2024 v 9:15.
    _kebaba_ v něm napsala:

    Průběžně utírám prach a odnáším prďolu od kvítka, které mi chce přesadit

    Příspěvek z 9. dubna 2024 v 8:25.
    majdula2000 v něm napsala:

    Já se válím ještě v pelíšku, dneska mám jen dvě hodiny metodologie a potom doučování, takže se aspoň psychicky připravím na zítřek, kdy mě čeká 5 hodin, pauza a dalších 5 hodin, fuj. :-D

    Příspěvek z 9. dubna 2024 v 8:18.
    Rex999 v něm napsal:

    Jako to malinké mlíčko? To by mi musel dát krabici.:-D

    Příspěvek z 9. dubna 2024 v 8:17.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Rexi, to máš, abys měl prostor ještě na to mlíko. ;-D
    Já jsem před chvilkou posnídala a teď sedím ve studovně ve škole a půjdu něco dělat, než mi začne výuka.

    Příspěvek z 9. dubna 2024 v 8:00.
    Rex999 v něm napsal:

    Dávám si výborné cappuccino od nového baristy ve vlaku. :-3 Abych se moc nepřepil, tak mi nalil jen půlku, ale co bych chtěl za dvacku. :-D

    Cappuccino ve vlaku

    Příspěvek z 8. dubna 2024 ve 22:25.
    Rex999 v něm napsal:

    Pouštím si písničky od Věrulína. Moc pěkné!!!!!! ]:-)

    Příspěvek z 8. dubna 2024 ve 22:20.
    Věrulín v něm napsala:

    Písničky z Rexova mládí:

    Příspěvek z 8. dubna 2024 ve 2:15, upravený vzápětí.
    EmilyyyBlackkk v něm napsal:

    Poslouchám písničky z Rexovo mládí :-D8-D

    Příspěvek z 8. dubna 2024 ve 2:14.
    Rex999 v něm napsal:

    Pracuju a u toho poslouchám nějaké písničky z mého mládí a nostalgicky vzpomínám... B-):-D:-D

    Příspěvek ze 7. dubna 2024 ve 22:15.
    majdula2000 v něm napsala:

    Závidím kebabě, protože bych taky chtěla postýlku, ale ještě sedím ve vlaku...

    Příspěvek ze 7. dubna 2024 ve 21:24.
    _kebaba_ v něm napsala:

    Ulehla jsem do postýlky:-3

    Příspěvek z 6. dubna 2024 ve 21:20.
    BroJePro v něm napsal:

    Taky ležím na gauči, ale už tady nějak usínám;-D:-D.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    14. ledna 2018 v 16:35
    Založila:
    pastafarian
    Obsahuje:
    ~ 11 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    pastafarian
    (kulisačka)

    Související nástěnka: