Co právě děláte?
« Novější příspěvky
Začínám přemýšlet nad tím, proč já VelkýBochník VelkýExot musel po práci chrápat do pěti odpoledne a pak si dát kafe a proč se mi teda asi teď vůbec nechce spát
Snažím se nerozbrečet, když v této nástěnce vidím takové.. *škyt*..
.. takové *smrk* ..takové SPIKNUTÍ!!!
*trucy truc*
Jen počkejte, Jančouši a Sumeči!!!

Před chvilkou jsem se trošku opařil o plotýnku, až mi úlekem málem vyskočila plotýnka
Snažím se vydrápat potrubím do Bochníkova umyvadla. Neříkám nic, je to celkem fuška!!
Pod záminkou čištění zubů zdrhám před Sumečkem a doufám, že nikoho nenapadne, že tu polívku budu jíst až posléze
Hlasitě trucuji a popíjím mlíko.
Upozorňuji Bochníka, že můj hlad bude mít taky následky.
Sumeček: Tiše doufám, že Bochník po…
Už radši tiše nedoufám... začínám doufat radši hlučně, neb Sumeček je zákeřná bytost
Upozorňuji Sumečka, že to bude mít následky!!!
Tiše doufám, že Bochník po dovaření polívky nebude dávat pozor.
Tiše doufám, že mi tu druhou polívku nesežere zase Sumeček a nebudu muset dělat třetí
Trpím hlady
VeverkaČiperka123: Jím večeři.
Vařím novou polívku poté, co mi Veverka snědla večeři
Čtu si
Jedu k vodě. U nás je tak 30C° 🥵
Dodělala jsem jednohubky a dvojhubky na pohoštění, teď jsem si lehla, pač mě bolí část člověka.
můj přítel z Brazílie bohužel zemřel... 😭😭😭 😭 Brečím... já nemůžu... nemůžu přestat brečet... to nejde... hodně mi na něm záleželo... moc ho miluji... 😭😭😭
Dal som si studenú sprchu a odpočívam
Už vlastně průběžně od dopoledne balím, ale jde mi to blbě, bo tu mám část věcí a další část se mi teprve suší.
Papám zahraniční napodobeninu Tuc sušenek.
| předchozí | 7677787980818283848586 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 14. ledna 2018 v 16:35
- Založila:
- pastafarian
- Obsahuje:
- ~ 11 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- pastafarian
- (kulisačka)
