Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Co si myslíte o ... (uživateli Alíka)? – Houmák

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 28. října 2025 v 8:42.
    panglaq v něm napsal:

    Fajn kluk :-)

    Příspěvek z 27. října 2025 ve 21:58.
    Ney v něm napsala:

    Je to moc fajn člověk

    Příspěvek z 27. října 2025 ve 14:34.
    Baronek v něm napsal:

    Hezky se s ním povídá v klubovně ok

    Příspěvek z 27. října 2025 v 7:11.
    krecekkulisek v něm napsala:

    >X<->X<-Tento týden slávy patří......>X<->X<-ㅤㅤ


    jjarvak

    Tak co si o něm myslíte?
    @)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-

    Příspěvek z 26. října 2025 ve 21:17.
    Alpina v něm napsal:

    Oh Karol, tolik vlídných slov. Už jen tři slovíčka chyběli a musel bych utřít slzu kapesníkem.:-c
    Vážím si toho mooc. Taky jsem si tě moc a moc oblíbil! Až na tu inspiraci, brr. A ty máš srdce větší.:-3 To moje je stavěné tak akorát na to, aby zvládlo nápor šoků při mých adrenalinových zálibách, ale na lidi tam toho místa ne vždy zbyde tolik, kolik by mohlo.;-)
    P.S. Ani ty, ani já nebudeme umírat. Zaprvé máme v plánu se jednou potkat. A za druhé! Alpa pracuje na elixíru nesmrtelnosti a nestárnutí, takže až se mu ho podaří udělat, budeš to ty, kdo ho bude smět použít. Jestli to je pocta, že budeš první, či urážka, že budeš pokusný králík. Jako o 100 % víc inteligentní osoba než já, to zvládneš vyhodnotit sama.8-P

    Rexii kdybych tam ten batoh nenechal, tak bych odjel z místa kde jsem byl půl dne, aniž bych něco zapomněl a to by možná narušilo i chod vesmíru, protože se mi to moc často nestává.:-D
    A děkuji i tobě Šalvěj:-3

    Příspěvek z 26. října 2025 v 17:46.
    Šalvěj v něm napsala:

    Je moc superB-)8-D

    Příspěvek z 26. října 2025 v 16:27.
    Rex999 v něm napsal:

    Je to frajer, ale nesmí zapomínat batohy na parkovišti!

    Příspěvek z 26. října 2025 v 15:10.
    Karol04 v něm napsala:

    Takže Alpinka! 8-D
    Je to snad nejlepší člověk, kterého jsem tady na Alíkovi poznala a jeden z mých nejoblíbenějších lidí vůbec :-3
    Vždycky mi dokáže neuvěřitelně zvednou náladu a zlepšit den. Je to strašnej ztřeštěnec, ale právě to mám na něm nejradši :-3
    Neznáme se sice moc dlouho, ale i za ty dva měsíce o něm můžu říct, že je to člověk s obrovským srdcem! A je pro mě velkou inspirací (i když tohle nerad uslyší ;-D)
    Alpo, mám tě ráda 8-P

    PS:

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 22. října 2025 ve 20:03.
    Alpina v něm napsal:

    Pralinka: Já to mám složitý se soboty, že mám tak pár měsíců dopředu vždy naplánovanou práci už:-( Ale jednou se zas určitě poštěstí někam přijet.:-3

    Příspěvek z 22. října 2025 v 19:50.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Alpina: to je pro me pocta, spolumafiáne! Ty máš přístup k mé zmrzlině samozřejmě!:-3

    Příspěvek z 22. října 2025 v 19:32.
    Pralinka2 v něm napsal:

    A přijdeš ještě někdy na nějaký sraz? Já jsem na ten výlet nemohl, protože jsem v té době byl na dovolené u moře, která byla objednaná už půl roku.

    Příspěvek z 22. října 2025 v 19:24.
    Alpina v něm napsal:

    Já ani nevěděl, že takhle nástěnka existuje, ale pak mi někdo říkal, že tu jsem napsaný na jeden týden. :D
    Děkuuuji všem moc! Vážím si toho.:-3
    Fakt je, že Alík už je v mém životě místo, bez kterého si neumím ani život představit. A vy všichni na tom máte zásluhu. O:-)

    Cirilla12: Děkuji kolego. V mém domě máš přístup k té nejlepší prémiové zmrzlině a bez omezení!
    VelkýBochník: To byly časy. Kdysi, kdy na stromech rostly klobásy a v řece teklo víno a strašák Hugo tu všude strašil. A výlet byl skvělý, konečně po tolika letech sem si splnil jeden sen, vidět pár lidí z Alíka.:-3

    Příspěvek z 21. října 2025 ve 23:37.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Alpina, Alpina...
    Jeden z těch lidiček, které jsem tu potkával, když jsem sem začínal chodit. Tenkrát to byl prima kluk, co mi s ledasčím pomohl. Dneska je to stejně prima chlap a jsem rád, že jsem ho po těch letech mohl potkat i naživo na našem alíkovském výletě v Čelákovicích:-)

    Příspěvek z 21. října 2025 ve 20:48.
    Ney v něm napsala:

    Alpi…
    je kluk, který má v sobě klid i sílu.
    Umí rozesmát i potichu podpořit, když to člověk nejvíc potřebuje.
    Má svoje tempo, svoje sny a ten zvláštní šarm, který se nedá přehlédnout.
    Je jiný — a právě tím je tak výjimečný.

    Příspěvek z 21. října 2025 ve 20:12.
    JáJá1 v něm napsal:

    Jj, je fajn.

    Příspěvek z 21. října 2025 ve 20:08.
    Baronek v něm napsal:

    Vždy jsem rád, když na něj v klubovně narazím ok

    Příspěvek z 21. října 2025 ve 20:06.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Je bezva, dá se s ním skvěle pokecat a v neposlední řadě má krásnou přezdívku, která připomíná moje oblíbené hory.

    Příspěvek z 21. října 2025 v 19:21.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Že je mafián!:-c8-P
    Jinak je super, je na seznanu mých nejoblíbenějších lidiček $>

    Příspěvek z 20. října 2025 v 7:30.
    krecekkulisek v něm napsala:

    >X<->X<-Tento týden slávy patří......>X<->X<-ㅤㅤ


    Alpina

    Tak co si o něm myslíte?
    @)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-@)->-

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 15. října 2025 ve 13:33.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Ciri děkuju❤️

    Příspěvek z 15. října 2025 v 11:55.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Moc sympatická :-3

    Příspěvek z 15. října 2025 v 7:35, upravený po 6 minutách.
    krecekkulisek v něm napsala:

    awww děkuji Ali to jsou krásná slůvka🥹😭❤️❤️

    Příspěvek ze 14. října 2025 ve 13:32, upravený vzápětí.
    Alice_Potter v něm napsala:

    jsi mooc hodnouckaa:-):-):-) Moc hezky tento kolektiv doplnujes bobiskku$>$>$>$>O:-):-3:-3O:-)>X<->X<-@)->-@)->- Mam te mooc raaadaa bobii a@)->-

    Příspěvek ze 14. října 2025 v 10:16.
    krecekkulisek v něm napsala:

    oo děkuji jste zlatíčka🥹😍

    Příspěvek ze 14. října 2025 v 7:35.
    Dex v něm napsal:

    Bobiikk

    Příspěvek ze 14. října 2025 v 7:28.
    Alice_Potter v něm napsala:

    :-)neejvetsi bobiiiik na sveeteee$>$>$>

    Příspěvek ze 14. října 2025 v 7:12.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Prali děkuju moooc ❤️🥹

    Příspěvek z 13. října 2025 ve 23:06.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Je skvělá, dá se s ní skvěle pokecat, má skvělé příspěvky a nástěnky a má skvělý profilový obrázek.

    Příspěvek z 13. října 2025 v 19:04.
    krecekkulisek v něm napsala:

    ney: aww dekuju bobii
    Děkuju moooooc❤️$>

    Příspěvek z 13. října 2025 v 17:34.
    kombausata v něm napsala:

    Od začátku simpatická (i když znám jenom z telefonu)$>

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    16. ledna 2021 v 19:30
    Založila:
    sešenčička
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    krecekkulisek
    (kulisačka)