Co si myslíte o ... (uživateli Alíka)? – Houmák
« Novější příspěvky
Fajn človíček, byla jsem s ní páru v lékových soutěžích
škoda že sem moc nechodí
Bodla je úžasná osůbka na Alikovi. Škoda že už tu moc často nebývá jako dřív
Moc moc fajn, škoda, že už tu je méně často, starý dobrý časy s Bodlinkou, ale chápu
Jooo, naše Tečička! Znám tě jen tak trochu přes Alíka, ale přijdeš mi jako moc milá a skvělá osůbka.
Ať se ti jen daří!
je ok
Mám ji moc ráda, přeju jí jen to nejlepší a doufám, že se brzy setkáme na nějakém srazu!
Promin cirilo já jsem proste liny delat hacky tecky carky a i ta klavesnice je na moje prstiky mala
No...Kjuba je fajn, ale upřímně....
Trochu mi vadí tvůj pravopis
ve skoro každém příspěvku uděláš spousta chyb a pak se to často špatně čte... v klubovně vůbec, tam se s tebou dá povídat úplně normálně
ale neber to jako útok prosím. Mám tě jinak docela ráda
| předchozí | 12345678910 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 16. ledna 2021 v 19:30
- Založila:
- sešenčička
- Obsahuje:
- ~ tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- krecekkulisek
- (kulisačka)


