Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Daddyyho nástěnka

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 7 měsíců.
    Příspěvek z 3. listopadu 2025 v 0:19.
    SHAKIRA007 v něm napsala:

    :-)

    Příspěvek z 2. listopadu 2025 ve 22:39.
    Arelin v něm napsala:

    Já taky :D

    Příspěvek z 13. října 2025 v 17:39.
    daddyy v něm napsal:

    No to se divím, že ještě existuje tato nástěnka :-)

    Prodleva rok.
    Příspěvek z 2. ledna 2024 v 9:04.
    daddyy v něm napsal:

    No Ahoj :-)

    Prodleva 11 měsíců.
    Příspěvek z 12. února 2023 ve 23:04.
    Arelin v něm napsala:

    Taťko, jako kdyby to bylo včera :D ale zdá se, že už mám sourozence :D

    Příspěvek z 10. února 2023 ve 21:36.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jééééééééééé ahoj!!!!!!!!!!!! Jak pořád žiješ?

    Příspěvek z 10. února 2023 ve 20:40.
    daddyy v něm napsal:

    Arelin: No Ahoooj :-ú, to už je let což? :-)

    Příspěvek ze 7. února 2023 v 19:27.
    Arelin v něm napsala:

    Ahoj taťko:D

    Prodleva 11 měsíců.
    Příspěvek z 1. dubna 2022 v 17:11.
    MeGaMI v něm napsal:

    Ahojte

    Prodleva 6 měsíců.
    Příspěvek z 13. září 2021 v 9:38, upravený vzápětí.
    VelkýBochník v něm napsal:

    I tak znova vítej;-) (dokud Tě tu ještě mám šanci zastihnout:-D)
    Je fajn, že si někdo umí takhle „natvrdo“ stanovit priority, když se nemůže vyhnout volbě... Taky to jednou budu chtít umětok

    Příspěvek z 13. září 2021 v 9:33, upravený po 8 minutách.
    daddyy v něm napsal:

    Je tomu přesně tak, bohužel již sem chodím sporadicky :-/

    Ono je k tomu více důvodů :-)
    1, již musím živit svou vlastní rodinu a tak trávím čas ve své práci
    2, naplno se pokud mohu se věnuji našemu malému, aby mi neuteklo to jak roste
    3, život pro mne je lepší offline :-), trávíme hodně času venku, na zahradě, sportem a počítač doma otevřeme jen když je potřeba zaplatit složenky :-D

    Ale i tak nezapomínám na to že alik.cz neexistuje ;-)

    Příspěvek z 28. července 2021 ve 21:26.
    lékařský v něm napsal:

    Spíš sem chodí jen jednou za čas.

    Příspěvek z 28. července 2021 ve 21:23.
    Heďoušek v něm napsal:

    Obávám se, že ne, Hogo.

    Prodleva 6 měsíců.
    Příspěvek z 6. ledna 2021 ve 21:14.
    Hogo v něm napsal:

    Daddyy ještě žije?8-D

    Příspěvek z 6. ledna 2021 ve 21:14.
    Arelin v něm napsala:

    Daddyy, jakyho si ho vychovas.. :D

    Příspěvek z 11. října 2020 v 7:55, upravený vzápětí.
    Kubik111 v něm napsal:

    tak jsem zjistil záhadu !8-DB-)]:-)

    Příspěvek z 1. června 2020 ve 20:00.
    daddyy v něm napsal:

    Arelin, by me zajimalo, kdo je ten zlobivy :-) Ja ne, ale vim ze ten nas malej Paja je vic nez ja :-/ :-)

    Prodleva 8 měsíců.
    Příspěvek z 27. září 2019 ve 2:05, upravený vzápětí.
    Arelin v něm napsala:

    Ale ale.. Zlobivé děti půjdou do pekla.

    Prodleva 8 měsíců.
    Příspěvek z 26. ledna 2019 ve 14:59.
    JáJá1 v něm napsal:

    To jo.

    Příspěvek z 26. ledna 2019 ve 14:58.
    daddyy v něm napsal:

    To jsou teda ftípky :-)
    Co třeba tu tezi postavit jinak, Je správce, za zásluhy :-). A protože již na to má věk, a je spolehlivý tak mu ho furt ještě nesebrali, protože mu věří.
    Ty jo to je, ale velký alibismus co? :)

    Příspěvek z 3. října 2018 v 18:05.
    JáJá1 v něm napsal:

    to jo, alespoň některý správce má míň než já.

    Příspěvek z 3. října 2018 v 18:03.
    číča800 v něm napsala:

    ale je Voříšek
    Je dobrej.dneska pocit že máš víc kaček než správce :-D

    Příspěvek z 3. října 2018 v 17:59.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    ;-D

    Příspěvek z 3. října 2018 v 17:46.
    číča800 v něm napsala:

    Kdyz to má na vizitce tak to asi je správce xD

    Příspěvek z 3. října 2018 v 17:06.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    8-o

    Příspěvek z 30. června 2018 ve 14:49.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    PaulaF:Ne ty,ptám se dadyyho!Má na vizitce napsané SPRÁVCE ALÍKA!

    Příspěvek z 30. června 2018 ve 13:37.
    Arelin v něm napsala:

    Ale není tak starý :D i když oproti lidem tady no.. :D

    Příspěvek z 19. června 2018 v 16:08.
    PaulaF v něm napsala:

    Veverkačiperka123: Ne, nejsem.

    Příspěvek z 19. června 2018 v 15:05.
    VeverkaČiperka123 v něm napsala:

    Ty jsi srávce?

    Příspěvek z 19. června 2018 v 11:30.
    PaulaF v něm napsala:

    kdo je to daddyy?

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    18. března 2001 v 0:00
    Založil:
    daddyy
    Obsahuje:
    ~ 800 příspěvků
    Moderátor:
    daddyy
    (kulisák)