Daddyyho nástěnka
Ahojte
I tak znova vítej
(dokud Tě tu ještě mám šanci zastihnout
)
Je fajn, že si někdo umí takhle „natvrdo“ stanovit priority, když se nemůže vyhnout volbě... Taky to jednou budu chtít umět
Je tomu přesně tak, bohužel již sem chodím sporadicky :-/
Ono je k tomu více důvodů
1, již musím živit svou vlastní rodinu a tak trávím čas ve své práci
2, naplno se pokud mohu se věnuji našemu malému, aby mi neuteklo to jak roste
3, život pro mne je lepší offline
, trávíme hodně času venku, na zahradě, sportem a počítač doma otevřeme jen když je potřeba zaplatit složenky
Ale i tak nezapomínám na to že alik.cz neexistuje
Spíš sem chodí jen jednou za čas.
Arelin, by me zajimalo, kdo je ten zlobivy
Ja ne, ale vim ze ten nas malej Paja je vic nez ja :-/
To jsou teda ftípky :-)
Co třeba tu tezi postavit jinak, Je správce, za zásluhy :-). A protože již na to má věk, a je spolehlivý tak mu ho furt ještě nesebrali, protože mu věří.
Ty jo to je, ale velký alibismus co? :)
| předchozí | 123456 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 18. března 2001 v 0:00
- Založil:
- daddyy
- Obsahuje:
- ~ 800 příspěvků
- Moderátor:
- daddyy
- (kulisák)

