Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Dárky od Alíka a vše okolo

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 8. srpna 2021 v 18:10.
    Mateas v něm napsal:

    Sponzor nas chtel .. terminovat :)

    Příspěvek z 8. srpna 2021 v 7:19.
    Vysa318 v něm napsala:

    Děkuji Majda už mi to také vysvětlila. Já myslela že se na to někdo tak rychle vrhnul :-D

    Příspěvek z 8. srpna 2021 v 1:09.
    –MM– v něm napsal:

    Vysa318: Předpokládali jsme, že to bude, ale není to. Dostali jsme v balíčku od sponzora trošku jiné věci, než jaké jsme očekávali, ale to nevadí, místo jedné kreslicí sady je jiná… ;-)

    FandaCZ_: Nekoupil, dostal. Byli jsme hodní, tak jsme dostali terminátory. :-D

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 v 18:04.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    ;-D

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 v 18:01.
    Vysa318 v něm napsala:

    Počkat cože ono už to vážně není?! :-c Já vám dám mi krást dárek pro mamku! ]:-)

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 v 16:38.
    JMkolo83 v něm napsala:

    Dneska jsem si po delším váhání objednala tričko bílé s motovem filmu mazel a tajemství lesa, moc se těším až mi dojde.

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 ve 13:33.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    To znamená že musíš mít zabaleno a potom odesláno a čeká na zpracování ještě není uděláíno
    :-3;-)$>

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 ve 13:30.
    Viki_show v něm napsal:

    Můžu se zeptat kolík přibližně trvá stav "čeká na zpracování" a co to je? :-D

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 ve 13:28.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    Mohu se ještě zeptat kde koupil Mateas Terminátory?:-3

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 v 11:56.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    Mohu se zeptat kolik máte ještě Terminátorů? Chci si ho moc koupit.

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 v 8:16.
    majdula2000 v něm napsala:

    Zloděj pastelek se jménem Majda?:-D

    Ledové království? To jsme měli taky? Nebo Mateas myslí Ledovou sezónu?;-)

    Příspěvek ze 7. srpna 2021 v 8:15.
    Mateas v něm napsal:

    Myslim ze tohle byl spis zlodej pastelek.. S motivem ledoveho kralovstvi

    Příspěvek z 6. srpna 2021 ve 20:52.
    lékařský v něm napsal:

    Jestli to Vysa nestihla, tak to nevadí.
    Objevila se tu nová kreslící sada a stojí asi stejně jako ta předchozí.
    Kreslicí sada s motivem Zloděje otázek

    Příspěvek z 6. srpna 2021 ve 20:50.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    Hele nové dárky chci vstupenku musím si našetřit

    Příspěvek z 6. srpna 2021 ve 20:08.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Vyso, stihla jsi to? :->

    Příspěvek z 6. srpna 2021 ve 12:58.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    :-D

    Příspěvek ze 4. srpna 2021 ve 21:40.
    Vysa318 v něm napsala:

    To bych ji dala! Já na to šetřím pro mamku! :-$ A kdyby vyloučila všechny tak by určitě Otáčkovi jednu nebo dvě půjčila a kdyby ne tak otáček by si je vzal. Sice na to už mám ale více šetřím na jiný to je druhý na který nejvíce.

    Příspěvek ze 4. srpna 2021 v 19:49.
    lékařský v něm napsal:

    Třeba za pět minut si Majda rozmyslí, že chce kreslící sadu a vykoupí všechny. :-D

    Příspěvek ze 4. srpna 2021 v 19:48.
    majdula2000 v něm napsala:

    Vysule, bude v nabídce, dokud bude, my nemůžeme vědět, kdy si ho někdo objedná.:-D

    Příspěvek ze 4. srpna 2021 v 19:28.
    Morell v něm napsala:

    Spíše si myslím, že odesílá po výplatě. 8-D

    Příspěvek ze 4. srpna 2021 v 6:34.
    Vysa318 v něm napsala:

    Jak dlouho přibližně bude v nabídce tento dárek?

    Příspěvek z 3. srpna 2021 v 18:27.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    Mohu se zeptat po kolika objednávkách nosí Mateas na poštu?

    Příspěvek z 3. srpna 2021 v 9:52.
    lékařský v něm napsal:

    Anež: Odeslané a zabalené dárky mají vlastní stavy, tudíž zatím ne.

    Příspěvek z 3. srpna 2021 v 9:28.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    Ne že je zabalený

    Příspěvek z 3. srpna 2021 v 9:23.
    Anež v něm napsala:

    to, že je stav u dárku zabalený, znamená, že je už i odeslaný?

    Příspěvek z 3. srpna 2021 v 8:25.
    FandaCZ_ v něm napsal:

    Pepíčku ty jsi vždy vtipný:-D

    Příspěvek z 2. srpna 2021 ve 21:18.
    Hroch Pepíček v něm napsal:

    duseditete: vyčistit draka? 8-o8-D

    1. upnes draka do svěraku
    2. zašpumtuješ vsechny otvory aby neodparoval vodu chrhlenim okne
    3. ponořiš draka do vody ..... vlažne nesmi byt moc horka ale ani moc studena aby nenastadl
    4. rejžekem pak drhneš a drhneš .. ve smeru supin ne proti by ho to štvalo chceš čisteho draka a ne naštavaneho

    dalši 4 dily postupu neznam ale na konci je draka vyčisteny jako podlaha

    Příspěvek z 1. srpna 2021 v 18:06, upravený vzápětí.
    duseditete v něm napsala:

    Šetřím si na knihy jak vyčistit draka 1. - 4. díl a na Harry Potter mudlovské omalovánky, snad se to během té doby nevyprodá :-D

    Příspěvek z 1. srpna 2021 v 15:57.
    Mateas v něm napsal:

    Docela dost, jsou to asi tak 6 bananovek ve sklepe, jedna 80x60x190 skrin + mensi komoda.

    Příspěvek z 1. srpna 2021 ve 14:44.
    Morell v něm napsala:

    Zajímalo by mě, kolik místa to Alíkovo dárkoskladiště Mateasovi vlastně zabírá.

    Statistika…