Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Dárky od Alíka a vše okolo

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 2. ledna 2021 v 17:29.
    Příspěvek z 2. ledna 2021 v 17:28, upravený po 6 minutách.
    mimi167 v něm napsal:

    tombery: Berte to jako můj názor. Ale podle mě - MM- nezveřejnil žádné Vaše osobní údaje. Žádné jméno, přijmení, heslo apod. - prostě nic. Přijde mi, že to píše jedna osoba. Nedokážete si prostě přiznat to, že porušujete pravidla a není to podle Vás.:-) Spíše byste se měl/a stydět Vy... Já pořád nechápu to, že furt ta osoba říká, že chce ten účet zrušit a místo toho, aby si ho tedy zrušila, se tady raději ještě hádá..Je to fakt smutné :-(. Ale jako klobouk dolů -MM- za jeho nervy O:-).

    Příspěvek z 2. ledna 2021 v 17:24.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    Mě tedy naštěstí ne

    Příspěvek z 2. ledna 2021 v 17:21.
    Morell v něm napsala:

    Moment, Tombery má účet přes 9 let a je mu dvanáct? 8-o

    Příspěvek z 2. ledna 2021 v 15:36, upravený po 5 minutách.
    LillMissAlex v něm napsal:

    Zákonmi a právnikmi sa obraňujú len ľudia, ktorým došli argumenty a nemajú dostatočné IQ na to, aby si pripustili chybu O:-)

    Komu okrem mňa prišla správa od @tombery?

    Příspěvek z 2. ledna 2021 v 15:24, upravený po 2 minutách.
    Hogo v něm napsal:

    – jestli bych se mohl trochu vmísit do rozhovoru (berte to prosím jen jako názor mávajícího strašáka) –
    Myslím, že ochrana osobních údajů je u Alíka to nejdůležitější, ostatně je to dětský web.


    Trochu mě udivuje, že potom všem máte ještě –MMa– v kamarádechO:-)

    Příspěvek z 2. ledna 2021 v 15:22.
    tombery v něm napsal:

    Takže milý pane ochrana osobních údajů vám teda nic neříká??To jste teda překročil už teda meze, pokud vím tak jsem žádný souhlas naši konverzace nedala Docela mě pekvapiulo, co si vůbec 12 ti letému dítěti dokažete napsat..Stydte se a vše, že mám vše dobe uložené.Jednalo se o všechny 4 děti, které mají rodný list. - dcera , syn a neteře,

    Příspěvek z 1. ledna 2021 v 17:56.
    LillMissAlex v něm napsal:

    Ja som skôr nepochopila, prečo by to niekto robil.. Ja som tu 189 dní a nazbierala som vyše 80 000 kačiek (už som aj niečo objednávala, takže ich nemám toľko), takže zasa tak ťažké to nie. Mohol písať články, zapájať sa do súťaží a podobne. Už aj keby to robí pre kačky, tak by aspoň neporušoval pravidlá a nemusel sa "obhajovať" :-|

    Příspěvek z 1. ledna 2021 ve 13:07.
    Vejunkaaa v něm napsala:

    Jsem tu konverzaci úplně nepochopila, byli tombery/nikytom/konevv/Klára skutečně sourozenci a příbuzní, nebo to byl jeden člověk který se za ně vydával? (Nebo se to doteď neví a po tomto už to nikoho vlastně ani nezajímá?O:-))

    Příspěvek z 1. ledna 2021 ve 12:57.
    Alpina v něm napsal:

    Jo to jistě chápu. To byla spíše teoretická otázka do budoucnosti...:-> A radši jsem se optal, abych pak nebyl označen za trolla.:-D

    Příspěvek z 1. ledna 2021 ve 12:54.
    Pralinka2 v něm napsal:

    On má –MM– několik různých způsobů, jak to poznat, ale zcela pochopitelně je nebude detailně zveřejňovat.

    Příspěvek z 1. ledna 2021 ve 12:53.
    Alpina v něm napsal:

    Ale jak to prokázat, že to pak nejsem jen já? Jestli jsem pochopil správně tak vůbec nezáleží na počítači, ale na připojení...

    Příspěvek z 1. ledna 2021 ve 12:49.
    majdula2000 v něm napsala:

    Nemusí, pokud budete sbírat každý sám za sebe.

    Příspěvek z 1. ledna 2021 ve 12:47.
    Alpina v něm napsal:

    Co na to říci, překvapivé, až humorné a přitom smutné.
    Ale naskytla se otázka, kdyby náhodou přišel můj bratr, tak by jeden z nás musel mít sbírání kaček vypnuté? 8-o

    Příspěvek z 1. ledna 2021 ve 12:13.
    LillMissAlex v něm napsal:

    Akože takto... Nikdy som nemala problém s češtinou... Ale toto bolo čo? Ani moji spolužiaci na základnej nerobili také hrubky ako táto osoba

    Začínam mať pocit, že to celý čas písala 1 osoba, ktorá ma asi nejakú poruchu osobnosti alebo dieťa, ktoré chce "machrovať" (bez urážky) :/ Obhajuje sa tým, čo nás rodičia učili, že nemáme robiť a skúma každé slovo, aby znelo zle, keď sa vytrhne z kontextu... Koľko má rokov? 10?

    Je mi ľúto, že sa takto niekto chová k ľuďom, ktorí si to nezaslúžia.

    Příspěvek z 1. ledna 2021 v 11:39, upravený po 13 minutách.
    LillMissAlex v něm napsal:

    Mňa deprimujú tie čiarky a bodky a CAPS LOCK :D

    Příspěvek z 1. ledna 2021 v 11:35.
    Hogo v něm napsal:

    Nejvíc mě tam deprimuje to, jak tam velevazeny/a pan/í tombery pořád píše hodně otazníků.
    To nestačí jeden????

    Příspěvek z 1. ledna 2021 v 11:33.
    LillMissAlex v něm napsal:

    Čítanie ten konverzácie som si naozaj vychutnala. Osoba sa obhajuje ako dieťa, ktoré dostalo 5 a rodičia mu vynadali. "Ale aj on ju dostal!" :-D

    Příspěvek z 1. ledna 2021 v 11:13.
    Morell v něm napsala:

    Teda, ty to s námi někdy fakt nemáš vůbec lehký MM, máš neskutečný nervy. To je jak bavit se s automatem.

    Příspěvek z 31. prosince 2020 ve 23:24.
    Hogo v něm napsal:

    Vážení, tohle si musíte přečíst, to je jak rozhovor (přemýšlí jak to říct slušně) :-D

    Příspěvek z 31. prosince 2020 ve 23:03, upravený po 13 minutách.
    Hogo v něm napsal:
    Příspěvek z 31. prosince 2020 ve 22:57.
    –MM– v něm napsal:

    Konstatuji, že dnes skončil zarputilý boj účtů tombery/nikytom/konevv/Klára o deštník. Vzpomínám si, jak ho tady Morell v září varovala, že i ta největší trpělivost má konec… a ta moje skončila teď. Řekl jsem si, že se o toto rétorické cvičení, místy možná vtipné, místy smutné, s vámi podělím. ;-)

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 24. prosince 2020 v 19:14.
    Hogo v něm napsal:

    Je to krása8-D

    Příspěvek z 24. prosince 2020 v 19:03.
    Mateas v něm napsal:

    Toz Decka, snad tam najdete neco peknyho, jo? $>

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 13. prosince 2020 v 17:10.
    Mateas v něm napsal:

    Teoreticky by mel.

    Příspěvek z 13. prosince 2020 v 15:06.
    Rapo v něm napsala:

    Když jsem si teď objednala dárek přijde mi do půlky března? Nevím kdy se začne rozesílat a jak dlouho to trvá :-|;-D

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 11. prosince 2020 ve 12:06.
    mimi167 v něm napsal:

    Před chvílí na mě zvonila pošťačka, že tady mám doporučený dopis. Dárky v pořádku přišly, díky:-D

    Příspěvek z 10. prosince 2020 ve 21:05.
    MinaHoshi v něm napsala:

    Též mi dneska dáreček dorazil :3 Děkuji

    Příspěvek z 10. prosince 2020 v 15:51.
    CaMiL v něm napsala:

    Dárek dneska dorazil v naprostém pořádku, moc děkuju! @)->-

    Příspěvek z 9. prosince 2020 v 18:53.
    JirkaBobik v něm napsal:

    Děkuju, dárky přišly a samolepky taky🙃

    Statistika…