Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Dětský vedoucí - vše o tématu

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 3 měsíce.
  Příspěvek z 15. března ve 21:57.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Blébleblé: Taky si pamatuju, že jsme řešili, jak do Dorostu (to je náš něco jako oddíl, ale pro církev) přišli menší sourozenci vedoucích a že s tím byly celkem problémy, protože ti malí nebyli zvyklí je brát jako vedoucí, ale jako otravné starší sourozence. Ale pokud ostatní vedoucí za něco stojí, tak právě v tomhle hodně pomáhají.
  Na těch konkrétních vedoucích je zase potom, aby se nechovali k těm svým mladším sourozencům jako ti otravní starší sourozenci, ale brali je jako jedno z těch ostatních dětí;-)

  Příspěvek z 15. března ve 21:52.
  Blébleblé v něm napsala:

  Miluju malý děti, strašně ráda jim jdu příkladem a učím ie nové věci. Chtěla bych být někdy v budoucnu pomocnice na našem koňském táboře, protože tam jsou jako pomocnice 17ti leté holky. A i když tam už nebudu jezdit, protože budu muset přejít na větší koně, určitě mě to bude bavit. $> Bohužel mám bratra který pro tohle není určený a nikdy mě neposlouchá.. ;-( Letos spolu ale (snad) půjdeme na dva tábory, tak uvidíme. :-)

  Příspěvek z 15. března v 18:54, upravený po 6 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Viki_show a market_love: Tak přeju hodně štěstí, trpělivosti a nápadů;-)ok
  Je to moc fajn, ale občas i těžší.
  Kralinda35: Ono je to asi dost o povaze, protože třeba já jsem časem zjistil, že bez toho tak trochu ani neumím být. A to mě někdy děcka naštvaly pořádně. Ale myslím si, že ten, kdo má obdarování být vedoucím, tak je bez toho jako pták v kleci... prostě musí. Musí přemýšlet o hrách, blbinkách a různých programech, má plno nápadů,... jinak má tak trošku i absťák. Tak to „cítím“ alespoň já.

  Příspěvek z 15. března v 18:53.
  market-love v něm napsal:

  A jej! Ježibaba!:-D

  Příspěvek z 15. března v 18:52.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Já obdivuju všechny vedoucí, co mají trpělivost s dětmi, jsou hodní a přátelští :D já bych asi milé malé děti hned hodila na lopatě do pece:-D

  Příspěvek z 15. března v 18:44.
  market-love v něm napsal:

  Jo já chci

  Příspěvek z 15. března v 18:39.
  hrochAndělka v něm napsala:

  Ségra chce dělat vedoucí

  Příspěvek z 15. března v 18:33.
  Viki_show v něm napsala:

  Já až mi bude patnáct tak hned to léto když budu mít ukončenou povinnou školní docházku pojedu jako vedoucí! (Praktikantka)$>$>$>$>

  Příspěvek z 15. března v 16:36, upravený po 3 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ahojky
  Dělám sice dětem vedoucího nějakou dobu (a fakt mě to baví a naplňuje), ale nechci si hrát na nějakého znalce, na to diplom fakt nemám:-D
  Nicméně i přesto mi připadalo užitečné založit nástěnku s tímto tématem. Nástěnka je určena pro ty, kteří dětskými vedoucími byli, jsou, nebo se v budoucnu chystají být. Nebo o tom alespoň uvažují.
  Je tu tedy místo na to předávat si zkušenosti, mít otázky z hlediska zájmu, povyprávět nějaké kratičké příběhy ze schůzek, nebo z táborů, diskutovat o přípravě programů, her...
  Nechci se ale tvářit jako nejchytřejší, pokud se zde objeví i nějaké zajímavé otázky, budu naopak rád, když se někdo přidá se svými zkušenostmi a přispěje.

  Tak jo, jdeme na took;-)

  předchozí 1 další
  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  15. března v 16:36
  Založil:
  Obsahuje:
  9 příspěvků
  Moderátor:
  VelkýBochník
  (kulisák)