Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Dinosauři, největší tvorové, co kdy obývali zemi

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 14. září 2010 v 16:44.
    326159487 v něm napsal:

    dinosaři jsou skvělí ale představte si ... rok 45 000 let př.n.l.   najednou se navás od nekud vyřítí  T-REX nebo alosaurus NEBO o 10 000 let po ...na zemi dopadá asteroid spůsobí sopečné erupce - vypouští jedovaté plynny 45 procent veškerých živočichů vymizí 111 A VY S NIMI1 fuj27

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 10. září 2010 v 19:31.
    naty123 v něm napsal:

    nej. je allosaurus10101010

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 6. září 2010 v 16:53.
    artuseksaske v něm napsal:

    Ja poznam šech dino sem doich blazen kupuju knihu al i do rytiřch24

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 2. září 2010 v 15:20.
    tinulinka249 v něm napsal:

    jaj!a poznám aj GIGANOTAURA!

    Příspěvek z 2. září 2010 v 15:19.
    tinulinka249 v něm napsal:

    a brachiosarus bol vätší ako t-rex!(len pre tých čo si myslia že T.REX je najvätší!

    Příspěvek z 2. září 2010 v 15:15.
    tinulinka249 v něm napsal:

    mám ich rada!ale nebola by som rada,keby existovali dodnes!aspoň že bolo viac bylínožravcov...hej!to by som zvládla!16
    poznám tieto druhy:T-REX,BRACHIOSARUS,OREKTODROMEUS,PTERONODONONI,MIKROSAURUS,PTERANODON,PTERADOKTIL(ktovie či tí 2.niesú jeden!)

    Příspěvek z 1. září 2010 v 19:34.
    bubáček v něm napsal:

    mě se dyno líbyli už od školky262626262626

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 24. srpna 2010 v 15:37.
    dyabolik v něm napsal:

    mam rad dinosaurin a jestli znate film kral dinosauru tak mam vsech 24 dilu.pred dnem sem si koupil velkeho dinosaura stal 219kc mam 4knizky odinosaurech ale budusi kupovat dalsi pred tim nez sem obevyl dinosauri jak sou skveli tak sem mel rad draky ale pak sem obevil jaksou dinosauri skveli imuj bratr ma rad dinosauri ja znam tak 10 druhu dinosauru  .triceratops,karnotaurus,parasauroufus,saichanie,spinosaurus,tiranosaurus rex,brachiosaurus,supersaurus,diplodog,pteranodon,torosaurus.ale je skoda ze vymreli27

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek ze 17. srpna 2010 v 1:24.
    notysek03 v něm napsal:

    http://magicdance.tk/

    Příspěvek ze 14. srpna 2010 ve 12:55.
    Milly v něm napsala:

    Jo. DONOSAUŘI byli a jsou zajímavý.

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 9. srpna 2010 ve 20:48.
    loveso v něm napsala:

    Když bych byla dinosaurem chtela bych být v době kdy by mi nikdo neublížil.Ale v dinoparku je to super ty postavy jsou hodně (nevím jak bych to řekla) hmm drave hodne v té době kousali a jedli se navzájem18

    Příspěvek z 9. srpna 2010 ve 12:51.
    deniskadeny v něm napsal:

    byl ste nekdo v DINO PARKU ?????????????????????????????????????????????????????????
    je to tam super

    Příspěvek z 9. srpna 2010 ve 12:48.
    deniskadeny v něm napsal:

    nedokazu si prectavit kdyz bych stala pred dinosaurem

    Příspěvek z 9. srpna 2010 v 10:27.
    vavrovka10 v něm napsala:

    nechtěla bych jít o 100 000 000 let spátky protože by si na mě přišel     Dinosaurus111   to bych asi sehnala raketu a odletěla,nebo bych omdlela,vypálila,Nebo ještě jedna možnost: panikařit!                JINAK JSOU SUPER. 

    Příspěvek z 9. srpna 2010 v 10:17.
    vavrovka10 v něm napsala:

    Mám ráda pteranodony

    Příspěvek ze 7. srpna 2010 v 18:35.
    ___Emily___ v něm napsal:

    jo mi se líbí tiranoseurus rex21

    Příspěvek z 6. srpna 2010 v 16:54.
    Speod v něm napsal:

    Sháním jednoho bubeníka a dva kytaristy a jednoho zpěváka, chtěl bych založit rockovou kapelu , společně bychom se dohodli na názvu kapely atd. nejlépe kolem 14 let a nejlépe z moravskoslezského kraje , pokud máte zájem pište mi poštou :D vybráni budou čtyři kteří budou mít nejlepší podmínky

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 2. srpna 2010 v 18:38.
    opickadeniska v něm napsal:

    někdy bych ho chtěla potkat ale jen hodnýho

    Příspěvek z 1. srpna 2010 ve 13:48.
    kachna123 v něm napsal:

    Hmmm no to bych chtela teda vydet jaky by to bylo kdyby tady jeste zily dinosauri to by bylo husty neeee......26.........4.....

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 26. července 2010 v 8:59.
    Sochorkaaaa v něm napsal:

    nejjlepší je carnotaurus125

    Příspěvek z 25. července 2010 v 19:59.
    Štěpánka v něm napsal:

    Já si ale stejně nedovedu představit,že by něco takového mohlo existovat.....18

    Příspěvek z 25. července 2010 v 18:44.
    vavrovka10 v něm napsala:

    Kdybych uviděla dinosaura tak bych skočila na jinou planetu1

    Příspěvek z 23. července 2010 v 8:45.
    Nicolletta v něm napsala:

    Raději bych je nechtěla ani zahlédnout.

    Příspěvek z 22. července 2010 v 17:55.
    Lili-Allen v něm napsal:

    to jo ale nechtěla bych je někde potkat i když je to nemožný!!!2526

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 13. července 2010 v 19:48.
    nabba v něm napsala:

    Já tam byla! Každý má právo na omyl i paleontologové, ale TOHLE je fakt moc!!!!! V dinoparku v Plzni je TOLIK CHYB111

    Příspěvek z 12. července 2010 ve 12:15.
    _--wolf_girl--_ v něm napsal:

    jo já bych je chtěla vidět. Jednou jsem byla v dinoparku25

    Příspěvek z 11. července 2010 v 11:13.
    camelie1 v něm napsal:

    15

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 2. července 2010 v 8:13.
    pipuška_suška v něm napsal:

    16

    Příspěvek z 2. července 2010 v 7:52.
    Lopotopik v něm napsal:

    bylo by to suuupppeeerrr111

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 25. června 2010 ve 20:49.
    pipuška_suška v něm napsal:

    mam pohadku kral dinosauru je tam parasaurolophus,karnataurus a triceratops muj oblibeny

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    3. března 2007 v 0:00
    Založil:
    JsemNejlepší
    Obsahuje:
    ~ 600 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    JsemNejlepší
    (zatoulaný kulisák)