Dinosauři, největší tvorové, co kdy obývali zemi
« Novější příspěvkydinosaři jsou skvělí ale představte si ... rok 45 000 let př.n.l. najednou se navás od nekud vyřítí T-REX nebo alosaurus NEBO o 10 000 let po ...na zemi dopadá asteroid spůsobí sopečné erupce - vypouští jedovaté plynny 45 procent veškerých živočichů vymizí 

A VY S NIMI
fuj
nej. je allosaurus



Ja poznam šech dino sem doich blazen kupuju knihu al i do rytiřch
jaj!a poznám aj GIGANOTAURA!
a brachiosarus bol vätší ako t-rex!(len pre tých čo si myslia že T.REX je najvätší!
mám ich rada!ale nebola by som rada,keby existovali dodnes!aspoň že bolo viac bylínožravcov...hej!to by som zvládla!
poznám tieto druhy:T-REX,BRACHIOSARUS,OREKTODROMEUS,PTERONODONONI,MIKROSAURUS,PTERANODON,PTERADOKTIL(ktovie či tí 2.niesú jeden!)
mě se dyno líbyli už od školky





mam rad dinosaurin a jestli znate film kral dinosauru tak mam vsech 24 dilu.pred dnem sem si koupil velkeho dinosaura stal 219kc mam 4knizky odinosaurech ale budusi kupovat dalsi pred tim nez sem obevyl dinosauri jak sou skveli tak sem mel rad draky ale pak sem obevil jaksou dinosauri skveli imuj bratr ma rad dinosauri ja znam tak 10 druhu dinosauru .triceratops,karnotaurus,parasauroufus,saichanie,spinosaurus,tiranosaurus rex,brachiosaurus,supersaurus,diplodog,pteranodon,torosaurus.ale je skoda ze vymreli
http://magicdance.tk/
Jo. DONOSAUŘI byli a jsou zajímavý.
Když bych byla dinosaurem chtela bych být v době kdy by mi nikdo neublížil.Ale v dinoparku je to super ty postavy jsou hodně (nevím jak bych to řekla) hmm drave hodne v té době kousali a jedli se navzájem
byl ste nekdo v DINO PARKU ?????????????????????????????????????????????????????????
je to tam super
nedokazu si prectavit kdyz bych stala pred dinosaurem
nechtěla bych jít o 100 000 000 let spátky protože by si na mě přišel Dinosaurus

to bych asi sehnala raketu a odletěla,nebo bych omdlela,vypálila,Nebo ještě jedna možnost: panikařit! JINAK JSOU SUPER.
Mám ráda pteranodony
jo mi se líbí tiranoseurus rex
Sháním jednoho bubeníka a dva kytaristy a jednoho zpěváka, chtěl bych založit rockovou kapelu , společně bychom se dohodli na názvu kapely atd. nejlépe kolem 14 let a nejlépe z moravskoslezského kraje , pokud máte zájem pište mi poštou :D vybráni budou čtyři kteří budou mít nejlepší podmínky
někdy bych ho chtěla potkat ale jen hodnýho
Hmmm no to bych chtela teda vydet jaky by to bylo kdyby tady jeste zily dinosauri to by bylo husty neeee......
.........
.....
nejjlepší je carnotaurus

Já si ale stejně nedovedu představit,že by něco takového mohlo existovat.....
Kdybych uviděla dinosaura tak bych skočila na jinou planetu
to jo ale nechtěla bych je někde potkat i když je to nemožný!!!

Já tam byla! Každý má právo na omyl i paleontologové, ale TOHLE je fakt moc!!!!! V dinoparku v Plzni je TOLIK CHYB


jo já bych je chtěla vidět. Jednou jsem byla v dinoparku


bylo by to suuupppeeerrr


mam pohadku kral dinosauru je tam parasaurolophus,karnataurus a triceratops muj oblibeny
| předchozí | 345678910111213 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 3. března 2007 v 0:00
- Založil:
- JsemNejlepší
- Obsahuje:
- ~ 600 příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- JsemNejlepší
- (zatoulaný kulisák)
