Dinosauři, největší tvorové, co kdy obývali zemi
« Novější příspěvkyTo bych se hodně bála

Já mám doma několik hraček dinosaurů, mám 4 figurky, jednu figurku mám velkou a to je T-REX, je těžký a možná by to i někoho zabilo, asi mám 2 plyšáky a 5 gumových.
no spatny nejsou
Já si myslím kdybych uviděla živého dinosaura utíkala po zeměkouli nebo
onndlela
.
To bych radši si co nejdřív sehnala raketu a odletěla na venuši.
Dinosauři jsou super!! Ale kdyby ještě existovali, tak by nás sežrali a všechno by zničili. Dinosauři jsou podobní jako draci, ale je to rozdíl že dinosaurus nemá křídla, nemá rohy a nechrí oheň. Ale je to mezi drakem a dinosaurem velký rozdíl... A moji nejoblíbenější duinosauři jsou velociraptoři, pteranodoni, carnotauři a ještě nějaký kteří se mi líbí. Je jich trochu hodně.. Já jsem zapoměla ještě na spinosaura a gigantosaura!!
Dinosauři jsou fascinující zvířata a líbí semi ,ale nechtěl bych aby tady byli ,protože by nás sežrali.
myslím že jsou hnusní a ty zuby










jojo chci aby tu bylo dinosauři





mě dost zajimají a nechci aby se vrátily
nezajímám se o ně
jenže kdyby tu byli dinosauři tak by nastala válka světů
zajímala sem se ale teď uš ne páč kluci ve škole mi to pokazili pořát o tom mluvííííííííííííí










¨Nezajímají mě
jo tyronasaur rex je přímo boží příšera
ale krásnáá




dinosauři nemusíííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


jo a tyransaurus rex je nej!!!
DINOSAURY ZBOŽNŮJI
mně se líbí i nelíbí

já mám nejradši raptory kdyby ještě žili tk bych si ho ochočila!!!
Cornelia11a: nechci říkat jako by si tvrdila že dinosauři neexistovali ale jak by si jinak vysvětlila že sou nalezeni jejich kosti,lebky a sestaveny jejich těla v muzeích a vědci sice nevědí jak vyhynuli ale co třeba mamuti ty taky vyhynuli na to že se začalo oteplovat a nedokázali se přispůsobyt a třeba dinosauři vyhinuli proto že začala být zima
jsou hezký líbí se mi protože sou záhadní a neuvěřitelní. 

http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/2784/
Vím,že to sem nepatří ale můžeš mi dát prosím hlas?Mockrát děkuji!:-)
největší???to asi ne
Já dinosaury nemám zrovna moc v lásce ale moje kámoška je do nich blázen








ahoj vím, že to tu nepatříí ale kuknete pls http://s18.bitefight.cz/c.php?uid=34640
| předchozí | 4567891011121314 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 3. března 2007 v 0:00
- Založil:
- JsemNejlepší
- Obsahuje:
- ~ 600 příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- JsemNejlepší
- (zatoulaný kulisák)


