Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Dinosauři, největší tvorové, co kdy obývali zemi

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 25. června 2010 v 18:25.
    Otri v něm napsal:

    To bych se hodně bála113

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek ze 17. června 2010 v 15:42.
    ----Nikol v něm napsal:

    Já mám doma několik hraček dinosaurů, mám 4 figurky, jednu figurku mám velkou a to je T-REX, je těžký a možná by to i někoho zabilo, asi mám 2 plyšáky a 5 gumových.

    Příspěvek z 12. června 2010 v 17:51.
    Tterkula v něm napsal:

    no spatny nejsou

    Prodleva 12 dní.
    Příspěvek z 31. května 2010 ve 20:30.
    misakojecka v něm napsala:

    Já si myslím kdybych uviděla živého dinosaura utíkala po zeměkouli nebo
    24onndlela13.

    Příspěvek z 28. května 2010 v 15:18.
    simunova v něm napsal:

    To bych radši si co nejdřív sehnala raketu a odletěla na venuši.

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 22. května 2010 v 11:32.
    ----Nikol v něm napsal:

    Dinosauři jsou super!! Ale kdyby ještě existovali, tak by nás sežrali a všechno by zničili. Dinosauři jsou podobní jako draci, ale je to rozdíl že dinosaurus nemá křídla, nemá rohy a nechrí oheň. Ale je to mezi drakem a dinosaurem velký rozdíl... A moji nejoblíbenější duinosauři jsou velociraptoři, pteranodoni, carnotauři a ještě nějaký kteří se mi líbí. Je jich trochu hodně.. Já jsem zapoměla ještě na spinosaura a gigantosaura!!19

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 12. května 2010 v 17:13.
    Andrej25 v něm napsal:

    Dinosauři jsou fascinující zvířata a líbí semi ,ale nechtěl bych aby tady byli ,protože by nás sežrali.

    Příspěvek z 9. května 2010 v 19:46.
    LenushkaHelloKitty v něm napsal:

    myslím že jsou hnusní a ty zuby55111202020171717

    Příspěvek z 8. května 2010 v 10:47.
    edy v něm napsal:

    jojo chci aby tu bylo dinosauři161622222525

    Příspěvek z 6. května 2010 v 19:38.
    justinbieber1 v něm napsal:

    mě dost zajimají a nechci aby se vrátily

    Příspěvek ze 4. května 2010 ve 14:16.
    kacus v něm napsala:

    už hnejsou tak mně ani moc nezajimaj

    Příspěvek z 2. května 2010 ve 12:56.
    Lucoušek_4 v něm napsala:

    nezajímám se  o ně

    Příspěvek z 27. dubna 2010 v 19:11.
    Speod v něm napsal:

    jenže kdyby tu byli dinosauři tak by nastala válka světů

    Příspěvek z 22. dubna 2010 v 18:13.
    Josinka02 v něm napsala:

    zajímala sem se ale teď uš ne páč kluci ve škole mi to pokazili pořát o tom mluvííííííííííííí555552055555

    Příspěvek z 22. dubna 2010 v 15:27.
    Cat-Domča v něm napsal:

    ¨Nezajímají mě22

    Příspěvek z 19. dubna 2010 v 16:55.
    edy v něm napsal:

    jo tyronasaur rex je přímo boží příšera16ale krásnáá21441616

    Příspěvek z 18. dubna 2010 v 11:59.
    mourek12345 v něm napsal:

    dinosauři nemusíííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 131313

    Příspěvek z 16. dubna 2010 v 17:23.
    Zemanice v něm napsal:

    Dinosauři jsou už dávno zaniklími tvory co tu o nich řešíme?18

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 10. dubna 2010 v 15:41.
    Tara v něm napsala:

    jo a tyransaurus rex je nej!!!10

    Příspěvek ze 7. dubna 2010 ve 14:21.
    HALFAROVANATY v něm napsal:

    10DINOSAURY ZBOŽNŮJI10

    Příspěvek ze 7. dubna 2010 ve 14:17.
    Matykule v něm napsala:

    mně  se  líbí  i  nelíbí2019

    Příspěvek z 6. dubna 2010 ve 14:39.
    borderka7 v něm napsal:

    já mám nejradši raptory kdyby ještě žili tk bych si ho ochočila!!!

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 31. března 2010 ve 21:28.
    jolik-pusa v něm napsal:

    Cornelia11a: nechci říkat jako by si tvrdila že dinosauři neexistovali ale jak by si jinak vysvětlila že sou nalezeni jejich kosti,lebky a sestaveny jejich těla v muzeích a vědci sice nevědí jak vyhynuli ale co třeba mamuti ty taky vyhynuli na to že se začalo oteplovat a nedokázali se přispůsobyt a třeba dinosauři vyhinuli proto že začala být zima

    Příspěvek z 31. března 2010 ve 14:11.
    kacus v něm napsala:

    jak asi vypadali
    mám o nich dvě enciklopedie a v každé vypadali jinak

    Příspěvek z 27. března 2010 v 18:45.
    loch-nes v něm napsal:

    jsou hezký líbí se mi protože sou záhadní a neuvěřitelní. 1025

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 21. března 2010 v 19:42.
    Cornelia11a v něm napsala:

    http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/2784/

    Vím,že to sem nepatří ale můžeš mi dát prosím hlas?Mockrát děkuji!:-)

    Příspěvek z 21. března 2010 v 19:17.
    Originál v něm napsala:

    největší???to asi ne6

    Příspěvek z 20. března 2010 v 18:35.
    plaminku v něm napsal:

    Já dinosaury nemám zrovna moc v lásce ale moje kámoška je do nich blázen5222222222212727

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 12. března 2010 v 17:57.
    kavka23 v něm napsal:

    ahoj vím, že to tu nepatříí ale kuknete pls http://s18.bitefight.cz/c.php?uid=34640

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 5. března 2010 ve 13:17.
    terezka9999 v něm napsal:

    já  taky   mám   ráda dinosury 121212121217171717

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    3. března 2007 v 0:00
    Založil:
    JsemNejlepší
    Obsahuje:
    ~ 600 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    JsemNejlepší
    (zatoulaný kulisák)