Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Fanklub všech správců

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 27. prosince 2006 v 19:16.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    není už po Vánocíh?.:-P i po svátcích?:P

    Příspěvek z 27. prosince 2006 v 19:16.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    gerberka: mno já o tobě taky..se už tak moc na nástěnkách neukazuju není čas...-(

    Příspěvek z 27. prosince 2006 v 18:41.
    řidičJiří v něm napsal:

    Prosím... ;)

    Příspěvek z 27. prosince 2006 v 9:40.
    -Dude- v něm napsal:

    Děkuju

    Příspěvek z 26. prosince 2006 ve 13:46.
    řidičJiří v něm napsal:

    To jsem pochopil, ale já ty písmenka nenašel, tak nevím co doplnit...
    Jinak ti Dude také přeji <b>Šťastné <b>a <b>veselé <b>Vánoce ;)

    Příspěvek z 26. prosince 2006 v 10:23.
    -Dude- v něm napsal:

    Doplňuješ písmenka místo těch teček

    Příspěvek z 25. prosince 2006 ve 22:31.
    gerberka v něm napsala:

    Ahoj UUB, jak se vede? Dlouho jsem o tobě neslyšela.

    Příspěvek z 25. prosince 2006 v 18:19.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    ahoji.:-)

    Příspěvek z 25. prosince 2006 v 18:03.
    řidičJiří v něm napsal:

    Co to má být, Dude? To nerozluštím, že by to byly nové zkratky, které neznám?

    Příspěvek z 24. prosince 2006 ve 22:29.
    -Dude- v něm napsal:

    co?

    Š...... a v..... V..... (Vítr odfoukal písmenka)

    Příspěvek z 23. prosince 2006 ve 12:59.
    Mari1 v něm napsala:

    LesuMire, toho si nevšímej ;) Gerberka si mě dobírá pořád :D

    Příspěvek z 23. prosince 2006 v 10:06.
    -Dude- v něm napsal:

    Co nemáš rád proti Gramatice?

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 20. prosince 2006 ve 20:47.
    -Dude- v něm napsal:

    si ho přečtu

    Příspěvek z 20. prosince 2006 ve 20:47.
    -Dude- v něm napsal:

    Dneska

    Příspěvek z 19. prosince 2006 ve 22:51.
    Mari1 v něm napsala:

    Dobrá, Gerberko, ne napsla, ale <b>napsal. ;)

    Příspěvek z 19. prosince 2006 v 10:32.
    gerberka v něm napsala:

    Neposlušná písmenka!!! ;)

    Příspěvek z 19. prosince 2006 v 6:39.
    Mari1 v něm napsala:

    A Pralinka už napsla i článek o srazu do Alíkovin. Četl jsi ho, Dude?

    Příspěvek z 18. prosince 2006 ve 21:32.
    -Dude- v něm napsal:

    nojo

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 13. prosince 2006 v 19:10.
    -Dude- v něm napsal:

    jsou dobrý :-)

    Příspěvek z 13. prosince 2006 ve 14:24.
    Mari1 v něm napsala:

    A co na ně říkáš, Dude?

    Příspěvek z 13. prosince 2006 ve 13:38.
    -Dude- v něm napsal:

    Zrovna jsem je viděl :-)

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 11. prosince 2006 v 15:55.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Kdybyste chtěli vidět nějaké fotky ze srazu v Pětipsech, tak jsou tady.

    Příspěvek z 11. prosince 2006 v 10:06.
    -Dude- v něm napsal:

    čeho???

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 9. prosince 2006 v 15:17.
    -Dude- v něm napsal:

    mě to divný nepřipadá

    Příspěvek z 8. prosince 2006 ve 12:25.
    -Dude- v něm napsal:

    Divný???

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 6. prosince 2006 ve 13:24.
    -Dude- v něm napsal:

    jo

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 3. prosince 2006 v 18:38.
    -Dude- v něm napsal:

    Takže ty máš dva uživatele a zblbnul jsi nás tím druhým, ne???

    Příspěvek z 2. prosince 2006 ve 13:03.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:
    Příspěvek z 2. prosince 2006 v 11:52.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    :D aha,chápu,chápu

    Příspěvek z 1. prosince 2006 ve 13:24.
    -Dude- v něm napsal:

    Lesumír tu asi není, protože nám to má vysvětlit

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    9. listopadu 2006 v 0:00
    Založil:
    -Dude-
    Obsahuje:
    ~ 400 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    -Dude-
    (zatoulaný kulisák)