Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Fanklub všech správců

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 29. listopadu 2006 ve 13:18.
    -Dude- v něm napsal:

    spíš to není proč

    Příspěvek z 29. listopadu 2006 v 1:55.
    Filiposs v něm napsal:

    np... odhaduju, že buď "není proč" anebo "no problem"..

    Příspěvek z 28. listopadu 2006 ve 20:15.
    -Dude- v něm napsal:

    Taky to nechápu

    Příspěvek z 28. listopadu 2006 v 17:03.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    no? .. boze ja te fakt nechapu

    Příspěvek z 27. listopadu 2006 ve 14:11.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    np?

    Příspěvek z 27. listopadu 2006 ve 13:18.
    -Dude- v něm napsal:

    ehm

    Příspěvek z 26. listopadu 2006 ve 21:29.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    serem na to .. :)

    Příspěvek z 26. listopadu 2006 ve 20:24.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    Nápodobně!

    Příspěvek z 26. listopadu 2006 v 19:56.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    Jo,jasně...ale snad sme si to vyříkali,ne? Mě už je ta tvoje Markétka u prdele a Ty taky..

    Příspěvek z 26. listopadu 2006 v 18:26.
    -Dude- v něm napsal:

    Koukám, že si tady pes na někoho zahrál

    Příspěvek z 26. listopadu 2006 v 18:25.
    -Dude- v něm napsal:

    Lesumír: Tys tam napsal zajímá.
    Pse: Když tady Kenzie řekla, jak se jmenuje ta nějaká Markéta příjměním, tak mě napadlo, že bych tam mohl dát Kuncová, protože je to naše spolužačka.

    Příspěvek z 26. listopadu 2006 v 15:51.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Ale ten Dude je vážně super! :D Kam se na ty jeho hlášky hrabem..

    Příspěvek z 26. listopadu 2006 v 15:50.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Markéta? To je ta Dudova spolužačka? :) Ale je fakt, že velká spousta nástěnek je zahlcena vaší nekonečnou diskuzí, kterou nikdo pořádně nechápe.. Sice se tomu občas zasměju, ale čeho je moc....

    Příspěvek z 26. listopadu 2006 v 10:35.
    -Dude- v něm napsal:

    Mě to moc nezajímá

    Příspěvek z 25. listopadu 2006 ve 21:37.
    Mari1 v něm napsala:

    Nevím, zda by mi to vadilo, protože jsem si celou debatu tebe s Kenzie nečetla, ale k takovým hrubým výrazům bych se nesnížila. Pokud bych chtěla debatu ukončit, tak se dá třeba napsat do pošty, kde si to přečte pouze osoba, jíž je vzkaz určen... nebo bych prostě přestala na příspěvky reagovat...

    Příspěvek z 25. listopadu 2006 ve 21:26.
    MorganCa v něm napsal:

    No dvakrát slušný to taky není. Copak ti ona takhle nadává?

    Příspěvek z 25. listopadu 2006 v 17:10.
    Mari1 v něm napsala:

    LesuMire, proč tak hrubě? Vždyť se umíš vyjadřovat i normálně...

    Příspěvek z 25. listopadu 2006 ve 14:03.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    proc mam resit toho kluka,co mam na fotkach v pc?

    Příspěvek z 25. listopadu 2006 ve 12:39.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    proc jeho?

    Příspěvek z 25. listopadu 2006 v 8:18.
    -Dude- v něm napsal:

    haha

    Příspěvek z 25. listopadu 2006 v 0:13.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tak co, jak to jde?

    Příspěvek z 24. listopadu 2006 ve 22:13.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Dude dobrý! :D

    Příspěvek z 24. listopadu 2006 ve 20:02.
    -Dude- v něm napsal:

    Kuncová z naší třídy

    Příspěvek z 24. listopadu 2006 ve 2:53.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    jo

    Příspěvek z 23. listopadu 2006 v 19:59.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    no tak,to vydejcháš

    Příspěvek z 23. listopadu 2006 v 16:50.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    mekkej lesu mir? zni blbe :)

    Příspěvek z 23. listopadu 2006 v 16:50.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    jo,beran

    Příspěvek z 23. listopadu 2006 v 16:41.
    -Dude- v něm napsal:

    beran???

    Příspěvek z 23. listopadu 2006 v 16:40.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    To ybste museli vzít mě,páč sem beran :)

    Příspěvek z 23. listopadu 2006 ve 14:58.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    Ne,ovečky nejsou silné(nic proti),chci aby si to snim vyřídil borag! konec konců,jsou to moje fotky :)

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    9. listopadu 2006 v 0:00
    Založil:
    -Dude-
    Obsahuje:
    ~ 400 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    -Dude-
    (zatoulaný kulisák)