Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Fanklub všech správců

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 22. listopadu 2006 ve 21:13.
    Pralinka2 v něm napsal:



    Máš, má ovečko, dávno spát,
    už píseň ptáků končí,
    kvůli nám přestal i vítr vát,
    jen můra zírá zvenčí. .

    Příspěvek z 22. listopadu 2006 ve 20:11.
    -Dude- v něm napsal:

    Ovečky???

    Příspěvek z 22. listopadu 2006 v 18:24.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    Já myslel, že ovečky už vymřely! :-O

    Příspěvek z 21. listopadu 2006 v 19:50.
    -Dude- v něm napsal:

    Jestlipak lesumíre víš, že jsem tak skoro na nic neodpovídl?

    Příspěvek z 21. listopadu 2006 v 16:02.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    Dobře tak Boraga ..

    Příspěvek z 21. listopadu 2006 v 11:34.
    pes_z_pětipes v něm napsal:

    ne, Boraga! Lesu Mír je moc měkkej..

    Příspěvek z 20. listopadu 2006 ve 21:18.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    lesu mira? ..

    Příspěvek z 20. listopadu 2006 ve 21:07.
    MorganCa v něm napsal:

    Pošlem na ně Boraga!

    Příspěvek z 20. listopadu 2006 ve 20:49.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    to je pravda! barbaři!

    Příspěvek z 20. listopadu 2006 v 19:58.
    THC-303Horn v něm napsal:

    Myslím jako, kdoví k čemu jí použil, ale každopádně k čertu s ním :)

    Příspěvek z 20. listopadu 2006 v 19:55.
    THC-303Horn v něm napsal:

    Ehm, ehm..

    Příspěvek z 20. listopadu 2006 v 18:49.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    myslíš?

    Příspěvek z 20. listopadu 2006 v 6:51.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    bud rad ze ti ho nikdo tady na čoklovi nekopčí .. mě včéra někdo sebralmojí fotku .(

    Příspěvek z 19. listopadu 2006 v 17:59.
    Mari1 v něm napsala:

    Aha, takže nikdo konkrétní, zkrátka Borag... ;)

    Příspěvek z 19. listopadu 2006 v 0:06.
    Mari1 v něm napsala:

    Tak kdo je Borag, také nevím...
    Lesu mire, nebuď na Dudeho takový...

    Příspěvek z 18. listopadu 2006 v 19:15.
    DeAdly_KiSs v něm napsal:

    lesu mir Ty seš na toho Dudeho nějakej vysazenej ne, jak se tak dívám..

    Příspěvek z 18. listopadu 2006 v 10:21.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    no jo no

    Příspěvek z 18. listopadu 2006 v 9:55.
    -Dude- v něm napsal:

    njn

    Příspěvek z 18. listopadu 2006 v 9:31.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    avatar z icq ale upravený v malování?..

    Příspěvek ze 17. listopadu 2006 ve 20:16.
    Mari1 v něm napsala:

    -Dude-, tak to já jsem úplně nevzdělaná, protože já to nevím. Podobná bytost se vyskytuje v sci-fi Hvězdné války, ale tam Joda nemá takové upíří zuby...

    Příspěvek ze 17. listopadu 2006 ve 14:07.
    -Dude- v něm napsal:

    Mari, to vím

    Příspěvek ze 17. listopadu 2006 ve 14:05.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    lesu mír .. to mě ještě neznáš!

    Příspěvek ze 17. listopadu 2006 ve 12:01.
    Mari1 v něm napsala:

    Ne, zelená barva jakou má ta postavička na obrázku lesu mira. Co je to vůbec za postavu na tom tvém obrázku lesu mire?

    Příspěvek ze 17. listopadu 2006 v 8:25.
    -Dude- v něm napsal:

    Zelená barva - jako les???

    Příspěvek ze 17. listopadu 2006 v 1:35.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    :-P

    Příspěvek ze 17. listopadu 2006 v 1:35.
    UnUomoBenedetto v něm napsal:

    Filipe..a top znamená jako co?.:-D

    Příspěvek ze 17. listopadu 2006 v 0:12.
    Filiposs v něm napsal:

    Mari1: Bych řekl, že jak kdy... ;-)

    Btw.. a jsou známy i případy, kdy se správcem stal i někdo, koho žádný jiný správce osobně neviděl... :-))

    Příspěvek z 16. listopadu 2006 v 19:30.
    Mari1 v něm napsala:

    To znamená, lesu mire, že nejsi zelený? :D

    Příspěvek z 16. listopadu 2006 v 8:26.
    Kenzie-Clone-ll v něm napsal:

    hm

    Příspěvek z 16. listopadu 2006 v 7:11.
    -Dude- v něm napsal:

    taktojo

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    9. listopadu 2006 v 0:00
    Založil:
    -Dude-
    Obsahuje:
    ~ 400 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    -Dude-
    (zatoulaný kulisák)