« Novější příspěvky
Příspěvek z 22. listopadu 2006 ve 21:13.
Máš, má ovečko, dávno spát, už píseň ptáků končí, kvůli nám přestal i vítr vát, jen můra zírá zvenčí. . >
|
Příspěvek z 22. listopadu 2006 ve 20:11.
-Dude-
v něm napsal:
Příspěvek z 22. listopadu 2006 v 18:24.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
Já myslel, že ovečky už vymřely! :-O> |
Příspěvek z 21. listopadu 2006 v 19:50.
-Dude-
v něm napsal:
Jestlipak lesumíre víš, že jsem tak skoro na nic neodpovídl?> |
Příspěvek z 21. listopadu 2006 v 16:02.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
Příspěvek z 21. listopadu 2006 v 11:34.
pes_z_pětipes
v něm napsal:
ne, Boraga! Lesu Mír je moc měkkej..> |
Příspěvek z 20. listopadu 2006 ve 21:18.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
Příspěvek z 20. listopadu 2006 ve 21:07.
MorganCa
v něm napsal:
Příspěvek z 20. listopadu 2006 ve 20:49.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
Příspěvek z 20. listopadu 2006 v 19:58.
THC-303Horn
v něm napsal:
Myslím jako, kdoví k čemu jí použil, ale každopádně k čertu s ním :)> |
Příspěvek z 20. listopadu 2006 v 19:55.
THC-303Horn
v něm napsal:
Příspěvek z 20. listopadu 2006 v 18:49.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
Příspěvek z 20. listopadu 2006 v 6:51.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
bud rad ze ti ho nikdo tady na čoklovi nekopčí .. mě včéra někdo sebralmojí fotku .(> |
Příspěvek z 19. listopadu 2006 v 17:59.
Aha, takže nikdo konkrétní, zkrátka Borag... ;)> |
Příspěvek z 19. listopadu 2006 v 0:06.
Tak kdo je Borag, také nevím... Lesu mire, nebuď na Dudeho takový... > |
Příspěvek z 18. listopadu 2006 v 19:15.
DeAdly_KiSs
v něm napsal:
lesu mir Ty seš na toho Dudeho nějakej vysazenej ne, jak se tak dívám..> |
Příspěvek z 18. listopadu 2006 v 10:21.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
Příspěvek z 18. listopadu 2006 v 9:55.
-Dude-
v něm napsal:
Příspěvek z 18. listopadu 2006 v 9:31.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
avatar z icq ale upravený v malování?..> |
Příspěvek ze 17. listopadu 2006 ve 20:16.
-Dude-, tak to já jsem úplně nevzdělaná, protože já to nevím. Podobná bytost se vyskytuje v sci-fi Hvězdné války, ale tam Joda nemá takové upíří zuby... > |
Příspěvek ze 17. listopadu 2006 ve 14:07.
-Dude-
v něm napsal:
Příspěvek ze 17. listopadu 2006 ve 14:05.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
lesu mír .. to mě ještě neznáš!> |
Příspěvek ze 17. listopadu 2006 ve 12:01.
Ne, zelená barva jakou má ta postavička na obrázku lesu mira. Co je to vůbec za postavu na tom tvém obrázku lesu mire? > |
Příspěvek ze 17. listopadu 2006 v 8:25.
-Dude-
v něm napsal:
Zelená barva - jako les???> |
Příspěvek ze 17. listopadu 2006 v 1:35.
UnUomoBenedetto
v něm napsal:
Příspěvek ze 17. listopadu 2006 v 1:35.
UnUomoBenedetto
v něm napsal:
Filipe..a top znamená jako co?.:-D> |
Příspěvek ze 17. listopadu 2006 v 0:12.
Filiposs
v něm napsal:
Mari1: Bych řekl, že jak kdy... ;-)
Btw.. a jsou známy i případy, kdy se správcem stal i někdo, koho žádný jiný správce osobně neviděl... :-))> |
Příspěvek z 16. listopadu 2006 v 19:30.
To znamená, lesu mire, že nejsi zelený? :D > |
Příspěvek z 16. listopadu 2006 v 8:26.
Kenzie-Clone-ll
v něm napsal:
Příspěvek z 16. listopadu 2006 v 7:11.
-Dude-
v něm napsal:
Statistika…