« Novější příspěvky
Příspěvek z 22. srpna 2012 ve 13:52.
Eldinka11
v něm napsala:
Prodleva 12 dní.
Příspěvek z 10. srpna 2012 v 11:12.
emili_
v něm napsala:
Příspěvek z 10. srpna 2012 v 10:06.
Anecha
v něm napsala:
Příspěvek z 2. srpna 2012 v 8:37.
Příspěvek z 31. července 2012 v 8:37.
LukyZasi
v něm napsal:
Příspěvek z 31. července 2012 v 8:34.
LukyZasi
v něm napsal:
no no no mam je primo nerad ale musim je poslouchat , protoze mi vzdy sestra zabere muj kazetak
jednou ji za to zbiju
Příspěvek z 26. července 2012 ve 20:28.
culka
v něm napsala:
Prodleva 11 dní.
Příspěvek z 15. července 2012 v 18:00.
Smraďouch
v něm napsal:
Příspěvek z 11. července 2012 v 15:32.
terya2000
v něm napsala:
Příspěvek z 9. července 2012 v 11:42.
Jahoda123147
v něm napsala:
Prodleva 13 dní.
Příspěvek z 26. června 2012 ve 12:37.
bosorinka12
v něm napsal:
Prodleva 12 dní.
Příspěvek ze 14. června 2012 ve 22:00.
BoVeriSsék
v něm napsal:
Mám všechny CDčka a ráda si je někdy poslechnu :) Hlavně v létě...
Jejich hudba je plná energie, melodická a texty si ráda zpívám a lehce naučím :)
Prodleva 12 dní.
Příspěvek z 2. června 2012 v 10:03.
terezastetinova
v něm napsala:
já je mám moc ráda

Příspěvek z 27. května 2012 v 18:56.
veverka5656
v něm napsala:
Mám jejich cd a moc se mi líbí.
Prodleva 17 dní.
Příspěvek z 10. května 2012 ve 21:08.
PallasAthena
v něm napsal:
Podle mě jsou celkem fajn,třeba letní ráno mám ráda :D
Prodleva 11 dní.
Příspěvek z 30. dubna 2012 v 7:57.
Micynka
v něm napsal:
Mě se od nich líbí třeba párty
Ale ujdou
Prodleva měsíc.
Příspěvek ze 4. března 2012 v 17:13.
věrun
v něm napsala:
holky máte rádi Sašu Lopez dej te
nebo
pište pište
Příspěvek z 29. února 2012 v 18:28.
Janinka234
v něm napsal:
Příspěvek z 26. února 2012 v 15:20.
michalka200315
v něm napsala:
Příspěvek z 26. února 2012 ve 14:55.
Lucoušek_4
v něm napsala:
Prodleva 25 dní.
Příspěvek z 1. února 2012 ve 13:43.
šašujka
v něm napsala:
mám je ráda ale nějaké holky jsou rozmazlené
Příspěvek z 23. ledna 2012 v 17:36.
ufon50
v něm napsal:
Příspěvek z 23. ledna 2012 v 16:36.
Sophia2003
v něm napsala:
HOLKY MAM RADA


Příspěvek z 23. ledna 2012 v 16:36.
Sophia2003
v něm napsala:
Příspěvek z 23. ledna 2012 v 16:11.
-panička-
v něm napsala:
Příspěvek z 22. ledna 2012 v 10:39.
estucha
v něm napsala:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Příspěvek z 15. ledna 2012 v 16:10.
klarissa01
v něm napsala:
No...teď když už se dávno rozpadly o nich není moc slyšet, ale to není důvod, abych si je občas neposlechla... :))
Příspěvek z 12. ledna 2012 v 15:22.
ufon50
v něm napsal:
Příspěvek z 9. ledna 2012 v 19:17.
půl na půl

Prodleva 11 dní.
Příspěvek z 29. prosince 2011 ve 13:43.
adlamadla
v něm napsala:
Statistika…