Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  JáJá1 dává úkoly

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 16. března ve 14:48.
  JáJá1 v něm napsal:

  Vysa318: Máš jiný posilovač.;-)
  Trkalek34: +1000b.

  Příspěvek z 16. března ve 14:17.
  Vysa318 v něm napsala:

  JáJá1: Je to krátké, +3000b. Nic proti ale já dostala méně a měla to delší O:-)

  Příspěvek z 16. března ve 14:15.
  Trkalek34 v něm napsala:

  Aprílové prokletí

  Je prvního dubna. Apríl. Všichni chtějí někoho nachytat a napálit, ale co by se stalo, kdyby ten den přišel někdo o smysl pro humor a celý den se vůbec nezasmál a nikoho nenapálil? Stalo se to jednomu klukovi, Kubovi, na samotě u lesa. Měl spoustu kamarádů, ale žádný ho nedokázal rozesmát.
  Snažili se o to celé dopoledne. Nic nepomáhalo. Ztratil všechny emoce, nejen smích.
  Někdo na něj vybafl, jiný na něj nastražil pavouky nebo ho hodil do ledové vody. Nic nepomáhalo. Už to chtěli vzdát, ale objevila se u nich holka. Eliška, sestra Kuby. Kluci jí převyprávěli, co se stalo s jejím bráchou. Nevěděla, co s ním je. Avšak si vzpomněla na pohádku, kterou jim kdysi říkala maminka před spaním a převyprávěla jim jí.
  „Jednou na apríla přišel náš taťka o všechny emoce. Prý to je dědičné. Stane se to jednou za deset let. Také nevěděli, co se s ním stalo. Přišla za ním jeho sestra a řekla mu to, co já vám říkám teď. Vůbec nic nepomůže. Je to prokletí naší rodiny, ale můžeme ho zrušit. Zkoušeli to všichni před námi, ale nikdo nepřišel na způsob jak. Máme na to do půlnoci. Máte nějaký nápad,“ zakončila Eliška vyprávění otázkou a podívala se po ostatních.
  „Já mám nápad,“ ozval se Tom, nejlepší kamarád Kuby. „Ven s tím,“ vyzvala ho Eliška. „Bydlíte na samotě a tady se skoro vůbec nepobavíte. Je apríl. Svátek žertíků a vtípků. Měli bychom ho vzít do města, protože tady všechno čeká a ví o všem. Ve městě se lehko napálí, protože tam to nezná tolik jako v lese,“ odpověděl Tom a zamířili všichni do města.
  Když přecházeli silnici, Eliška na Kubu zakřičela: „Pozor auto,“ Kuba se lekl a rychle přeběhl silnici. „Apríl!“ zasmála se Eliška. „Uff. Už jsem se lekl, ale poučka pro příště. Tohle není zrovna příjemný apríl,“ zasmál se Kuba a všichni si plácli, že prokletí zlomili. Po zbytek dne si ze sebe dělali různé srandičky a napalovali se.

  Takový kratší příběh na téma apríl.

  Příspěvek z 16. března v 10:08.
  JáJá1 v něm napsal:

  Je to krátké, +3000b.

  Příspěvek z 16. března v 10:04.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Apríl!
  Nastalo 1.4. A JáJá1 se rozmýšlí co udělá za vtípky. Napíše svým kamarádům, jestli nechtějí něco udělat spolu. Nic je nenapadalo, ale pak na něco přišli! Všichni doma našli své staré hračky ve tvaru hadů a pavouků a sešli se v parku. "Tak a teď je budeme roznášet po městě, stejně už je nepoužíváme." A tak se taky stalo. Šli kolem zahrady, tak vzali pavouka a dali ho do květináče. Pak šli dál, uviděli další zahradu a tam hodili hada. Tak to šlo dál a dál, dokud je nezastihli rodiče. "Vsichni si na vás stěžují!" A tak se tedy museli vrátit domů, ale aspoň si užili Apríl, jak má být.

  Ten konec se mi už nechtěl psát O:-)

  Příspěvek z 16. března v 9:49.
  JáJá1 v něm napsal:

  Není zač.

  Příspěvek z 16. března v 9:49.
  Šároušek v něm napsala:

  Dekujii

  Příspěvek z 16. března v 9:46, upravený vzápětí.
  JáJá1 v něm napsal:

  +5000b., hezké.:->

  Příspěvek z 16. března v 9:00.
  Šároušek v něm napsala:

  Zaječí velikonoce
  Nastalo klasické Velikonoční zaječí pondělí. Holky seděli doma, kluci chodili mrskat, jen zajíček Ouško nikam nešel a plakal. Šel kolem zajíček Ňufal a ptá se Ouška, Ouško co ty tu děláš, proč nechodíš mrskat holky a brečíš tu? No víš Ňufale, já jsem nesehnal žádnou metličku. No, co s tím uděláme?Půjdeme natrhat vrbu, jen nevím kde ji najdeme, všechnu ji už otrhali ostatní. Tak se vydáme na výpravu, to by bylo zvláštní, kdybychom nic nenašli. To by šlo, řekl Ouško. Vydali se tedy do lesa. Prošli lesem, ale nikde ani kousek vrby. Ňufala napadlo, že vrba roste u vody. Obešli tak úplně všechny rybníky a studánky. Ale nic nenašli, šli stále dál. Ouško povídá, Ňufale, kde to jsme, nestratili jsme se? Já to tu neznám. No Ouško, já to tu taky neznám, ale neboj vrátíme se ale teď musíme najít vrbu. No když myslíš. Šli dál a dál až najendou Ouško vykřikl, Ňufale vrba! Ňufal se zaradoval a rozběhli se k ní. Když k ní ale přišli, zjistili že je úplně zlatá. Ouško říkal, že by ji neměli trhat když je taková vzácná. Ňufal ale stejně začal trhat proutky. Už měl utržené asi tři, v tom se objevila zvláštní osoba, něco jako zaječí královna lesa. Oba se vylekali. A v tom královna promluvila, proč mi tu trháte to proutí, je vzácné, nejvzácnější co kde potkáte. Ňufal i Ouško se rychle začali omlouvat. Ouško se zeptal, proč je to proutí tak zvláštní? A proč je zlaté? Královna mu odpověděla, je zlaté protože je v něm čarovná moc, ta dívka kterou tím vymrskáš, už nikdy nebude nemocná a bude navždy šťastná. No teda, řekl Ňufal. O takovém proutí jsem jednou slyšel ale nenapadlo by mě ani ve snu, že ho jednou najdu. No vidíš a našel jsi, řekla královna. Ouško řekl, tak my vám ho zase vrátíme královno. Ne to nemusíte, teď už ale běžte, upleťte pomlázku, a vymrskejte co nejvíc děvčat. Děkujeme, řekli zajíci a utíkali zase domů. I cestu domů našli, to asi pro to že za sebou pravidelně nechávali bobky:D. No a večer až všechny holky vymrskali, tak se zajíčci shodli, že to byli jejich nejkrásnější Velikonoce že všech.

  Příspěvek z 16. března v 7:50.
  JáJá1 v něm napsal:

  +8b.
  Ano, líbil.:-D

  Příspěvek z 16. března v 7:39.
  Vysa318 v něm napsala:

  Jeee děkuji 8-P já si budu sbírat bodíky článkami B-) líbil?

  Jo mám velkou fantazii ale zrovna večer a ráno nejmenší

  Příspěvek z 16. března v 7:35.
  JáJá1 v něm napsal:

  Ne, je to akorát.:->
  +2000b.
  JáJá1: JáJá1: Dnešní vtip Autor dnešního…
  (odpočet do 16. března ve 20:00)

  Příspěvek z 15. března ve 22:06, upravený po 9 minutách.
  Vysa318 v něm napsala:

  Velikonoce

  Blížily se Velikonoce a Jakub už zase přemýšlel kde vezme proutí. Jako každý rok, každý rok přemýšlel a vždy to dopadlo že z toho nic nebylo. Ale Jakub letos si řekl že to tak nenechá. Šel se ven projít s kluky. Kluci říkali že je to blbost a že se má na to vykašlat, ale Jakub chtěl mít svou pomlázku. Jak tak přemýšlel tak Jakub ani nevěděl jak takový nějaký strom nebo keř vypadá. Takže se rozhodl zeptat kluků jenže ti už dávno byli v obchodě s Velikonočními losy. Zavolali na něho: „Kubo! Pojď sem! To je lepší než nějaká pomlázka. Tady máš.“ Dík řekl Jakub smutně. Petr se na něho podíval a zeptal se Jarka: „Není nějaký divný? Nemáme mu pomoct?“ Jarek se kouknul na Kubu a řekl zpět Petrovi že se můžou o to alespoň pokusit. Jakmile se obrátili kde stál Jakub tak ten už tam nebyl. Šel do Velikonočního lesa. Kluci se pokecali protože to byl zakletý les a utíkali za ním. Jakmile ho dohnali tak Jakub byl úplně někde jinde. Koukal se kolem sebe a říkal jaká je to nádhera. Ano byla to nádhera ale zakletá! Jarek a Petr se mu to snažili vysvětlit ale nešlo to. Kuba se teda nechal unést jeho krásou a po chvíli kluci také. Večer se Kuba nevrátil domů takže ho mamka začala hledat. Bylo už 22:30 a Jakub nikde. Už to maminka vzdala ale Jakub ne. Jakub, Petr a Jarek byli pořád v zakletém lese.

  Není to krátké? Jsem ospalá tak jsem něco vymyslela narychlo. Kdyžtak dovyprávím zítra.

  Příspěvek z 15. března ve 21:18.
  Veryfr v něm napsala:

  zítra nejspíš napíšu, neboj :-) ale dneska se mi už nechce O:-)

  Příspěvek z 15. března v 19:48.
  JáJá1 v něm napsal:

  Žádný příběh?8-o;-)
  Času je dost.

  Příspěvek z 15. března v 10:16.
  JáJá1 v něm napsal:

  Příběh-Velikonoce

  Pravidla doufám už znáte, takže rovnou k věci, obrázek opět jako bonus, napište příběh o Velikonocích.
  (odpočet do 5. dubna ve 20:00)

  Příspěvek z 15. března v 9:35.
  JáJá1 v něm napsal:

  +8b.

  Příspěvek z 15. března v 7:34.
  JáJá1 v něm napsal:

  JáJá1: JáJá1: Dnešní vtip Autor dnešního…
  (odpočet do 15. března ve 20:00)

  Příspěvek z 14. března v 10:37.
  JáJá1 v něm napsal:

  +8b.

  Příspěvek z 14. března v 10:27.
  JáJá1 v něm napsal:

  +8b.

  Příspěvek z 14. března v 10:24.
  Michael1994 v něm napsal:

  2525. Víte, proč nikdo nedokáže obelhat lorda…
  2526. melouňák
  2527. Achatina Fulica – oblovka žravá
  2528. Pony_In
  2529. Křížovkářský slovník: Harry Potter
  2530. Hogo
  2531. 25 příspěvků
  2532. Veryfr

  Příspěvek z 14. března v 10:09.
  JáJá1 v něm napsal:

  Stále platí.;-)

  Příspěvek z 14. března v 8:12.
  JáJá1 v něm napsal:

  JáJá1: JáJá1: Dnešní vtip Autor dnešního…
  (odpočet do 14. března ve 20:00)

  Příspěvek z 13. března v 15:05.
  JáJá1 v něm napsal:

  +20b.

  Příspěvek z 13. března ve 14:53.
  Vysa318 v něm napsala:

  Lyžař radí unavené, do kopce těžce…
  Chlorid_sodný
  Zlatý kompas – co to je prach a kde se vzal?
  notička1999
  a Epistory – recenze
  Vitan_26
  Slovní fotbal - psí plemena
  Dari
  11
  VelkýBochník

  Příspěvek z 13. března ve 14:50.
  JáJá1 v něm napsal:

  +50b.

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  16. května 2018 v 18:18
  Založil:
  Obsahuje:
  ~ 19 tisíc příspěvků
  Moderátor:
  JáJá1
  (panovník)