Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Jak reagujete na krev?

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 7 měsíců.
    Příspěvek z 9. listopadu 2025 ve 12:14.
    SarahDragons v něm napsala:

    Nevadí mi. Když si brácha poprvé rozsekl čelo, dost jsem zpanikařila, ale to spíš proto, že tolik krve to dělá na pohled o dost závažnějším.
    Ale nemám ani problém se občas kouknout na krvavější horory O:-)

    Příspěvek z 9. listopadu 2025 v 5:55.
    vikiliky v něm napsala:

    Nevadí mi a nevadila mi ani když jsem byla malá. To jsem si plánovala, že budu lékařkou.

    Příspěvek z 8. listopadu 2025 ve 20:26.
    Rokio v něm napsal:

    Nevadí mi. Netrpím hematofóbií.

    Příspěvek z 8. listopadu 2025 ve 20:10.
    FrantaDinosaurus v něm napsal:

    ham 8-o

    Příspěvek z 8. listopadu 2025 v 19:20.
    Iamsteve v něm napsal:

    Je to jenom červená teplá voda nic víc

    Prodleva 2 měsíce.
    Příspěvek z 5. září 2025 ve 21:44.
    Věrulín v něm napsala:

    Záleží kde je, čí je a kolik jí je. 8-o

    Příspěvek z 5. září 2025 v 11:45.
    Fillipino v něm napsal:

    Nic to se mnou nedělá, když mi krvácí odřenina nebo se někdo řízne, tak dovedu i vydesinfikovat a obvázat.

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 3. září 2025 v 11:39.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Nijak 8-o
    Jako nevadí mi, určitě příjemný to taky neni ale určitě bych si dokázala predstavit že bych byla chirurg nebo tak O:-)

    Příspěvek z 3. září 2025 v 7:08.
    sparťan14 v něm napsal:

    Nijak, je to jen červená barva. Maximálně jen když má někdo nějakou obrovskou ránu tak se mi dělá blbě ale to je spíš z tý rány, ne z krvi

    Příspěvek z 3. září 2025 v 6:45.
    Emuleee v něm napsal:

    Moje krev je v pohodě.. když se někdo málo řízne tak taky v pohodě ale dělá se mi blbě z velkých ran anebo z různých operací (třeba v televizi anebo jsme se ve škole museli dívat na operaci něčeho v hlavě :-$ takže jsem se celou dobu nekoukala, ještě že jsem pak na pracovní list chyběla :-D)

    Příspěvek z 3. září 2025 v 6:43.
    Holka-z-gymplu v něm napsala:

    Jako za mě úplně v pohodě, chodila jsem na zdravoťák tak jsem celkem i zvyklá

    Příspěvek z 3. září 2025 v 6:40.
    Alice_Potter v něm napsala:

    je mi z ni zle:-Q Malem omdlivaaamm ;-(:-c;-(;-(

    Prodleva rok.
    Příspěvek z 15. dubna 2024 ve 23:10.
    Ladyx v něm napsala:

    Moje mi nevadí ale cizí docela jo a není mi to příjemné ani

    Příspěvek z 15. dubna 2024 v 11:38.
    taninkasarinka v něm napsal:

    olíznu

    Příspěvek z 15. dubna 2024 v 10:22.
    janharper124 v něm napsal:

    Když není moja, nějak to neregistuju; když jo, utřu to do něčeho po ruce :D Ale zle se mi nikdy nedělalo, akorát na odběrech je nepříjemný ten moment kdy vidím tu jehlu.

    Příspěvek ze 14. dubna 2024 v 10:45.
    vikiliky v něm napsala:

    Není to příjemné, ale nijak zvlášť mi to nevadí.

    Příspěvek ze 14. dubna 2024 v 10:28.
    majdula2000 v něm napsala:

    Souhlas s Matym, když je to u mě něco malého a já jsem čistá, tak to řeší jazyk, ale vidět někoho v kaluži krve, to jako fakt nemusím. :-D

    Příspěvek ze 14. dubna 2024 v 9:45.
    GlisGlis v něm napsal:

    Konfrontuji ji s tím že teď a tady, uprostřed dětské oslavy narozenin, pro ni není místo. A ona zalezle zpátky do oslavence a ještě mi vrátí do ruky nůž. O:-)

    Příspěvek ze 14. dubna 2024 v 9:08.
    Emajka v něm napsala:

    Raz som po odberoch v nemocnici skoro odpadla:-D
    Potom sa to už nikdy nestalo

    Příspěvek ze 14. dubna 2024 v 1:11.
    Mateas v něm napsal:

    Je li moje, jazyk se o ni postara.

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 12. dubna 2024 v 0:23, upravený po 12 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Jééé, hele, z tebe teče kečup!!!8-D

    Příspěvek z 11. dubna 2024 ve 21:42.
    Bmatej v něm napsal:

    Začnem ju okamžite vyciciavať z toho miesta! :-P
    A zastrite niekto tie žalúzie svieti na mňa slnko! :-Q8=

    Příspěvek z 11. dubna 2024 ve 21:20.
    Ändřläk_ v něm napsala:

    Fakt nevím na čem jsem před dvěmi lety jela, protože realita je taková, že se mi zázračně sníží i tak nízký tlak vždycky, kdy moje oči spatří byť jen malinko krve, a trvá to fakt dlouho, než to můj mozek přejde. ;-D

    Prodleva rok.
    Příspěvek z 18. října 2022 v 19:58.
    Papoušek_Nfnf v něm napsal:

    Nevadí mi :D

    Příspěvek z 18. října 2022 v 19:48.
    Jančulka v něm napsal:

    Nijak.

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 10. října 2022 v 18:58.
    Barča419 v něm napsala:

    Normálně

    Příspěvek z 10. října 2022 v 18:57.
    Áňa_2012 v něm napsala:

    krev je normál mně nevaok

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 8. října 2022 ve 13:52.
    Surikatka v něm napsala:

    8-P

    Příspěvek ze 7. října 2022 ve 21:07.
    _BananaCherryNaty_ v něm napsala:

    Barevně:-3:-D

    Příspěvek ze 7. října 2022 v 15:22.
    Špunt_3b_sýr v něm napsala:

    *krev* Já: Btw je to jenom krev :D

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    11. srpna 2022 ve 20:33
    Založila:
    Miki44
    Obsahuje:
    47 příspěvků
    Moderátorka:
    Miki44
    (kulisačka)