Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Jaké je u vás počasí?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 26. května v 15:16.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Jako počasí na mobilu mi ukazuje 30 stupňů... jsem teda doma ve stínu, ale nepřijde mi, že by tu bylo tolik.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 16. května v 7:27.
    Fillipino v něm napsal:

    Je po dešti, 7 stupňů a zataženo.

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 6. května v 19:34.
    Týnek v něm napsal:

    Slunce a teplo

    Příspěvek z 6. května v 19:22.
    Houmák v něm napsal:

    U nás byla před chvilkou. I kroupy

    Příspěvek z 6. května v 19:20.
    JáJá1 v něm napsal:

    Bouřka, hrozně leje, což bylo třeba, před chvílí byly chvíli kroupy

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 3. května v 8:24.
    Fillipino v něm napsal:

    Včera u nás bylo léto a dnes bude pokračování, protože už teď je venku 15 stupňů. Krásné slunečné počasí má jedinou chybu, že je velké sucho.

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 30. dubna v 10:34.
    Freťule v něm napsala:

    Krásně slunečno 🌞.Kolem 9°C.🔥🧹

    Příspěvek z 30. dubna v 7:00.
    vikiliky v něm napsala:

    Slunečno, ale ráno byla teplota pod bodem mrazu.

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 26. dubna v 15:18.
    Fillipino v něm napsal:

    Celý den svítí slunce, ale venku je jen 12 stupňů a fouká to, tak na opalování to není.

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 19. dubna v 17:49.
    morceMaty v něm napsala:

    Zataženo a svítí sluníčko

    Příspěvek z 19. dubna v 16:06.
    MrTheBest v něm napsal:

    Krásně, zataženo a prší :D

    Příspěvek z 19. dubna ve 14:54.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Hnusně zataženo a začalo pršet.

    Příspěvek ze 17. dubna v 8:39.
    Fillipino v něm napsal:

    Konečně je tady jaro se vším, co k němu patří. Teplo, rozvetlé louky i zahrádky, jen by to chtělo trochu vláhy.

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 11. dubna v 18:05.
    Freťule v něm napsala:

    U nás taky už svítí sluníčko a je trochu tepleji. 12°C

    Příspěvek z 11. dubna v 17:17.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    U nás svítí sluníčko!

    Příspěvek z 11. dubna v 10:13.
    kombausata v něm napsala:

    Mlha

    Příspěvek z 11. dubna v 7:55.
    Freťule v něm napsala:

    Zataženo,2°C

    Příspěvek z 11. dubna v 7:11.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Mlha.

    Příspěvek z 10. dubna ve 20:52.
    Lady-Gaga__littlemonster__ v něm napsal:

    U nás sněžilo ale teď mží

    Příspěvek z 10. dubna v 11:42.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Hustý, že u někoho sněží! 8-D
    Tady je tak nějak normálně, přes mraky svítí sluníčko, počasí mi ukazuje 6 stupňů.

    Příspěvek z 10. dubna v 11:01.
    morceMaty v něm napsala:

    Tady už přestává sněžit. No, musím říct, že letos je pěkně aprílový duben.

    Příspěvek z 10. dubna v 10:40.
    Freťule v něm napsala:

    Tady už taky sněží.❄️❄️❄️

    Příspěvek z 10. dubna v 10:39.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Sněží.

    Příspěvek z 10. dubna v 8:20.
    Klassa7 v něm napsala:

    Sněží

    Příspěvek z 10. dubna v 7:23.
    Freťule v něm napsala:

    Zataženo.Teplota 0°C

    Příspěvek z 10. dubna v 7:21.
    panglaq v něm napsal:

    Teď sněží. :-[)

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 6. dubna v 10:31.
    Freťule v něm napsala:

    Tady je hezky,slunečno 9°C

    Příspěvek z 6. dubna v 9:37.
    Pan_Patrik v něm napsal:

    Fóká ledové větr a prší

    Příspěvek z 6. dubna v 9:35.
    Elite v něm napsala:

    Svítí slunce

    Příspěvek z 6. dubna v 9:35.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Svítí sluníčko! 🌞

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    2. prosince 2017 ve 21:31
    Založila:
    VeverkaČiperka123
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    nikdo