Jaké je u vás počasí?
« Novější příspěvky
Příspěvek z 16. února v 18:45.
Příspěvek z 16. února v 7:20.
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 13. února v 15:50.
Příspěvek z 13. února v 15:39.
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 9. února v 7:00.
Příspěvek z 9. února v 6:58.
Příspěvek z 8. února v 9:04.
Příspěvek z 8. února v 8:35.
Příspěvek z 8. února v 8:32.
Příspěvek z 8. února v 8:04.
Prodleva 12 dní.
Příspěvek z 27. ledna v 7:46.
Příspěvek z 27. ledna v 6:53.
Počasí si s námi hraje, dnes je u nás teploměr na nule, ale silnice jsou namrzlé, včera byly dokonce 4 stupně a pršelo a zítra třeba bude mrznout.
Prodleva 14 dní.
Příspěvek z 13. ledna v 8:55.
Příspěvek z 13. ledna v 7:57.
Náledí na schodech, na silnici a chodníky jsou taky ledové. Naštěstí autobus jel, i když měl zpoždění.
Příspěvek z 13. ledna v 7:21.
Příspěvek z 13. ledna v 6:12.
Příspěvek z 13. ledna v 1:42.
Příspěvek z 12. ledna v 15:38.
Příspěvek z 12. ledna v 15:02.
Příspěvek z 12. ledna v 7:51.
Příspěvek z 12. ledna v 6:48.
Příspěvek z 12. ledna v 6:45.
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 10. ledna v 16:24.
Zima, sníh už nepadá, ale je ho dost, hrabat nebudeme, však ono to za pár dní zase roztaje.
Příspěvek z 10. ledna v 8:17.
Příspěvek z 10. ledna v 7:54.
Příspěvek z 8. ledna ve 21:06.
Příspěvek z 8. ledna ve 21:02.
Sníh ne, ale zimaaa! Teď jsem přišla z venku s Nelčou a je tam -11°C.
Sněžit má podle předpovědi zítra ve dne i v noci a pozítří ještě ve dne, tak uvidíme.
Příspěvek z 8. ledna v 17:04.
Příspěvek z 8. ledna v 8:09.
Příspěvek z 6. ledna ve 20:34.
V Praze v 7 ráno bylo většinou kolem -6 °C, úplně v tom nejhustším centru v Klementinu -4 °C, na úplných okrajích (Ruzyně, Průhonice, Komořany, Libuš) kolem -8 až -9 °C.
| předchozí | 12345678910 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 2. prosince 2017 ve 21:31
- Založila:
- VeverkaČiperka123
- Obsahuje:
- ~ tisíc příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- nikdo

.

, -5°C
