Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Jaké je u vás počasí?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 16. února v 18:45.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    Sněží a máme zase pořádnou zimu

    Příspěvek z 16. února v 7:20.
    Freťule v něm napsala:

    Sněži a už je všude zase bílo.

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 13. února v 15:50.
    Tečka v něm napsala:

    Lehce zataženo ale hlavně studený vítr:/

    Příspěvek z 13. února v 15:39.
    Freťule v něm napsala:

    Zataženo,občas déšť,8°C

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 9. února v 7:00.
    Kjuba13 v něm napsal:

    VelkýBochník:já chci za tebou ;-(.

    Příspěvek z 9. února v 6:58.
    vikiliky v něm napsala:

    Neděle skoro celá propršela a dnes ráno mlha s teplota na nule.

    Příspěvek z 8. února v 9:04.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Je tu krásně nasněžíno:

    Švédsko se probouzí

    Příspěvek z 8. února v 8:35.
    smejky225 v něm napsal:

    od rána je vánice a šíleně mrzne...

    Příspěvek z 8. února v 8:32.
    Freťule v něm napsala:

    Prší,teplota 2°C

    Příspěvek z 8. února v 8:04.
    Fillipino v něm napsal:

    Už tři dny se tady střídá mlha s deštěm a teploty jsou nad nulou.

    Prodleva 12 dní.
    Příspěvek z 27. ledna v 7:46.
    Freťule v něm napsala:

    Tady taky včera večer pršelo.Teď je sucho a teploměr na nule.

    Příspěvek z 27. ledna v 6:53.
    vikiliky v něm napsala:

    Počasí si s námi hraje, dnes je u nás teploměr na nule, ale silnice jsou namrzlé, včera byly dokonce 4 stupně a pršelo a zítra třeba bude mrznout.

    Prodleva 14 dní.
    Příspěvek z 13. ledna v 8:55.
    cadouanna v něm napsal:

    Včera ráno u nás bylo mínus -13°C a sníh
    a dnes je tu plus +3°C a déšť

    Příspěvek z 13. ledna v 7:57.
    Fillipino v něm napsal:

    Náledí na schodech, na silnici a chodníky jsou taky ledové. Naštěstí autobus jel, i když měl zpoždění.

    Příspěvek z 13. ledna v 7:21.
    lopi v něm napsal:

    He, máme školu od 10.00, z důvodu „ledové kalamity“.

    Příspěvek z 13. ledna v 6:12.
    Freťule v něm napsala:

    V Praze je ledovka, - 3°C.

    Příspěvek z 13. ledna v 1:42.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    -6°C a sněží! 8-D

    Příspěvek z 12. ledna v 15:38.
    Freťule v něm napsala:

    Teď sněží ❄️, -5°C

    Příspěvek z 12. ledna v 15:02.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Nejsem doma, ale ve škole a venku je -7. ❄️

    Příspěvek z 12. ledna v 7:51.
    cadouanna v něm napsal:

    Teď ráno: -13°C

    Příspěvek z 12. ledna v 6:48.
    Blender v něm napsala:

    Zimaaaa, blé

    Příspěvek z 12. ledna v 6:45.
    vikiliky v něm napsala:

    Sníh všude a 10 pod nulou. Prostě zima jak má být.

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 10. ledna v 16:24.
    JáJá1 v něm napsal:

    Zima, sníh už nepadá, ale je ho dost, hrabat nebudeme, však ono to za pár dní zase roztaje.:-D

    Příspěvek z 10. ledna v 8:17.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Sneziiii$>

    Příspěvek z 10. ledna v 7:54.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Zima a sníh.

    Příspěvek z 8. ledna ve 21:06.
    Bumblebee v něm napsal:

    -11 a tma

    Příspěvek z 8. ledna ve 21:02.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Sníh ne, ale zimaaa! Teď jsem přišla z venku s Nelčou a je tam -11°C.
    Sněžit má podle předpovědi zítra ve dne i v noci a pozítří ještě ve dne, tak uvidíme. ;-)

    Příspěvek z 8. ledna v 17:04.
    Alice_Potter v něm napsala:

    Sníh! :D

    (Sice to není počasí, ale nevadí. :D)

    Příspěvek z 8. ledna v 8:09.
    JasmineFox v něm napsala:

    -11 @)->-$>

    Příspěvek z 6. ledna ve 20:34.
    Pralinka2 v něm napsal:

    V Praze v 7 ráno bylo většinou kolem -6 °C, úplně v tom nejhustším centru v Klementinu -4 °C, na úplných okrajích (Ruzyně, Průhonice, Komořany, Libuš) kolem -8 až -9 °C.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    2. prosince 2017 ve 21:31
    Založila:
    VeverkaČiperka123
    Obsahuje:
    ~ tisíc příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    nikdo