Jaký máte názor na dnešní generaci?

Nástěnku založila dne 12. září 2018, je nezařazená a obsahuje 16 příspěvků.

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 22. září 2018 ve 21:53.
socks v něm napsala:

Je hodně možností, čím se můžeme stát a jak se chováme jako individua, ale dneska nabývá na významu globalizace, takže jsme si celosvětově blíž jak nikdy předtím. Někdo má strach, že přijdeme o „národní hodnoty“, jinej to vítá. Pro mladý lidi není v dnešní době problém navázat kontakt s člověkem z druhý půlky světa, protože existuje internet, erasmus, levný letenky atd. A co se týče euroamerické částí světa, vyrůstáme v podobných podmínkách, známe stejný spisovatele, zpěváky, filmy... Máme mnoho společného. Líbí se mi, že tak přicházíme o předsudky, a doufám, že naše generace bude klíčem k otevřené a tolerantní společnosti.

Příspěvek z 14. září 2018 v 0:36.
–MM– v něm napsal:

Myslím si, že je čím dál složitější charakterizovat nějak jednotně celou generaci, protože jsou čím dál pestřejší možnosti, co může mladý jedinec svobodně dělat. Mládež před sto lety šla hodit do nějaké definované škatulky mnohem snadněji.

Pokud by se měla brát nějaká celková statistika, tak platí trend, že v porovnání s předchozí generací se každá nová generace dožije delšího věku, posune hranice lidského poznání, prožije méně násilí a utrpení, okusí nové formy blahobytu, méně se u toho všeho nadře a většinou si ani nestíhá uvědomit, že se má mnohem lépe než generace předešlé. :->

Příspěvek z 13. září 2018 ve 22:26.
Agent-PTA v něm napsal:

Já jsem asi ňejakej divnej ale alkohol, drogy a cigarety se do mého organizmu nedostaly (pár nabídek od kámošů bylo)

Příspěvek z 13. září 2018 v 15:37.
lékařský v něm napsal:

matisek005: mimo mě:-):-D..... A ostatních slušních lidí dnešní generace:-)

Příspěvek z 13. září 2018 ve 14:14.
SVETLO v něm napsal:

Na tohle téma se všude vedou dlouhé diskuze, ale já bych k tomu řekl jenom jedno-všechno záleží na výchově dětí, zejména tedy těch v nižším věku, potom už na rozumu těch starších, jak se budou chovat, na vůli, jestli dokáží odmítnout cigaretu, do jaké se dostanou party a tak dále a tak dále. :D Opravdu ale nesnáším ty záhořklé babičky, co si neustále stěžují na dnešní generaci a každého teenagera hází do jednoho pytle s nápisem NEVYCHOVANEJ SPRATEK. :D

Příspěvek z 13. září 2018 ve 13:35.
Rokio v něm napsal:

matisek: Zní to velmi logicky. Myslím si, že to tak je, jak píšeš.

Příspěvek z 13. září 2018 ve 13:25.
matisek005 v něm napsal:

VeverkaČiperka123, lékařský, Barčíkm: Ale vy jste „dnešní generace“! To si přiznáváte, že jste „blbí“, „hrozní“ a „:-Q:-$Rv“? Ne, že bych tvrdil, že já „dnešní generace“ nejsem :-), ale nemyslím si, že je „hrozná“, „blbá“ a „:-$:-QRv“. Samozřejmě, všichni nejsme svatoušci, ale to, že se najde jeden, dva, padesát lidí, kteří se chovají jako pitomci, nebo jimi jsou neznamená, že můžeme takhle odsoudit celou generaci!

Příspěvek z 13. září 2018 v 11:14.
al-maty v něm napsal:

majacos: A jak to souvisí s dnešní mladou generací? V minulosti tomu bylo snad jinak?

Příspěvek z 13. září 2018 v 10:50.
majacos v něm napsala:

Nevím, jak to správně říct, nicméně lidi se pomalu učí dělat vše pro to, aby nemuseli dělat nic.. A pak si navzájem závidí, že někdo dělá více a někdo méně, a že ten, co dělá méně má stejně víc peněz a dražší auto a lepší dům atd....Lidi už se nestarají o sebe, aby dobře vypadali, aby dobře vystupovali ve společnosti a aby ostatní o nich měli jen to nejlepší mínění... Starají se především o ostatní, jestli nejsou náhodou moc tlustí, moc chudí či naopak bohatí, jestli umí dobře pravopis a to vše jen proto, aby si pak sami připadali lépe... Samozřejmě čím více chyb najdete na druhých, tím lépe si připadáte... Ale je tohle normální? Je nutný, aby se lidé navzájem nenáviděli a nenávist šířili mezi ostatní?

Příspěvek z 12. září 2018 v 18:06.
lékařský v něm napsal:

Hrozný!

Příspěvek z 12. září 2018 v 17:44.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

:-Q:-$]:-)Rv@=8=:-E:-c:-o:-|

Příspěvek z 12. září 2018 v 17:42.
Barčíkm v něm napsala:

BlbýRv:-|

Příspěvek z 12. září 2018 v 17:11.
_kebaba_ v něm napsala:

Ten nejhorší

Příspěvek z 12. září 2018 v 16:40.
Rokio v něm napsal:

Já mám smíšené pocity. Je spousta mladých lidí (puberťáků), kteří kouří, pijí a jsou pořád na internetu, ale je zároveň i řada náctiletých, kteří vedou normální život a řádně se učí.

Jinak se domnívám, že společnost se mírně zlepšuje. Už nevidím na zemi tolik odpadků a dnešní mládež mi také přijde o něco (pouze mírně) lepší.

Příspěvek z 12. září 2018 v 15:54.
al-maty v něm napsal:

Já bych to zase tak nepaušalizoval...opravdu byly předchozí generace lepší? Alkohol, cigarety a oplzlosti se určitě vyskytovaly u mládeže i v dobách minulých, akorát instagram neexistoval.

Příspěvek z 12. září 2018 v 15:47.
Bbygirl v něm napsala:

Zajímalo by mě, jaký máte názor na ty rádoby cool lidi co kouří před školou, 14 leté holky co cpou na instagram polonahé fotky, opíjení do bezvědomí.. A tak dále ]:-)@)->-;-D
Já si totiž myslím, že svět spěje víte kam..

předchozí 1 další
Kdo si nástěnku oblíbil?