Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Jaký máte názor na dnešní generaci?

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 13. září 2018 ve 13:25.
  matisek005 v něm napsal:

  VeverkaČiperka123, lékařský, Barčíkm: Ale vy jste „dnešní generace“! To si přiznáváte, že jste „blbí“, „hrozní“ a „:-Q:-$Rv“? Ne, že bych tvrdil, že já „dnešní generace“ nejsem :-), ale nemyslím si, že je „hrozná“, „blbá“ a „:-$:-QRv“. Samozřejmě, všichni nejsme svatoušci, ale to, že se najde jeden, dva, padesát lidí, kteří se chovají jako pitomci, nebo jimi jsou neznamená, že můžeme takhle odsoudit celou generaci!

  Příspěvek z 13. září 2018 v 11:14.
  al-maty v něm napsal:

  majacos: A jak to souvisí s dnešní mladou generací? V minulosti tomu bylo snad jinak?

  Příspěvek z 13. září 2018 v 10:50.
  majacos v něm napsala:

  Nevím, jak to správně říct, nicméně lidi se pomalu učí dělat vše pro to, aby nemuseli dělat nic.. A pak si navzájem závidí, že někdo dělá více a někdo méně, a že ten, co dělá méně má stejně víc peněz a dražší auto a lepší dům atd....Lidi už se nestarají o sebe, aby dobře vypadali, aby dobře vystupovali ve společnosti a aby ostatní o nich měli jen to nejlepší mínění... Starají se především o ostatní, jestli nejsou náhodou moc tlustí, moc chudí či naopak bohatí, jestli umí dobře pravopis a to vše jen proto, aby si pak sami připadali lépe... Samozřejmě čím více chyb najdete na druhých, tím lépe si připadáte... Ale je tohle normální? Je nutný, aby se lidé navzájem nenáviděli a nenávist šířili mezi ostatní?

  Příspěvek z 12. září 2018 v 18:06.
  lékařský v něm napsal:

  Hrozný!

  Příspěvek z 12. září 2018 v 17:44.
  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  :-Q:-$]:-)Rv@=8=:-E:-c:-o:-|

  Příspěvek z 12. září 2018 v 17:42.
  Barčíkm v něm napsala:

  BlbýRv:-|

  Příspěvek z 12. září 2018 v 17:11.
  _kebaba_ v něm napsala:

  Ten nejhorší

  Příspěvek z 12. září 2018 v 16:40.
  Rokio v něm napsal:

  Já mám smíšené pocity. Je spousta mladých lidí (puberťáků), kteří kouří, pijí a jsou pořád na internetu, ale je zároveň i řada náctiletých, kteří vedou normální život a řádně se učí.

  Jinak se domnívám, že společnost se mírně zlepšuje. Už nevidím na zemi tolik odpadků a dnešní mládež mi také přijde o něco (pouze mírně) lepší.

  Příspěvek z 12. září 2018 v 15:54.
  al-maty v něm napsal:

  Já bych to zase tak nepaušalizoval...opravdu byly předchozí generace lepší? Alkohol, cigarety a oplzlosti se určitě vyskytovaly u mládeže i v dobách minulých, akorát instagram neexistoval.

  Příspěvek z 12. září 2018 v 15:47.
  Bbygirl v něm napsala:

  Zajímalo by mě, jaký máte názor na ty rádoby cool lidi co kouří před školou, 14 leté holky co cpou na instagram polonahé fotky, opíjení do bezvědomí.. A tak dále ]:-)@)->-;-D
  Já si totiž myslím, že svět spěje víte kam..

  Statistika…