« Novější příspěvky
Příspěvek z 28. dubna 2007 v 15:19.
Andy_twin_Kelly
v něm napsal:
Fareo: Tak to icq tykve musíš mít ty protože se nepíše icq ale IQ!! XĐ A je lepší Topolánek> |
Prodleva 4 dny.
Příspěvek z 24. dubna 2007 ve 14:26.
Fareo
v něm napsal:
Ani jeden,oba sou sprostý!Kdybych měla dát hlas tak radči Babičce Mary,nevím teda který ichtýlek takové dežotské ankety zakladá! To bych fakt ráda věděla kdo...musí mít icq tykve !> |
Prodleva 10 dní.
Příspěvek ze 14. dubna 2007 v 9:58.
Supermánek
v něm napsal:
Filiposs:děti?podle toho kterou věkovou kategorii myslíš!> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek z 11. dubna 2007 v 17:33.
Filiposs
v něm napsal:
Supermánek: Co chceš vyvozovat z ankety, ve které hlasují děti, které stěží ví, kdo to ten Topolánek či Paroubek vlastně je...?> |
Příspěvek z 10. dubna 2007 v 18:33.
Supermánek
v něm napsal:
Příspěvek z 9. dubna 2007 ve 14:40.
Supermánek
v něm napsal:
Zatím je Paroubek lepší!> |
Příspěvek z 8. dubna 2007 ve 13:17.
Supermánek
v něm napsal:
Hlasujte prosím v té anketě, která je v 97. příspěvku!Stačí jen kliknout!> |
Příspěvek z 8. dubna 2007 v 10:56.
Filiposs
v něm napsal:
TetkaPříhodka: Možná se tvrdí, že ODS je vhodná pouze pro vysokorozpočtové domácnosti či podnikatele, ale není to pravda. Nehodlám však o tom diskutovat, jenom si neodmyslím myšlenku, která mě při čtení tvého textu napadala. Ano, dejme tomu, že ODS je jenom pro podnikatele. Pro koho je však tedy ČSSD? Pro socky? Pro lidi, kterým se nechce makat? Případně pro lidi, co bohužel nejsou dostatečně informovaní a nevidí, že vláda ČSSD přivedla tuto zemi do sraček?> |
Příspěvek ze 7. dubna 2007 ve 21:15.
Supermánek
v něm napsal:
Velunka:vtipný je, ale dost neslušný!> |
Příspěvek ze 7. dubna 2007 v 17:42.
pete
v něm napsal:
Lidi nemusíme se tu hádat kdo je lepší.> |
Příspěvek ze 7. dubna 2007 v 16:08.
Velunka-Couf
v něm napsal:
Supermánku, Topolánek je alespoň vtipnej. Velunka> |
Prodleva 3 dny.
Příspěvek ze 4. dubna 2007 v 17:36.
kniháč
v něm napsal:
Podle mně jsou oba tak trochu na hlavu ..no ale Paroubek je horší...> |
Příspěvek ze 4. dubna 2007 v 15:51.
Podle mě jsou oba hrozní... > |
Příspěvek z 3. dubna 2007 ve 13:50.
Dominator2142
v něm napsal:
Fandit Paroubkovi?!!!Fuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!To raci Topolankovi.(i kdyz zednej politik neni dokonalej)> |
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 1. dubna 2007 ve 21:12.
vojtasmisek
v něm napsal:
Příspěvek z 31. března 2007 v 9:50.
Davídek08
v něm napsal:
Příspěvek z 30. března 2007 v 16:02.
dogymarta
v něm napsal:
Příspěvek z 29. března 2007 ve 23:54.
Filiposs
v něm napsal:
Supermánek: Fandím pokroku a budoucnosti, fandím svobodě myšlení i jednání, fandím demokracii. Z tohoto důvodu nejsem schopen být příznivcem ČSSD, natožpak pana Paroubka. A jinak ano, názorově je mi ODS mnohem blíže než ČSSD.
A pokud by někdo kritizoval mé vyjádřování, a sám se choval jako hovado, tak bych ho poslal akorát tak do hajzlu.
-RocKy-GirL-: Demokrat jako demokrat... ano, těžko říci. Jeden z nich se totiž jako demokrat příliš nechová. > |
Příspěvek z 29. března 2007 ve 22:46.
Možná je Topolánek kritizovaný za svoje vyjadřování. Jenže Paroubek by ty, kteří ho kritizují, nejradši nechal rovnou popravit. > |
Příspěvek z 29. března 2007 v 18:59.
Supermánek
v něm napsal:
A Pralinko pochybuji že je Topol slušný, když je kritizovaný za svoje vyjadřování!> |
Příspěvek z 29. března 2007 v 16:28.
Supermánek
v něm napsal:
Filiposs: a ty fandíš ODS?> |
Příspěvek z 29. března 2007 ve 12:19.
Filiposs
v něm napsal:
Radetta: Buď neustále záměrně lžeš, anebo víš úplné kulové.
Vy ostatní (s několika málo výjimkami..): Radši tady ani nic nepište, víte úplné kulové stoprocentně, ať už píšete o Topolánkovi nebo Paroubkovi.
Supermánek: Když už zakládáš podobnou nástěnku, tak se aspoň zkus tvářit tak, aby nešlo tak snadno poznat, že jsi jasný příznivec ČSSD a obdivovatel p. Paroubka. > |
Příspěvek z 28. března 2007 ve 14:38.
Radetta
v něm napsal:
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 26. března 2007 ve 23:16.
Příspěvek z 26. března 2007 v 18:50.
Supermánek
v něm napsal:
Paroubek je určitě slušnější než Topolánek!> |
Příspěvek z 26. března 2007 v 17:30.
PAROUBEK NENI JEDNIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!> |
Příspěvek z 26. března 2007 v 17:29.
JSEM PROTI kOŘENOVI2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!> |
Příspěvek z 26. března 2007 v 17:28.
PAROUBEK JE FFFFUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOPOLÁNEK TAKY NEJNI VO MOC LEPŠÍ!!!!> |
Příspěvek z 26. března 2007 v 17:27.
kusgirl
v něm napsal:
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 24. března 2007 v 11:07.
KiKiČa
v něm napsal:
Statistika…