Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Kdo má dnes svátek? Znáte takového člověka?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 27. července 2025 v 18:35.
    Tečka v něm napsala:

    Všechno nejlepší $>

    Příspěvek z 27. července 2025 v 17:59.
    Baronek v něm napsal:

    Vše neej Věrulínko naše! @)->->X<- :-D

    Příspěvek z 27. července 2025 v 17:38.
    JáJá1 v něm napsal:

    Všechno nejlepší

    Příspěvek z 27. července 2025 v 17:37.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Všechno nejlepší.

    Příspěvek z 27. července 2025 v 17:17.
    Věrulín v něm napsala:

    Dneska Věrouš. A opět mi nikdo nepopřál, styďte se. :-o

    Příspěvek z 26. července 2025 v 7:25.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Mno Anna....moje dvě prababičky a moje dvě spolužačkyO:-)@)->- Vše nej>X<-

    Příspěvek z 25. července 2025 ve 23:52.
    BroJePro v něm napsal:

    Všechno nejlepší (ÍÍÍ)>X<-

    Příspěvek z 25. července 2025 v 18:40.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jojo, všechno nejlepší. A to jich tu bejvalo mnohem víc, například Neville, Pětipes a spousta dalších.

    Příspěvek z 25. července 2025 v 17:41.
    JáJá1 v něm napsal:

    Fillipino: Vždyť tu je ještě ALX75. ;-):-)
    Samozřejmě mu také přeji všechno nejlepší.

    Příspěvek z 25. července 2025 ve 14:02.
    Baronek v něm napsal:

    Všechno nejlepší a užívej si moře >X<-

    Příspěvek z 25. července 2025 ve 12:40.
    Fillipino v něm napsal:

    Na Alíkovi je jeden hodně aktivní Jakub, tak ať se mu daří a k svátku všechno nej.

    Příspěvek z 25. července 2025 v 8:40.
    Kábéčko v něm napsal:

    Ano, Jakubů je hodně. Všechno nejlepší!

    Příspěvek z 25. července 2025 v 8:12.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Jájo, vše nej!!O:-)@)->-

    No.... kamarád, potom nějak jako vzdálené příbuzní, atd...:-D@)->-

    Příspěvek z 25. července 2025 v 7:51.
    JáJá1 v něm napsal:

    Jakub, hmmm, to je mi nějak povědomé.:-D

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek ze 17. července 2025 v 11:38.
    Bumblebee v něm napsal:

    Moje sestra

    Příspěvek ze 17. července 2025 v 11:07.
    Baronek v něm napsal:

    Jedna zdejší uživatelka martinka123 @)->-:-3, super kočka 🐱 @)->-@)->-

    Příspěvek ze 17. července 2025 v 10:35.
    JáJá1 v něm napsal:

    Jediná, co znám, je jedna asistentka z naší školy.

    Příspěvek ze 17. července 2025 v 10:17.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Dnes má svátek Martina.
    Znám - moje kamarádka, mamčina tuším sestřenice? a taky ještě jedna holka, která se mnou chodila do školy. A ještě dvě moje bývalé spolužačky.

    Prodleva 20 dní.
    Příspěvek z 27. června 2025 ve 20:26.
    Bumblebee v něm napsal:

    Ladislav pohrobek

    Příspěvek z 27. června 2025 v 17:27.
    Šalvěj v něm napsala:

    Náš učitel fyziky že sedmičky

    Příspěvek z 27. června 2025 v 16:32.
    Rokio v něm napsal:

    Můj dědeček, který bohužel už nežije. Byl sice nevlastní, ale měl jsem ho moc rád.

    Příspěvek z 27. června 2025 v 15:35.
    JáJá1 v něm napsal:

    Lacko5, všechno nejlepší

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek ze 17. června 2025 v 16:04.
    Capytea1 v něm napsala:

    ano ano ještěže tak...O:-)

    Příspěvek ze 17. června 2025 ve 12:07.
    JáJá1 v něm napsal:

    A taky jistý vůdce, který naštěstí už cca. 80 let neslaví.

    Příspěvek ze 17. června 2025 v 11:58.
    Věrulín v něm napsala:

    Dnes má svátek moje morčátko Adulfek! Všechno nejlepší, Adulfku! @)->-

    Prodleva 17 dní.
    Příspěvek z 31. května 2025 ve 22:35.
    Emuleee v něm napsal:

    Dneska má svátek moje mamka

    Příspěvek z 31. května 2025 ve 20:41.
    Kamu v něm napsala:

    Dnes mám svátek já a moje mamka $>

    Příspěvek z 30. května 2025 v 9:42.
    Věrulín v něm napsala:

    Ferdyš. Znám. Všechno nej, Ferdí! @)->-

    Prodleva 18 dní.
    Příspěvek z 12. května 2025 v 7:11.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Pankrác. Neznám.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 2. května 2025 ve 12:42.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Zikmund.
    Žádného Zikmunda neznám.
    Jeremiáše má myslím známá (jako dítě). Říká mu Mio. O:-)

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    24. listopadu 2010 ve 14:06
    Založila:
    Alasthorka
    Obsahuje:
    ~ 3 tisíce příspěvků
    Moderátorka:
    Alasthorka
    (kulisačka)