Kdo mě nenávidí sem…(a kdo mě má rád taky)
« Novější příspěvky
Příspěvek z 21. dubna 2008 ve 20:08.
Příspěvek z 21. dubna 2008 v 16:05.
Příspěvek z 21. dubna 2008 v 7:35.
Pegásku, to nebylo upříné!:D Takže jsi v té závorce;-) |
Příspěvek z 20. dubna 2008 ve 21:25.
ale notak to přiznej... já to taky přiznala :-D> |
Příspěvek z 20. dubna 2008 v 19:48.
A neber to vážně :D> |
Příspěvek z 20. dubna 2008 v 19:48.
Dobře, no, tak jsi mě dostal :) I lóvé yóú =o)> |
Příspěvek z 20. dubna 2008 ve 14:17.
Příspěvek z 20. dubna 2008 ve 14:17.
Příspěvek z 20. dubna 2008 ve 14:07.
Hm, tak na čí stranu se přidám? Jsi provokatér, to jo, ale fajn také .. To bude těžké ..> |
Příspěvek z 18. dubna 2008 v 17:33.
nevim> |
Příspěvek z 18. dubna 2008 v 16:36.
od tebe samozřejmě...> |
Příspěvek z 18. dubna 2008 v 15:27.
Příspěvek z 18. dubna 2008 ve 14:22.
mám tě rád > |
Příspěvek ze 17. dubna 2008 v 15:44.
hm... já nevím ... tě neznám takže ani jedno> |
Příspěvek ze 17. dubna 2008 ve 14:46.
nenááávidim těěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě> |
Příspěvek z 16. dubna 2008 v 17:39.
já a rozum???? kde bych ho vzala?? :-D> |
Příspěvek z 16. dubna 2008 ve 13:05.
jj já taky!> |
Příspěvek z 16. dubna 2008 v 7:10.
Příspěvek z 15. dubna 2008 v 19:18.
nechapnso> |
Příspěvek z 15. dubna 2008 ve 12:22.
třešně.. krvavá barva třešní.... :-D mňam> |
Příspěvek z 15. dubna 2008 v 7:35.
Příspěvek z 13. dubna 2008 v 18:40.
ale na tý fotce to naštěstí není vidět> |
Příspěvek z 13. dubna 2008 v 18:39.
jéé to mám já taky ;-)> |
Příspěvek z 13. dubna 2008 ve 13:37.
Příspěvek z 13. dubna 2008 v 11:08.
jakou máš barvu očí?...tefe..> |
Příspěvek z 13. dubna 2008 v 9:06.
Příspěvek z 13. dubna 2008 v 8:59.
neznám tě> |
Příspěvek z 11. dubna 2008 ve 23:02.
J te neznaam xD> |
Příspěvek z 11. dubna 2008 v 19:17.
dobře se s tebou kecáááá> |
Příspěvek z 11. dubna 2008 v 17:03.
ja newim> |
| předchozí | 678910111213141516 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 3. října 2007 v 0:00
- Založil:
- Teferi
- Obsahuje:
- ~ 500 příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- Teferi
- (zatoulaný kulisák)
