Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Kdo mě nenávidí sem…(a kdo mě má rád taky)

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 21. dubna 2008 ve 20:08.
    Pralinka2 v něm napsal:

    V sobotu jsem potkal Teferiho, hééč.

    Příspěvek z 21. dubna 2008 v 16:05.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Ne, nebudu ! :/ :D

    Příspěvek z 21. dubna 2008 v 7:35.
    Teferi v něm napsal:

    Pegásku, to nebylo upříné!:D Takže jsi v té závorce;-)

    Ty lóvé mí?:D Hmm, po dlouhý době aspoň někdo:D:D

    Příspěvek z 20. dubna 2008 ve 21:25.
    Aislin v něm napsal:

    ale notak to přiznej... já to taky přiznala :-D

    Příspěvek z 20. dubna 2008 v 19:48.
    Cat_Lady v něm napsal:

    A neber to vážně :D

    Příspěvek z 20. dubna 2008 v 19:48.
    Cat_Lady v něm napsal:

    Dobře, no, tak jsi mě dostal :) I lóvé yóú =o)

    Příspěvek z 20. dubna 2008 ve 14:17.
    Bílý-pegas v něm napsala:

    Já budu u toho bez té závorky. :D

    Příspěvek z 20. dubna 2008 ve 14:17.
    Teferi v něm napsal:

    Cat_Lady, no jo :D Přidej se k těm v závorce;)

    Příspěvek z 20. dubna 2008 ve 14:07.
    Cat_Lady v něm napsal:

    Hm, tak na čí stranu se přidám? Jsi provokatér, to jo, ale fajn také .. To bude těžké ..

    Příspěvek z 18. dubna 2008 v 17:33.
    Repapa v něm napsal:

    nevim

    Příspěvek z 18. dubna 2008 v 16:36.
    Aislin v něm napsal:

    od tebe samozřejmě...

    Příspěvek z 18. dubna 2008 v 15:27.
    Mateas v něm napsal:

    Aislin, tak to já netuším kde ho bereš.. :D

    Příspěvek z 18. dubna 2008 ve 14:22.
    Polda12345 v něm napsal:

    mám tě rád

    Příspěvek ze 17. dubna 2008 v 15:44.
    Leňulda v něm napsal:

    hm... já nevím ... tě neznám takže ani jedno

    Příspěvek ze 17. dubna 2008 ve 14:46.
    Nely888 v něm napsal:

    nenááávidim těěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě

    Příspěvek z 16. dubna 2008 v 17:39.
    Aislin v něm napsal:

    já a rozum???? kde bych ho vzala?? :-D

    Příspěvek z 16. dubna 2008 ve 13:05.
    -----------Išda v něm napsal:

    jj já taky!

    Příspěvek z 16. dubna 2008 v 7:10.
    Mateas v něm napsal:

    Mno, jediná Aislin tu má rozum :D Myslí na třešně a né na jiné blbosti :D

    Příspěvek z 15. dubna 2008 v 19:18.
    denzyl v něm napsal:

    nechapnso

    Příspěvek z 15. dubna 2008 ve 12:22.
    Aislin v něm napsal:

    třešně.. krvavá barva třešní.... :-D mňam

    Příspěvek z 15. dubna 2008 v 7:35.
    Mateas v něm napsal:

    A zase jste zaspamovali téma "Třešně" !:D

    Příspěvek z 13. dubna 2008 v 18:40.
    Aislin v něm napsal:

    ale na tý fotce to naštěstí není vidět

    Příspěvek z 13. dubna 2008 v 18:39.
    Aislin v něm napsal:

    jéé to mám já taky ;-)

    Příspěvek z 13. dubna 2008 ve 13:37.
    Teferi v něm napsal:

    No hnědou jako čokoláda ;)

    Příspěvek z 13. dubna 2008 v 11:08.
    Aislin v něm napsal:

    jakou máš barvu očí?...tefe..

    Příspěvek z 13. dubna 2008 v 9:06.
    Teferi v něm napsal:

    Známý neznámý Fantomas ;)

    Příspěvek z 13. dubna 2008 v 8:59.
    12WILL12 v něm napsal:

    neznám tě

    Příspěvek z 11. dubna 2008 ve 23:02.
    PuSiiiiNa v něm napsal:

    J te neznaam xD

    Příspěvek z 11. dubna 2008 v 19:17.
    --kočička-- v něm napsal:

    dobře se s tebou kecáááá

    Příspěvek z 11. dubna 2008 v 17:03.
    ashely45 v něm napsal:

    ja newim

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    3. října 2007 v 0:00
    Založil:
    Teferi
    Obsahuje:
    ~ 500 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    Teferi
    (zatoulaný kulisák)