« Novější příspěvky
Příspěvek ze 4. března 2008 v 18:49.
Aislin
v něm napsal:
Příspěvek ze 4. března 2008 v 18:49.
Aislin
v něm napsal:
sem hesci jako mimonkoé byla> |
Příspěvek ze 4. března 2008 v 17:43.
Jojo ;) Když tak jsem si tam přidal svoji fotku;)> |
Příspěvek ze 4. března 2008 ve 14:12.
hack_matej21_13
v něm napsal:
-Ciri- nemáš zač xD Tefí doufám že tu wizu zase někdy vylepšíš xDDD> |
Příspěvek z 3. března 2008 v 19:26.
-Ciri-
v něm napsal:
Děkuju Myšky :) Adus :)...Taková pochvala vždy potěší ;)...> |
Příspěvek z 3. března 2008 v 17:05.
Já vím, Kbelíku, jen já jsem si tam prozatím dal nástěnky ať je nemusím hledat ;)> |
Příspěvek z 3. března 2008 v 15:52.
Bellatrix
v něm napsala:
Jé, tahle vizitka je mnohem pěknější, ale možná bych tam toho napsala trochu víc. Koneckonců, do vizitek nepatří jen nástěnky, ne? ;)> |
Příspěvek z 3. března 2008 v 15:19.
Adus1
v něm napsal:
<b>tak potěší tě ÚDĚSNÁ, STRAŠNÁ, PŘEPLACANÁ?! =D wizitka > |
Příspěvek z 3. března 2008 ve 14:06.
Příspěvek z 3. března 2008 v 8:45.
Adus1
v něm napsal:
<font color=black size=3 face="Comic Sans MS"> yo CiRí dobřé.... =DD
Teferi>: jo hochu kde máš tu KRIZOVOU VIZITH? =D> |
Příspěvek z 2. března 2008 v 19:01.
hack_matej21_13
v něm napsal:
ciri hustý xDD hey tefí kam zmizela ta tvoje surb color wíza??xD > |
Příspěvek z 2. března 2008 v 15:51.
Alíška-
v něm napsala:
Adus ? mohla bysi mi napísat do pošty chci ti něco říct no já sem líná jít tet do pošty :D> |
Příspěvek z 2. března 2008 v 15:18.
Váu Ciri má novej obrázek :)) > |
Příspěvek z 2. března 2008 ve 14:46.
-Ciri-
v něm napsal:
Hm...Všechno tady dává smysl,co? :D...> |
Příspěvek z 1. března 2008 v 18:25.
hack_matej21_13
v něm napsal:
Příspěvek z 1. března 2008 v 16:46.
drátěnka22
v něm napsal:
No tě pic lidi,tady je vždycky živo,co?:)> |
Příspěvek z 1. března 2008 v 15:02.
Adus1
v něm napsal:
<font color=black size=3 face="Comic Sans MS"> =D... Teferi jak ty to děláš... ×ß× Holky>: jak já vám ho nezávidím !! =D> |
Příspěvek z 1. března 2008 ve 13:23.
hack_matej21_13
v něm napsal:
Příspěvek z 1. března 2008 v 10:48.
V-e-r
v něm napsal:
Příspěvek z 1. března 2008 v 1:47.
Bellatrix
v něm napsala:
Tak jo... Jelikož je Teferi milenec většiny z nás, obstará všechno potřebné, že? ;)> |
Příspěvek z 1. března 2008 v 1:36.
Alíška-
v něm napsala:
Příspěvek z 29. února 2008 ve 20:33.
Příspěvek z 29. února 2008 ve 20:08.
----------irma-
v něm napsal:
Příspěvek z 29. února 2008 v 17:31.
-Ciri-
v něm napsal:
Jahody a šampaňské? :D...No proč né ;)> |
Příspěvek z 29. února 2008 v 15:18.
Adus1
v něm napsal:
<b>jo... povídej která je ta NEŠŤASTNÁ !!!! xD ....
Bell>: jo to by se hodilo!! A výhřivku nemáš? xD
> |
Příspěvek z 29. února 2008 ve 14:55.
hack_matej21_13
v něm napsal:
Tefí no tak to vybal koho zas máš xDDD> |
Příspěvek z 29. února 2008 ve 12:07.
Si mě musela s někým splést ;)> |
Příspěvek z 28. února 2008 ve 23:29.
Bellatrix
v něm napsala:
A co takhle jahody a šampaňské, k tomu milování?> |
Příspěvek z 28. února 2008 ve 22:26.
Loool a s třešničkou navrchu xD> |
Příspěvek z 28. února 2008 ve 20:35.
Adus1
v něm napsal:
jo pozooor.. máme to i s ROMATICKÝMI PŘÍSPĚVKY.. Tfuj tajbl !!!! xĐĐĐ> |
Statistika…