Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Kdo mě nenávidí sem…(a kdo mě má rád taky)

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 4. března 2008 v 18:49.
    Aislin v něm napsal:

    :-D

    Příspěvek ze 4. března 2008 v 18:49.
    Aislin v něm napsal:

    sem hesci jako mimonkoé byla

    Příspěvek ze 4. března 2008 v 17:43.
    Teferi v něm napsal:

    Jojo ;) Když tak jsem si tam přidal svoji fotku;)

    Příspěvek ze 4. března 2008 ve 14:12.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    -Ciri- nemáš zač xD
    Tefí doufám že tu wizu zase někdy vylepšíš xDDD

    Příspěvek z 3. března 2008 v 19:26.
    -Ciri- v něm napsal:

    Děkuju Myšky :) Adus :)...Taková pochvala vždy potěší ;)...

    Příspěvek z 3. března 2008 v 17:05.
    Teferi v něm napsal:

    Já vím, Kbelíku, jen já jsem si tam prozatím dal nástěnky ať je nemusím hledat ;)

    Příspěvek z 3. března 2008 v 15:52.
    Bellatrix v něm napsala:

    Jé, tahle vizitka je mnohem pěknější, ale možná bych tam toho napsala trochu víc. Koneckonců, do vizitek nepatří jen nástěnky, ne? ;)

    Příspěvek z 3. března 2008 v 15:19.
    Adus1 v něm napsal:

    <b>tak potěší tě ÚDĚSNÁ, STRAŠNÁ, PŘEPLACANÁ?! =D wizitka

    Příspěvek z 3. března 2008 ve 14:06.
    Teferi v něm napsal:

    Jakou krizovou ?;)

    Příspěvek z 3. března 2008 v 8:45.
    Adus1 v něm napsal:

    <font color=black size=3 face="Comic Sans MS"> yo CiRí dobřé.... =DD

    Teferi>: jo hochu kde máš tu KRIZOVOU VIZITH? =D

    Příspěvek z 2. března 2008 v 19:01.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    ciri hustý xDD
    hey tefí kam zmizela ta tvoje surb color wíza??xD

    Příspěvek z 2. března 2008 v 15:51.
    Alíška- v něm napsala:

    Adus ? mohla bysi mi napísat do pošty chci ti něco říct no já sem líná jít tet do pošty :D

    Příspěvek z 2. března 2008 v 15:18.
    miškahrabalka v něm napsala:

    Váu Ciri má novej obrázek :))

    Příspěvek z 2. března 2008 ve 14:46.
    -Ciri- v něm napsal:

    Hm...Všechno tady dává smysl,co? :D...

    Příspěvek z 1. března 2008 v 18:25.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    drát jj elí to je

    Příspěvek z 1. března 2008 v 16:46.
    drátěnka22 v něm napsal:

    No tě pic lidi,tady je vždycky živo,co?:)

    Příspěvek z 1. března 2008 v 15:02.
    Adus1 v něm napsal:

    <font color=black size=3 face="Comic Sans MS"> =D... Teferi jak ty to děláš...
    ×ß× Holky>: jak já vám ho nezávidím !! =D

    Příspěvek z 1. března 2008 ve 13:23.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    Bell jo přesně xD

    Příspěvek z 1. března 2008 v 10:48.
    V-e-r v něm napsal:

    Ahoj

    Příspěvek z 1. března 2008 v 1:47.
    Bellatrix v něm napsala:

    Tak jo... Jelikož je Teferi milenec většiny z nás, obstará všechno potřebné, že? ;)

    Příspěvek z 1. března 2008 v 1:36.
    Alíška- v něm napsala:

    :D

    Příspěvek z 29. února 2008 ve 20:33.
    Teferi v něm napsal:

    O mě ;)

    Příspěvek z 29. února 2008 ve 20:08.
    ----------irma- v něm napsal:

    o co tady de???

    Příspěvek z 29. února 2008 v 17:31.
    -Ciri- v něm napsal:

    Jahody a šampaňské? :D...No proč né ;)

    Příspěvek z 29. února 2008 v 15:18.
    Adus1 v něm napsal:

    <b>jo... povídej která je ta NEŠŤASTNÁ !!!! xD ....

    Bell>: jo to by se hodilo!! A výhřivku nemáš? xD

    Příspěvek z 29. února 2008 ve 14:55.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    Tefí no tak to vybal koho zas máš xDDD

    Příspěvek z 29. února 2008 ve 12:07.
    Teferi v něm napsal:

    Si mě musela s někým splést ;)

    Příspěvek z 28. února 2008 ve 23:29.
    Bellatrix v něm napsala:

    A co takhle jahody a šampaňské, k tomu milování?

    Příspěvek z 28. února 2008 ve 22:26.
    Mateas v něm napsal:

    Loool a s třešničkou navrchu xD

    Příspěvek z 28. února 2008 ve 20:35.
    Adus1 v něm napsal:

    jo pozooor.. máme to i s ROMATICKÝMI PŘÍSPĚVKY.. Tfuj tajbl !!!! xĐĐĐ

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    3. října 2007 v 0:00
    Založil:
    Teferi
    Obsahuje:
    ~ 500 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    Teferi
    (zatoulaný kulisák)