Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Kdo mě nenávidí sem…(a kdo mě má rád taky)

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 28. února 2008 ve 20:26.
    asik v něm napsal:

    Jsi fakt dobry a moc tě miluju

    Příspěvek z 28. února 2008 v 18:32.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    -Ciri- no tim bych si nebyla tak jistá xD

    Příspěvek z 28. února 2008 v 17:41.
    -Ciri- v něm napsal:

    Taky myslím...mléko je bezproblému :) Nelze aby udělalo nevolno i s tunou třešní :D:)

    Příspěvek z 28. února 2008 ve 14:14.
    m-i-m-i v něm napsal:

    http://ecelebrita.unas.cz/index.php?r=mikalka klik

    Příspěvek z 27. února 2008 v 18:39.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    já to ještě nezkoušela to nškdy zkusim xDD

    Příspěvek z 27. února 2008 v 17:01.
    Adus1 v něm napsal:

    <b>cože !! Ježii tfůj tajbl xĐ

    Příspěvek z 27. února 2008 v 16:37.
    Mateas v něm napsal:


    Náhodou, já zapil třešně litrem mléka a nic mi to neudělalo :D Tak to je nějaký špatný... xD

    Příspěvek z 27. února 2008 ve 14:56.
    Teferi v něm napsal:

    Jéééé, ahoj ;)

    Příspěvek z 26. února 2008 ve 21:08.
    Anežak v něm napsala:

    Ahoooooj :)

    Příspěvek z 26. února 2008 v 18:40.
    -Ciri- v něm napsal:

    Planá třešeň je taky super :)....Hurá rebelii!Planě!Planě! :D...

    Příspěvek z 26. února 2008 v 15:08.
    Adus1 v něm napsal:

    <b>JO NEJLEPŠÍ JE <font color=red> <b> PECKOWÁ WÁLKA <font color=black> to je sranda 4 ewer xDD

    Příspěvek z 26. února 2008 ve 14:11.
    Teferi v něm napsal:

    Juj, asi udělám ovocnou nástěnku..jo . <b>TAKŽE OVOCNÉ PROBLÉMY SMĚŘUJTE ZDE !

    Hraboško: to je přeci jasný, že k těm láskyplnýmu :D

    Příspěvek z 26. února 2008 ve 13:55.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    bell to jsi neměla řikat xDD to musim vyzkoušet xDD

    Příspěvek z 26. února 2008 ve 13:51.
    XXX v něm napsal:

    Mňam :P Bells ty bys jim uprela takove pochutnani ,teda ty ses :D

    Příspěvek z 26. února 2008 ve 12:50.
    Bellatrix v něm napsala:

    Prosím vás, dělejte si s višněmi a třešněmi co chcete, ale hlavně je nezapíjejte mlíkem.

    Příspěvek z 25. února 2008 ve 22:16.
    Mateas v něm napsal:

    Planá višeň mu tam raší.. chtělo by to vykácet a nasadit třešně :p

    Příspěvek z 25. února 2008 ve 20:57.
    Adus1 v něm napsal:

    Ciri neim co mu tam vyrašilo,ale možná wím co myslíš... ;)

    Příspěvek z 25. února 2008 v 19:00.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    Ale musí mít tefi hodně úrodnou půdu xDDD

    Příspěvek z 25. února 2008 v 17:59.
    miškahrabalka v něm napsala:

    :) teď nevim ke kterýmu táboru se přidám.. k láskyplnýmu (či jak to nazvat), nebo k "zásadním odpůrcům"..
    Dilema... :P

    Příspěvek z 24. února 2008 v 17:21.
    Alíška- v něm napsala:

    AcHoj :D
    Adus1:měse do pošty nechce psát :D

    Příspěvek z 24. února 2008 v 15:10.
    -Ciri- v něm napsal:

    V sobě?Myslíš jako ten jelej kterýmu na hlavě vyrašila...co mu tam vyrašilo? :/..:D

    Příspěvek z 24. února 2008 ve 13:55.
    Adus1 v něm napsal:

    <font color=green size=3 face="Comic Sans MS"> Teferi, ano probíráme tu velice zajímavý témata.. Teď začnem probírat "JAK F SOBĚ PĚSTOVAT TŘEŠEŇ JAKO STROM" :D

    Příspěvek z 24. února 2008 ve 13:24.
    Mateas v něm napsal:

    Jojo, oni třešně jsou zajímavý :)

    Příspěvek z 24. února 2008 ve 13:21.
    Aislin v něm napsal:

    no tak hlavně že sou všichni spokojení :-D

    Příspěvek z 24. února 2008 ve 12:55.
    Teferi v něm napsal:

    Probíráme tu zajímavé témata teda :D

    Příspěvek z 24. února 2008 v 11:50.
    hack_matej21_13 v něm napsal:

    Ale stejně když už jste tak byli u tam toho tématu tak podle mího jsou nej třešně na třešních xDDD
    jo a semínka taky nejsou od věci když vám v žaludku potom nevyroste rostlinka bo strom xDDDD

    Příspěvek z 24. února 2008 v 10:06.
    Elynch v něm napsala:

    XD Muhehe, ve zdravé výživě :F

    Příspěvek z 24. února 2008 v 8:25.
    Adus1 v něm napsal:

    <font color=red size=3 face="Comic Sans MS">

    xDD.. Jo a hlavně trhat je od někoho cizího je nej... XDD NÉÉÉÉ... máme 2vlastní třešně (jako stromy) ale užije se to u toho nerorázně ***e xD

    Příspěvek z 23. února 2008 ve 22:48.
    Aislin v něm napsal:

    ach třešně zrovna jím kompot z třešní ale radší je teda v originále :-D

    Příspěvek z 23. února 2008 ve 21:08.
    Mateas v něm napsal:

    Ale ale, kampak se to vytratilo téma o třešních? xD

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    3. října 2007 v 0:00
    Založil:
    Teferi
    Obsahuje:
    ~ 500 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    Teferi
    (zatoulaný kulisák)