« Novější příspěvky
Příspěvek z 28. února 2008 ve 20:26.
asik
v něm napsal:
Jsi fakt dobry a moc tě miluju> |
Příspěvek z 28. února 2008 v 18:32.
hack_matej21_13
v něm napsal:
-Ciri- no tim bych si nebyla tak jistá xD> |
Příspěvek z 28. února 2008 v 17:41.
-Ciri-
v něm napsal:
Taky myslím...mléko je bezproblému :) Nelze aby udělalo nevolno i s tunou třešní :D:)> |
Příspěvek z 28. února 2008 ve 14:14.
m-i-m-i
v něm napsal:
http://ecelebrita.unas.cz/index.php?r=mikalka klik> |
Příspěvek z 27. února 2008 v 18:39.
hack_matej21_13
v něm napsal:
já to ještě nezkoušela to nškdy zkusim xDD> |
Příspěvek z 27. února 2008 v 17:01.
Adus1
v něm napsal:
<b>cože !! Ježii tfůj tajbl xĐ> |
Příspěvek z 27. února 2008 v 16:37.
Náhodou, já zapil třešně litrem mléka a nic mi to neudělalo :D Tak to je nějaký špatný... xD >
|
Příspěvek z 27. února 2008 ve 14:56.
Příspěvek z 26. února 2008 ve 21:08.
Příspěvek z 26. února 2008 v 18:40.
-Ciri-
v něm napsal:
Planá třešeň je taky super :)....Hurá rebelii!Planě!Planě! :D...> |
Příspěvek z 26. února 2008 v 15:08.
Adus1
v něm napsal:
<b>JO NEJLEPŠÍ JE <font color=red> <b> PECKOWÁ WÁLKA <font color=black> to je sranda 4 ewer xDD > |
Příspěvek z 26. února 2008 ve 14:11.
Juj, asi udělám ovocnou nástěnku..jo . <b>TAKŽE OVOCNÉ PROBLÉMY SMĚŘUJTE ZDE !
Hraboško: to je přeci jasný, že k těm láskyplnýmu :D> |
Příspěvek z 26. února 2008 ve 13:55.
hack_matej21_13
v něm napsal:
bell to jsi neměla řikat xDD to musim vyzkoušet xDD> |
Příspěvek z 26. února 2008 ve 13:51.
XXX
v něm napsal:
Mňam :P Bells ty bys jim uprela takove pochutnani ,teda ty ses :D> |
Příspěvek z 26. února 2008 ve 12:50.
Bellatrix
v něm napsala:
Prosím vás, dělejte si s višněmi a třešněmi co chcete, ale hlavně je nezapíjejte mlíkem.> |
Příspěvek z 25. února 2008 ve 22:16.
Planá višeň mu tam raší.. chtělo by to vykácet a nasadit třešně :p> |
Příspěvek z 25. února 2008 ve 20:57.
Adus1
v něm napsal:
Ciri neim co mu tam vyrašilo,ale možná wím co myslíš... ;)> |
Příspěvek z 25. února 2008 v 19:00.
hack_matej21_13
v něm napsal:
Ale musí mít tefi hodně úrodnou půdu xDDD> |
Příspěvek z 25. února 2008 v 17:59.
:) teď nevim ke kterýmu táboru se přidám.. k láskyplnýmu (či jak to nazvat), nebo k "zásadním odpůrcům".. Dilema... :P> |
Příspěvek z 24. února 2008 v 17:21.
Alíška-
v něm napsala:
AcHoj :D Adus1:měse do pošty nechce psát :D> |
Příspěvek z 24. února 2008 v 15:10.
-Ciri-
v něm napsal:
V sobě?Myslíš jako ten jelej kterýmu na hlavě vyrašila...co mu tam vyrašilo? :/..:D> |
Příspěvek z 24. února 2008 ve 13:55.
Adus1
v něm napsal:
<font color=green size=3 face="Comic Sans MS"> Teferi, ano probíráme tu velice zajímavý témata.. Teď začnem probírat "JAK F SOBĚ PĚSTOVAT TŘEŠEŇ JAKO STROM" :D> |
Příspěvek z 24. února 2008 ve 13:24.
Jojo, oni třešně jsou zajímavý :)> |
Příspěvek z 24. února 2008 ve 13:21.
Aislin
v něm napsal:
no tak hlavně že sou všichni spokojení :-D> |
Příspěvek z 24. února 2008 ve 12:55.
Probíráme tu zajímavé témata teda :D> |
Příspěvek z 24. února 2008 v 11:50.
hack_matej21_13
v něm napsal:
Ale stejně když už jste tak byli u tam toho tématu tak podle mího jsou nej třešně na třešních xDDD jo a semínka taky nejsou od věci když vám v žaludku potom nevyroste rostlinka bo strom xDDDD> |
Příspěvek z 24. února 2008 v 10:06.
XD Muhehe, ve zdravé výživě :F> |
Příspěvek z 24. února 2008 v 8:25.
Adus1
v něm napsal:
<font color=red size=3 face="Comic Sans MS">
xDD.. Jo a hlavně trhat je od někoho cizího je nej... XDD NÉÉÉÉ... máme 2vlastní třešně (jako stromy) ale užije se to u toho nerorázně ***e xD> |
Příspěvek z 23. února 2008 ve 22:48.
Aislin
v něm napsal:
ach třešně zrovna jím kompot z třešní ale radší je teda v originále :-D > |
Příspěvek z 23. února 2008 ve 21:08.
Ale ale, kampak se to vytratilo téma o třešních? xD> |
Statistika…