Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Kdo napíše v 00:00, 11:11, 22:22 h, je hustej

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    BroJePro v něm napsal:

    🦖🦖🦖$>$>$>

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    majdula2000 v něm napsala:

    :-D

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    Elite v něm napsala:

    Ahoj

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    majdula2000 v něm napsala:

    Cha!

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Jupijej

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    Elite v něm napsala:

    B

    Příspěvek z 19. února přesně ve 22:22:22.
    majdula2000 v něm napsala:

    Hou! :-P

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    FigaroSofi v něm napsala:

    Velké mňau

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    Elite v něm napsala:

    Ahoj

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    majdula2000 v něm napsala:

    Dobrý večer. B-)

    Příspěvek z 19. února ve 22:22.
    Elite v něm napsala:

    Ahoj

    Příspěvek z 19. února v 11:11.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ahoj!

    Příspěvek z 19. února v 11:11.
    Metalistka v něm napsala:

    *O

    Příspěvek z 19. února v 11:11.
    BroJePro v něm napsal:

    🦖🦖🦖$>$>$>

    Příspěvek z 19. února v 11:11.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Ahoj!

    Příspěvek z 19. února v 11:11.
    Metalistka v něm napsala:

    *O

    Příspěvek z 19. února v 11:11.
    BroJePro v něm napsal:

    🦖🦖🦖$>$>$>

    Příspěvek z 18. února ve 22:22.
    BroJePro v něm napsal:

    🦖🦖🦖$>$>$>

    Příspěvek z 18. února ve 22:22.
    VibrioDomácí v něm napsala:

    ;-)

    Příspěvek z 18. února v 11:11.
    Pralinka2 v něm napsal:

    juj

    Příspěvek z 18. února v 11:11.
    Rokio v něm napsal:

    Ahoj.

    Příspěvek z 18. února v 11:11.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tramvaj!

    Příspěvek z 18. února v 11:11.
    BroJePro v něm napsal:

    🦖🦖🦖$>$>$>

    Příspěvek z 18. února v 11:11.
    exmisa v něm napsala:

    :-D;-D:-D;-D;-)

    Příspěvek z 18. února v 11:11.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj

    Příspěvek z 18. února v 11:11.
    YakariSioux v něm napsal:

    Už tam zase není nic vpravo nahoře, má už tam být jednička. 1=/=0
    Už mi tam zase zůstala jednička vpravo nahoře, nemá už tam být nic. 0=/=1

    Příspěvek z 18. února přesně v 11:11:11.
    Pralinka2 v něm napsal:

    uk

    Příspěvek ze 17. února ve 22:22.
    riky5829 v něm napsal:

    Majdulaaa

    Příspěvek ze 17. února ve 22:22.
    majdula2000 v něm napsala:

    :-P

    Příspěvek ze 17. února ve 22:22.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Juj

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    26. prosince 2006 v 0:00
    Založil:
    kokrhel
    Obsahuje:
    ~ 21 tisíc příspěvků
    Moderátor:
    Michael1994
    (kulisák)