Kdo napíše v 00:00, 11:11, 22:22 h, je hustej
« Novější příspěvkylékařský: Jojo, ale asi budeš mít… konec května a kousek června, takže má být místo Čičibaky! :D
Jo, tak ups, Maty bude dřív, protože si o to poprosil dřív.
Neboj se Maty, budeš po mě 
(odpočet do 27. prosince v 0:00) můžeš se těšit :D
lékařský: To není fér, to jsi sliboval i mě.
lékařský: Jojo, ale asi budeš mít…
17:05 Jejda... Až po Vánocích...
Děkuji pěkně, za půl roku se objednám znovu
Napsala jste mě tam blbě! 
Edit: Jestli jsem to pochopila správně tak moderuji do Vánoc, jo? :D
Od 7. 6. má paní zubařka volno až do Vánoc. Vyčkejte prosím.
Čičibaka: Dopsal jsem tě do rozpisu. Budeš mít konec května a začátek června.
SI připadám jako taková paní, která s vámi domlouvá návštěvy zubního lékaře a všechno si pečlivě zaznamenává do toho kalendáře v počítači.
| předchozí | 426427428429430431432433434435436 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 26. prosince 2006 v 0:00
- Založil:
- kokrhel
- Obsahuje:
- ~ 21 tisíc příspěvků
- Moderátor:
- Michael1994
- (kulisák)

