Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Klub pro Potterheady – téměř neživý

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 26. ledna 2020 ve 12:40.
  Rokio v něm napsal:

  Nezaprodal bych ho smrtijedům, protože bych ho tím v podstatě zabil. Byl bych horším člověkem než ten můj nepřítel. Vzhledem k tomu, že žiju, tak mi určitě neudělal něco tak strašného jako je někoho prásknout smrtijedům a tím ho v podstatě úplně odstranit (nebo umučit).

  Příspěvek z 26. ledna 2020 ve 12:35.
  Mataty8 v něm napsala:

  Co byste dělali, kdybyste patřili mezi kouzelníky, a měli nepřítele. Prostě člověka, který vám kdysi hodně ublížil (teď neřešte, co přesně vám udělal jo?). Byla by válka proti Voldemortovi a ten člověk, by bojoval proti zlu jak jen mohl. Ale skoro nikdo nevěděl, kde se skrývá. Ale vy ano. Smrtijedi by vyhlásili velkou odměnu pro toho, kdo zjistí, kde se ten člověk ukrývá a každého, kdo to věděl ale nenahlásil to by zabili. Co byste dělali? Tajili byste to a riskovali tím pádem život kvůli člověku, kterého nenávidíte, nebo byste to řekli Smrtijedům protože ho nenávidíte a radši byste dostali tu odměnu?

  Snad chápete, jak to myslím. Umím velmi dobře vysvětlovat :-D

  Příspěvek z 25. ledna 2020 v 10:40, upravený po 5 minutách.
  Mataty8 v něm napsala:

  Aha takže aby někdo viděl testrály musí si to uvědomovat?
  A ano, vím, že v knize bylo, že Hagrid "ukazoval" testrály ostatním na hodině péče o kouzelné tvory a ptal se, kdo je vidí. A Neville byl mezi těmi, co se přihlásili že je vidí. Hagrid ještě říkal něco ve smyslu: Myslel jsem si že je budeš vidět Neville. Takhle přesně asi ne ale něco podobného. A i tam bylo vysvětleno proč.

  Přidávám později:
  Tak jsem si to vygooglila a zjistila jsem, že Neville viděl zemřít svého dědečka. Je to na Wikipedii článek pod názvem kouzelní tvorové nebo tak nějak

  Příspěvek z 24. ledna 2020 ve 21:29.
  Myšoňka v něm napsal:

  Tákže. Harry viděl testraly až po smrti Cedrika protože smrt svých rodičů si v jednom roce neuvědomoval a Quirell nezemřel v pravém slova smyslu. Pil krev jednorožců, už nemohl být plně na živu.
  Ano. Brumbál věděl všechno, ale nic neřekl. Je to jedno moudra čínské či jaké přísloví. Kdo neví, mluví, kdo ví, nic neřekne.
  Neville? Kdy on viděl testrály?

  Příspěvek z 24. ledna 2020 ve 20:48.
  Mataty8 v něm napsala:

  Aha. Tak tenhle dotaz asi nikoho nezajímá... ;-D
  Možná mi něco uniká, ale od toho ta nástěnka je abysme si odpovídali když někdo nebude něco vědět.
  Jak to, že Harry viděl testrály až potom, co viděl zemřít Cedrika, když byl u toho, jak Voldemort zabil jeho matku? A ještě jsem se chtěla zeptat. Vím že to v knize bylo, ale já jsem to prostě zapoměla no :-D O:-). Koho viděl zemřít Neville?

  Prodleva 5 dní.
  Příspěvek z 19. ledna 2020 v 17:50.
  Mataty8 v něm napsala:

  Hele myslíte, že Brumbál věděl už dříve o viteálech? Po návratu Voldemorta už zřejmě ano, jen si tím nebyl jistý a proto potřeboval tu vzpomínku. Ale myslíte, že věděl že Raddle něco chystá už tenkrát když byl jako mladý nezvěstný (Voldemort ne Brumbál :-D)? Nebo třeba jak zabil tu starou paní - na jméno si nevzpomenu, omlouvám se - co vlastnila pohárek Helgy z Mrzimoru? Myslíte, že to Brumbál už tenkrát tušil, jaký Raddle doopravdy je?

  Příspěvek z 19. ledna 2020 v 16:03.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Hajsel jeden:-E
  Já vděčím pokaždé když někdo umře ( Bellu jsem obrečela asi nejvíc a potom taky Dobbyho;-()
  A je to nástěnka Harry Potter-kvízy;-)

  Příspěvek z 18. ledna 2020 v 19:04.
  Rokio v něm napsal:

  Drako Malfoy měl v dospělosti s Harrym neutrální vztah. Nepovažoval ho za nepřítele, ani za kamaráda. Lucius Malfoy se vymluvil na to, že byl pod kletbou imperius, a proto on a jejich rodina neskončila v Azkabanu.

  Příspěvek z 18. ledna 2020 v 17:21.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Mataty ve filmu jo, ale v knize tam myslím bylo něco víc. Nebo fakt ne? Asi ne moc, ale nějak naznačeno, že právě jak říkáš, nebyli potrestáni a myslím, že je tam jen nějaká zmínka o tom, jak žili dál. Ale možná se pletu. Měla bych si dát re-reading.

  Příspěvek z 18. ledna 2020 v 16:10.
  Mataty8 v něm napsala:

  No když byli domluvení.......
  To já spíš u Dobbyho :'(

  Příspěvek z 18. ledna 2020 ve 13:39.
  Šároušek v něm napsala:

  Včera jsem zase u 6 dílu brečela jak Snape zabil Brumbála

  Příspěvek z 18. ledna 2020 ve 13:11.
  Mataty8 v něm napsala:

  No dobře jen jsem chtěla říct že je vlastně nic horšího myslím ani nepotkali. Až na to že se na ně potom všichni dívali jako na Smrtijedy ještě dlouho.
  Myslím že o Malfoyových se tam už nijak moc nepíše, ale nebyli potrestáni a ve filmu prostě odešli z Bradavic

  Příspěvek z 18. ledna 2020 ve 12:12.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Mataty8: Prokleté dítě bych sem netahala. Nejen že je to po literární stránce brak, ale i přesto, že na to JKR dohlížela, autorem je někdo úplně jiný a nedá se to rozhodně považovat za pokračování nebo to brát nějak vážně.

  A přiznávám, že už si to moc nepamatuju, ale na konci série bylo v knihách napsáno víc o Malfoyových, ne? Jak to s nima nakonec dopadlo, že se přidali na stranu dobra nakonec.

  Příspěvek z 17. ledna 2020 ve 22:01.
  Mataty8 v něm napsala:

  Jaké kvízy??

  Příspěvek z 17. ledna 2020 ve 21:55, upravený vzápětí.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Jj já vím často si pouštím Let's Playe ráno u snídaně nebo tak při učení :-D
  Co ti nejvíc vadí na $> růžové
  A pls někdo odpovězte na Harry Potter- kvízi

  Příspěvek z 17. ledna 2020 ve 21:45, upravený po 4 minutách.
  Mataty8 v něm napsala:

  Jejich rodina z toho vyvázla bez dalších větších následků. Teda až na to že později se říkalo, že Scorpius (Dracův syn) je synem Voldemorta. Ale jinak myslím že nebyli nijak zvlášť potrestáni , navíc Narcissa pomohla Harrymu. Neřekla Voldemortovi že není mrtvý.
  Jo a doporučuji na YT kanál Caged Dragon. Je to český kanál o Harry Potterovi. Jsou tam Let' Playe ale i různé zajímavostí o filmech a o Malfoyových se také mluvilo v jednom videu. Jakože co se s nimi stalo. I o spoustě dalších. Je to vážně zajímavý kanál když máte rádi Harryho.
  Přidávám odkaz

  Příspěvek z 17. ledna 2020 ve 21:24.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Jak to vlastně dopadlo z Drakem Malfojem?????????

  Příspěvek z 17. ledna 2020 v 16:14.
  Myšoňka v něm napsal:

  Já jenom tak na okraj... ano, Harry skutečně zabil Voldyho. Ale Voldyho duše v té chvíli připomínala spíš ztrouchnivělé dřevo, byl celkem starý, opouštěli ho přívrženci a navíc, hůlka, kterou se Harryho pokusil zabít, bezová hůlka, byla právoplatně Harryho. HŮLKA NIKDY NEZABIJE SVÉHO PÁNA!

  Takže asi tak. Voldy nebyl dvakrát mocný, jen uměl lidi vyděsit a přimět je tak bojovat na své straně. Proto se říká, že to byl nejnebezpečnější černokněžník. Nebylo to o moci, ale o umění vzbudit v lidech strach. Zato Grindelwald a Brumbál byli opravdu výjimeční.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 14. ledna 2020 ve 22:28, upravený vzápětí.
  Mataty8 v něm napsala:

  No Harry zničil viteály ale kde by byl bez Brumbála? To on ho na všechno přivedl a ukázal mu co má dělat. On používal celou dobu při ničení viteálů jenom hlavu, ne tolik kouzel. Většinou s Hermionou na něco přišli, vymysleli si plán a získali viteály. Když se převlékli za pracovníky ministerstva, stačilo omráčit pár lidí a přemístit se zpět. I když to se jim tak, moc nepovedlo, ale to nebyla jejich chyba. No a u Gringottových se Hermiona převlékla za Bellu a když na ně přišli, odletěli na drakovi. Jak jsem už říkala, celou dobu používal spíš rozum než kouzla. A v tom byl docela dobrý i když s pomocí ostatních. Ale Brumbálovi se nemůže rovnat. Navíc kdyby mu Brumbál nic neřekl, nikdy by Voldemorta nezničil. Je to obyčejný, chytrý kouzelník který měl jenom velký úkol se kterým mu ostatní pomáhali
  Ale mám ho ráda:-D$>

  Příspěvek z 14. ledna 2020 ve 21:10.
  Kralinda35 v něm napsala:

  To nwm
  Ve knihach( Harry Potter a princ dvojí krve) Brumbál s Harrym jsou v myslánce a tam vidí nějaké lidi ;-D a to jsou rodiče Voldemortovi matky. A Panu zla říkala mamča že bude po otcj:->A Pán zla vypadal tak od té doby co založil první viteal]:-)

  Příspěvek z 14. ledna 2020 v 18:18.
  Rokio v něm napsal:

  Jak vypadal Voldemort předtím než se pokusil zabít Harry Pottera (v době, kdy mu byl jeden rok) a kdy zabil jeho matku a otce?

  Příspěvek z 14. ledna 2020 v 18:16.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Kajda_majda: Kdyby kolem sebe neměl ostatní, tak by to nezvládl. Používal pouze jednoduchá kouzla, a když je napadli smrtijedi ve vzduchu, jediné, na co se zmohl, bylo kouzlo expelliarmus, čímž se prozradil a vystavil tak nebezpečí ostatní. Neville zničil poslední viteál a jenom díky tomu byl Harry schopen poté Voldyho zabít, jinak by to vůbec nedal. Taky mu hodně pomáhal Brumbál a ostatní. Bez nich by Harry rozhodně nebyl tak dobrý a nedokázal by toho tolik. Jak sám řekl, měl štěstí a pokaždé mu někdo pomáhal, nezvládal žádná složitá kouzla.

  Příspěvek z 14. ledna 2020 v 16:00, upravený po 10 minutách.
  Kajda_majda v něm napsala:

  Já bych dala Harryho někam na první místa stále nezapomínejme že přece jenom porazil voldemorta

  Příspěvek z 14. ledna 2020 v 15:48.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Kralindo Harryho si vybral, protože se bál, že se naplní věštba. Do té věštby pasoval jak Harry, tak ale i Neville, ale Voldy si vybral Harryho. Ale viteál si z něho udělal omylelm.

  Příspěvek z 13. ledna 2020 ve 22:20.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Accio
  Ráda bych vás poprosila aby jste také přidávali nějaké otázky :-D$>
  Díky:-)

  Příspěvek z 13. ledna 2020 ve 13:50.
  Mataty8 v něm napsala:

  Ale zase hlavně kvůli té věštbě 🤷

  Příspěvek z 12. ledna 2020 ve 22:18.
  Kralinda35 v něm napsala:

  A Harry je taky vyvolený jesli jsem správně rozuměla tak Harryho si Pán zla vybral?!Z

  Příspěvek z 12. ledna 2020 ve 22:16, upravený vzápětí.
  Mataty8 v něm napsala:

  No já myslím, že Brumbál je určitě na prvním místě. A za ním Grindelwald. Jak už jsem se rozepisovala předtím, Grindelwald mi přijde rozhodně zkušenější než Voldemort. Používal pozoruhodná kouzla a chtěl se stát pánem smrti, byl chytrý. Zatímco Voldemort ten se smrtí pouze bál a proto taky vytvořil viteály. A i ty mu selhaly protože tolik nepřemýšlel a myslel si, že je nejlepší a že na jeho tajemství nikdo nikdy nepřijde. Takže já bych to viděla

  1. Brumbál
  2. Grindelwald
  A někde daleko za nimi Voldemort :-D

  Myšoňka: Ano souhlasím. Bylo i spoustu velkých kouzelníků na které se dost zapomíná a Flamel mezi ně rozhodně patří. Ale tak když už je mi přes šest set let tak to už se lehko zapomene :-D

  Já si třeba myslím, že Harry není nijak velký kouzelník. Umí to co většina běžných kouzelníků. Jenom ne spíš schopný. A jak sám říkal, vždycky měl štěstí a vždycky mu někdo pomáhal. Prostě přemýšlel a to co uměl mu na to většinou stačilo. Ale s Brumbálem, Grindelwaldem a dokonce ani s Voldemortem se měřit nemůže

  Příspěvek z 12. ledna 2020 ve 22:13.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Volďemort mocný doopravdy nebyl ale byl vynikající student:->
  A uměl lidi oslepit strachem
  Proč patříte právě do vaší koleje??:->
  Já vím že vám budu připadat divná ale Jsem Smrtijed]:-)
  Pár důvodů:-c

  1. Uvědomujete si co z hůlkou dokažete8=
  2. Nemusíte se bat( ale jelikož já beru že Pán zla Už není takže smrtojedkou nejsem )
  Neberte to ale tak že jsem zlá( doopravdy fakt né) Ale testy mě zařazování jako Smrtijeda i když jsem se "snažila" být Lunou @=
  A taky ro neberte že chci být nějak zajímavá;-D
  Ale teď jsem normální žák / učitel v Bradavicích
  A teď buď jsem dospělá nebo jsem reálný student který se připravuje na NKÚ ale má pri tom tak ještě 3 roky
  Příspěvek z 12. ledna 2020 v 18:46.
  DelikátníPřezdívka v něm napsal:

  Že Voldemort zase tak mocný nebyl? Podle všeho byl a tvrdil to i Brumbál.

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  17. prosince 2019 ve 20:12
  Založila:
  Obsahuje:
  ~ 4 tisíce příspěvků
  Moderátorka:
  Kralinda35
  (kulisačka)