Klub pro Potterheady – neživě živý
« Novější příspěvky
Ale tu ranní verzi, kdo jí chce tak at si už vymyslí čas. My s vaivou budeme řešit tu večerní oki?
A nemůžou být dvě hry? že ráno a večer protože mě by to vyhovovalo večer, a některým ráno. Ale tu ranní verzi si mus´te dělat samy
Soboty většinou celé.
Pondělí od dvou do tří a pak od čtyř do večera.
Úterý až od pěti odpoledne.
Středa od nějakých čtyř.
Čtvrtek od cca dvou, půl třetí
Pátek od cca dvou, půl třetí do cca pěti, pak mám (ne vždy, to jen, když jedu k tátovi) cca dvě hodiny pauzu (cesta) a pak tak nějak do osmi.
Soboty většinou celé, podle toho, co si kdo umane za výlet.
Neděle o něco celejší (ale nečekejte, že budu vstávat v sedm! Hezky hají do půl jedenáctý...
)
(platí k prezenční výuce)
A lidičky... Snažte se. Nepřihlížejte jen tak ke snažení někoho jiného a jen ledabyle nepište, „Jó, tak ve tři nemůžu.“ – třeba k tomu navrhněte jiný čas. Protože tak by to dál nešlo.
Od 8-pů 10 ráno
Od 11-1 ráno
od 1- do cca 5 odpoledne
od 5- později
(hele ješte to dohodneme ale je to předběžné)
dávám
Každý den zhruba po deváté večer
každý den (kromě soboty a neděle) od osmi ráno do cca půl desáté
Děkuju vaivušinko
Hele já když vyloženě nemusím tak se vám přispůsobím, ale od 6 do 7 je pro mě nereálné
Hele co dneska v 11
Vždyť tohle je… nepohodlné. Pokud chceme hrát, měl by být alespoň jednou týdně stanovený čas – třeba každou sobotu od sedmi. Všichni, kdo si to přečetli, tak ví, že to tak chodí a je menší pravděpodobnost, že bude hrát málo lidí – nestane se, že by někdo nepřišel proto, že o nějaké hře neměl ani potuchy a místo toho třeba běhal venku nebo si četl.
I když jak tak koukám, ono to na nějakou přehnanou ochotu hrát nevypadá.
Záznam zde.
Hele on není moc velikej problém, si to zkopírovat do pošty a poslat to sem, když ten můj nefunguje
| předchozí | 2728293031323334353637 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 17. prosince 2019 ve 20:12
- Založila:
- Kralinda35
- Obsahuje:
- ~ 4 tisíce příspěvků
- Moderátorka:
- Kralinda35
- (kulisačka)

Jo no super vaivi!
