Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Klub pro Potterheady – neživě živý

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 9:03.
    Killercow v něm napsala:

    Jo.

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:53.
    Kralinda35 v něm napsala:

    Ale tu ranní verzi, kdo jí chce tak at si už vymyslí čas. My s vaivou budeme řešit tu večerní oki?O:-)

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:52.
    Killercow v něm napsala:

    8-DJo no super vaivi!

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:50.
    vaiva v něm napsala:

    To není špatný nápad. O=

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:50.
    Kralinda35 v něm napsala:

    A nemůžou být dvě hry? že ráno a večer protože mě by to vyhovovalo večer, a některým ráno. Ale tu ranní verzi si mus´te dělat samy

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:46.
    Ema1609 v něm napsala:

    ja se prispusobím ale prosím nedelejte to po sedme hodine (odpoledne)

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:43.
    Killercow v něm napsala:

    $>$>$>$>$>!:-D

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:43, upravený vzápětí.
    vaiva v něm napsala:

    Soboty většinou celé.
    Pondělí od dvou do tří a pak od čtyř do večera.
    Úterý až od pěti odpoledne.
    Středa od nějakých čtyř.
    Čtvrtek od cca dvou, půl třetí
    Pátek od cca dvou, půl třetí do cca pěti, pak mám (ne vždy, to jen, když jedu k tátovi) cca dvě hodiny pauzu (cesta) a pak tak nějak do osmi.
    Soboty většinou celé, podle toho, co si kdo umane za výlet.
    Neděle o něco celejší (ale nečekejte, že budu vstávat v sedm! Hezky hají do půl jedenáctý... :-D)

    (platí k prezenční výuce)

    A lidičky... Snažte se. Nepřihlížejte jen tak ke snažení někoho jiného a jen ledabyle nepište, „Jó, tak ve tři nemůžu.“ – třeba k tomu navrhněte jiný čas. Protože tak by to dál nešlo. :-|

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:41, upravený vzápětí.
    Kralinda35 v něm napsala:

    Od 8-pů 10 ráno $>
    Od 11-1 ráno ok
    od 1- do cca 5 odpoledne :-D
    od 5- později 8-o
    (hele ješte to dohodneme ale je to předběžné)
    dávám $>

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:40.
    PAAJAaALIIK v něm napsala:

    já můžu tak od 7 do 9 pak už většinou ne:-(

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:37.
    Killercow v něm napsala:

    no vida

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:36.
    Kralinda35 v něm napsala:

    Hele to můžu(ÍÍÍ):-D:-D

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:35.
    Killercow v něm napsala:

    ;-)Každý den zhruba po deváté večer
    každý den (kromě soboty a neděle) od osmi ráno do cca půl desáté:-D

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:33.
    Kralinda35 v něm napsala:

    Tak dejte termíny kdy můžete.

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:32.
    Killercow v něm napsala:

    To nemůžu zase já.:-c

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:31.
    Kralinda35 v něm napsala:

    Děkuju vaivušinko:-D
    Hele já když vyloženě nemusím tak se vám přispůsobím, ale od 6 do 7 je pro mě nereálné:-D
    Hele co dneska v 11

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:11, upravený vzápětí.
    vaiva v něm napsala:

    Vždyť tohle je… nepohodlné. Pokud chceme hrát, měl by být alespoň jednou týdně stanovený čas – třeba každou sobotu od sedmi. Všichni, kdo si to přečetli, tak ví, že to tak chodí a je menší pravděpodobnost, že bude hrát málo lidí – nestane se, že by někdo nepřišel proto, že o nějaké hře neměl ani potuchy a místo toho třeba běhal venku nebo si četl.
    I když jak tak koukám, ono to na nějakou přehnanou ochotu hrát nevypadá. :-D

    Záznam zde.

    Příspěvek z 11. ledna 2021 v 8:01.
    Killercow v něm napsala:

    hele tak co?

    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 18:43.
    Killercow v něm napsala:

    :-D aha

    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 18:40.
    Kralinda35 v něm napsala:

    Hele on není moc velikej problém, si to zkopírovat do pošty a poslat to sem, když ten můj nefunguje;-)

    Příspěvek z 10. ledna 2021 ve 12:42.
    JaMilujuHarryhoPottera v něm napsala:

    nefunguje to

    Příspěvek z 10. ledna 2021 ve 12:33.
    Hogo v něm napsal:

    Ještě kdyby byl funkční8-P

    Příspěvek z 10. ledna 2021 ve 12:32.
    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 11:29.
    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 11:11.
    Kralinda35 v něm napsala:

    jo je stůl na pokec:-D

    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 11:10.
    Veryfr v něm napsala:

    já asi nemůžu, jsem nemocná

    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 11:09.
    Kralinda35 v něm napsala:

    No já dneska taky:-)

    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 11:00.
    Veryfr v něm napsala:

    co jsem prošvihla? O:-)

    jinak, dívali jste se na Fantastická zvířata?

    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 10:57.
    PAAJAaALIIK v něm napsala:

    Já můžu skoro celej den
    A to každej den

    Příspěvek z 10. ledna 2021 v 9:35.
    Kralinda35 v něm napsala:

    Můžete dneska ráno? Já už potřebuju hrát :-D

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    17. prosince 2019 ve 20:12
    Založila:
    Kralinda35
    Obsahuje:
    ~ 4 tisíce příspěvků
    Moderátorka:
    Kralinda35
    (kulisačka)