Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Klub pro Potterheady

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 19. ledna v 17:50.
  Mataty8 v něm napsala:

  Hele myslíte, že Brumbál věděl už dříve o viteálech? Po návratu Voldemorta už zřejmě ano, jen si tím nebyl jistý a proto potřeboval tu vzpomínku. Ale myslíte, že věděl že Raddle něco chystá už tenkrát když byl jako mladý nezvěstný (Voldemort ne Brumbál :-D)? Nebo třeba jak zabil tu starou paní - na jméno si nevzpomenu, omlouvám se - co vlastnila pohárek Helgy z Mrzimoru? Myslíte, že to Brumbál už tenkrát tušil, jaký Raddle doopravdy je?

  Příspěvek z 19. ledna v 16:03.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Hajsel jeden:-E
  Já vděčím pokaždé když někdo umře ( Bellu jsem obrečela asi nejvíc a potom taky Dobbyho;-()
  A je to nástěnka Harry Potter-kvízy;-)

  Příspěvek z 18. ledna v 19:04.
  Rokio v něm napsal:

  Drako Malfoy měl v dospělosti s Harrym neutrální vztah. Nepovažoval ho za nepřítele, ani za kamaráda. Lucius Malfoy se vymluvil na to, že byl pod kletbou imperius, a proto on a jejich rodina neskončila v Azkabanu.

  Příspěvek z 18. ledna v 17:21.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Mataty ve filmu jo, ale v knize tam myslím bylo něco víc. Nebo fakt ne? Asi ne moc, ale nějak naznačeno, že právě jak říkáš, nebyli potrestáni a myslím, že je tam jen nějaká zmínka o tom, jak žili dál. Ale možná se pletu. Měla bych si dát re-reading.

  Příspěvek z 18. ledna v 16:10.
  Mataty8 v něm napsala:

  No když byli domluvení.......
  To já spíš u Dobbyho :'(

  Příspěvek z 18. ledna ve 13:39.
  Šároušek v něm napsala:

  Včera jsem zase u 6 dílu brečela jak Snape zabil Brumbála

  Příspěvek z 18. ledna ve 13:11.
  Mataty8 v něm napsala:

  No dobře jen jsem chtěla říct že je vlastně nic horšího myslím ani nepotkali. Až na to že se na ně potom všichni dívali jako na Smrtijedy ještě dlouho.
  Myslím že o Malfoyových se tam už nijak moc nepíše, ale nebyli potrestáni a ve filmu prostě odešli z Bradavic

  Příspěvek z 18. ledna ve 12:12.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Mataty8: Prokleté dítě bych sem netahala. Nejen že je to po literární stránce brak, ale i přesto, že na to JKR dohlížela, autorem je někdo úplně jiný a nedá se to rozhodně považovat za pokračování nebo to brát nějak vážně.

  A přiznávám, že už si to moc nepamatuju, ale na konci série bylo v knihách napsáno víc o Malfoyových, ne? Jak to s nima nakonec dopadlo, že se přidali na stranu dobra nakonec.

  Příspěvek z 17. ledna ve 22:01.
  Mataty8 v něm napsala:

  Jaké kvízy??

  Příspěvek z 17. ledna ve 21:55, upravený vzápětí.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Jj já vím často si pouštím Let's Playe ráno u snídaně nebo tak při učení :-D
  Co ti nejvíc vadí na $> růžové
  A pls někdo odpovězte na Harry Potter- kvízi

  Příspěvek z 17. ledna ve 21:45, upravený po 4 minutách.
  Mataty8 v něm napsala:

  Jejich rodina z toho vyvázla bez dalších větších následků. Teda až na to že později se říkalo, že Scorpius (Dracův syn) je synem Voldemorta. Ale jinak myslím že nebyli nijak zvlášť potrestáni , navíc Narcissa pomohla Harrymu. Neřekla Voldemortovi že není mrtvý.
  Jo a doporučuji na YT kanál Caged Dragon. Je to český kanál o Harry Potterovi. Jsou tam Let' Playe ale i různé zajímavostí o filmech a o Malfoyových se také mluvilo v jednom videu. Jakože co se s nimi stalo. I o spoustě dalších. Je to vážně zajímavý kanál když máte rádi Harryho.
  Přidávám odkaz

  Příspěvek z 17. ledna ve 21:24.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Jak to vlastně dopadlo z Drakem Malfojem?????????

  Příspěvek z 17. ledna v 16:14.
  Myšoňka v něm napsal:

  Já jenom tak na okraj... ano, Harry skutečně zabil Voldyho. Ale Voldyho duše v té chvíli připomínala spíš ztrouchnivělé dřevo, byl celkem starý, opouštěli ho přívrženci a navíc, hůlka, kterou se Harryho pokusil zabít, bezová hůlka, byla právoplatně Harryho. HŮLKA NIKDY NEZABIJE SVÉHO PÁNA!

  Takže asi tak. Voldy nebyl dvakrát mocný, jen uměl lidi vyděsit a přimět je tak bojovat na své straně. Proto se říká, že to byl nejnebezpečnější černokněžník. Nebylo to o moci, ale o umění vzbudit v lidech strach. Zato Grindelwald a Brumbál byli opravdu výjimeční.

  Příspěvek z 14. ledna ve 22:28, upravený vzápětí.
  Mataty8 v něm napsala:

  No Harry zničil viteály ale kde by byl bez Brumbála? To on ho na všechno přivedl a ukázal mu co má dělat. On používal celou dobu při ničení viteálů jenom hlavu, ne tolik kouzel. Většinou s Hermionou na něco přišli, vymysleli si plán a získali viteály. Když se převlékli za pracovníky ministerstva, stačilo omráčit pár lidí a přemístit se zpět. I když to se jim tak, moc nepovedlo, ale to nebyla jejich chyba. No a u Gringottových se Hermiona převlékla za Bellu a když na ně přišli, odletěli na drakovi. Jak jsem už říkala, celou dobu používal spíš rozum než kouzla. A v tom byl docela dobrý i když s pomocí ostatních. Ale Brumbálovi se nemůže rovnat. Navíc kdyby mu Brumbál nic neřekl, nikdy by Voldemorta nezničil. Je to obyčejný, chytrý kouzelník který měl jenom velký úkol se kterým mu ostatní pomáhali
  Ale mám ho ráda:-D$>

  Příspěvek z 14. ledna ve 21:10.
  Kralinda35 v něm napsala:

  To nwm
  Ve knihach( Harry Potter a princ dvojí krve) Brumbál s Harrym jsou v myslánce a tam vidí nějaké lidi ;-D a to jsou rodiče Voldemortovi matky. A Panu zla říkala mamča že bude po otcj:->A Pán zla vypadal tak od té doby co založil první viteal]:-)

  Příspěvek z 14. ledna v 18:18.
  Rokio v něm napsal:

  Jak vypadal Voldemort předtím než se pokusil zabít Harry Pottera (v době, kdy mu byl jeden rok) a kdy zabil jeho matku a otce?

  Příspěvek z 14. ledna v 18:16.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Kajda_majda: Kdyby kolem sebe neměl ostatní, tak by to nezvládl. Používal pouze jednoduchá kouzla, a když je napadli smrtijedi ve vzduchu, jediné, na co se zmohl, bylo kouzlo expelliarmus, čímž se prozradil a vystavil tak nebezpečí ostatní. Neville zničil poslední viteál a jenom díky tomu byl Harry schopen poté Voldyho zabít, jinak by to vůbec nedal. Taky mu hodně pomáhal Brumbál a ostatní. Bez nich by Harry rozhodně nebyl tak dobrý a nedokázal by toho tolik. Jak sám řekl, měl štěstí a pokaždé mu někdo pomáhal, nezvládal žádná složitá kouzla.

  Příspěvek z 14. ledna v 16:00, upravený po 10 minutách.
  Kajda_majda v něm napsala:

  Já bych dala Harryho někam na první místa stále nezapomínejme že přece jenom porazil voldemorta

  Příspěvek z 14. ledna v 15:48.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Kralindo Harryho si vybral, protože se bál, že se naplní věštba. Do té věštby pasoval jak Harry, tak ale i Neville, ale Voldy si vybral Harryho. Ale viteál si z něho udělal omylelm.

  Příspěvek z 13. ledna ve 22:20.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Accio
  Ráda bych vás poprosila aby jste také přidávali nějaké otázky :-D$>
  Díky:-)

  Příspěvek z 13. ledna ve 13:50.
  Mataty8 v něm napsala:

  Ale zase hlavně kvůli té věštbě 🤷

  Příspěvek z 12. ledna ve 22:18.
  Kralinda35 v něm napsala:

  A Harry je taky vyvolený jesli jsem správně rozuměla tak Harryho si Pán zla vybral?!Z

  Příspěvek z 12. ledna ve 22:16, upravený vzápětí.
  Mataty8 v něm napsala:

  No já myslím, že Brumbál je určitě na prvním místě. A za ním Grindelwald. Jak už jsem se rozepisovala předtím, Grindelwald mi přijde rozhodně zkušenější než Voldemort. Používal pozoruhodná kouzla a chtěl se stát pánem smrti, byl chytrý. Zatímco Voldemort ten se smrtí pouze bál a proto taky vytvořil viteály. A i ty mu selhaly protože tolik nepřemýšlel a myslel si, že je nejlepší a že na jeho tajemství nikdo nikdy nepřijde. Takže já bych to viděla

  1. Brumbál
  2. Grindelwald
  A někde daleko za nimi Voldemort :-D

  Myšoňka: Ano souhlasím. Bylo i spoustu velkých kouzelníků na které se dost zapomíná a Flamel mezi ně rozhodně patří. Ale tak když už je mi přes šest set let tak to už se lehko zapomene :-D

  Já si třeba myslím, že Harry není nijak velký kouzelník. Umí to co většina běžných kouzelníků. Jenom ne spíš schopný. A jak sám říkal, vždycky měl štěstí a vždycky mu někdo pomáhal. Prostě přemýšlel a to co uměl mu na to většinou stačilo. Ale s Brumbálem, Grindelwaldem a dokonce ani s Voldemortem se měřit nemůže

  Příspěvek z 12. ledna ve 22:13.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Volďemort mocný doopravdy nebyl ale byl vynikající student:->
  A uměl lidi oslepit strachem
  Proč patříte právě do vaší koleje??:->
  Já vím že vám budu připadat divná ale Jsem Smrtijed]:-)
  Pár důvodů:-c

  1. Uvědomujete si co z hůlkou dokažete8=
  2. Nemusíte se bat( ale jelikož já beru že Pán zla Už není takže smrtojedkou nejsem )
  Neberte to ale tak že jsem zlá( doopravdy fakt né) Ale testy mě zařazování jako Smrtijeda i když jsem se "snažila" být Lunou @=
  A taky ro neberte že chci být nějak zajímavá;-D
  Ale teď jsem normální žák / učitel v Bradavicích
  A teď buď jsem dospělá nebo jsem reálný student který se připravuje na NKÚ ale má pri tom tak ještě 3 roky
  Příspěvek z 12. ledna v 18:46.
  DelikátníPřezdívka v něm napsal:

  Že Voldemort zase tak mocný nebyl? Podle všeho byl a tvrdil to i Brumbál.

  Příspěvek z 12. ledna ve 14:00.
  Myšoňka v něm napsal:

  Já osobně si myslím, že takhle se to nedá porovnat. Řada skvělých kouzelníků byla v příběhu zmíněna třeba jen okrajově. Co třeba Nikolas Flamel? Kámen mudrců! Umíte si představit jak mocný kouzelník to musel být? Já sama si myslím, že Voldy zase tak mocný nebyl, ale dokázal v lidech zasít strach. V tom byla podstata jeho úspěchu. Lidi se ho báli a tak ho podporovali. Grindelwald, to je jiná. Viděli jste, jak senzačně ovládá stínovou magii? S jakou lehkostí dokáže udělat i ta nejtěžší kouzla? Ten byl velmi mocný! A Brumbál? Svou moc nikdy nezneužil a ve své podstatě ji ani neukázal, až na boj s Voldemortem. Tam také požil pokročilou stínovou magii, takže máme důkaz že Brumbál byl nejen mocný, ale ještě svou moc využíval ku prospěchu kouzelníků i mudlů.

  Takže dle mého názoru do předu tohoto žebříčku patří Brumbál a Gellert. Žádný jiný kouzelník se jim nemůže rovnat.

  Příspěvek z 11. ledna ve 12:43.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Ano, ale protože Molly byla poháněna svou naštvaností a mateřskou láskou :-D Ale zas třeba Artur mi nepřišel tak výjimečně skvělý kouzelník, ne? A Ron už teda vůbec ne ;-D Tobě jo? Třeba Ginny byla skvělá, ale myslím si, že existuje řada lepších. Podle mě teda.

  Příspěvek z 11. ledna ve 12:30.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Jako jsou silní Molly porazila Bellu
  Skoro všichni byly perfektní :-D:-> Asi :-Dto asi nedokážu lépe vysvětlit. Asi že stejného důvodu jako Belli:-D

  Příspěvek z 11. ledna ve 12:01, upravený vzápětí.
  největší_smíšek v něm napsala:

  Rokio, ale v příbězích je několikrát zmíněno, že Brumbál je jediný čaroděj, kterého se Voldemort kdy bál. Brumbál je mnohem silnější. Častokrát je tam řečeno, že Brumbál je dokonce nejsilnější.

  Kralindo souhlas R^ (S tím, co jsi napsala před tím, s tím žebříčkem moc ne. Proč tam máš Weasleyovy? ?8-o)

  Příspěvek z 10. ledna ve 21:51.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Voldy on Ano je mocný ale má viteáli( to hned tak každý nemá) a navíc kolem sebe má moc lidí takže můj žebříček je:

  1. Bumbál
  2. Grindewald
  3. Smrtijedi
  4. Weasleyovi( jako všichni)
  5. Harry( sr já ho nemám rada8-P
  Kdo si nástěnku oblíbil?