Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Knihy od Jaroslava Foglara!

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 19. února 2008 v 7:45.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tak co bude?

    Příspěvek z 10. února 2008 v 19:56.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj.

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 1. února 2008 ve 21:37.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tak co?

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 23. ledna 2008 ve 22:42.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj.

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek ze 14. ledna 2008 ve 20:59.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jojo.

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 5. ledna 2008 v 10:37.
    Macek96 v něm napsal:

    Jeho knížky jsou docela fajn .

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 25. prosince 2007 v 0:31.
    MuDrc_ v něm napsal:

    To jo.

    Příspěvek z 23. prosince 2007 v 0:20.
    Mari1 v něm napsala:

    Napsal hodně pěkných knížek, ne?

    Příspěvek z 15. prosince 2007 ve 22:54.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Nevím.

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 6. prosince 2007 v 15:18.
    MuDrc_ v něm napsal:

    Tak co Foglar?

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 22:43.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jojo, to bude. Už za hodinu a něco.

    Příspěvek z 30. listopadu 2007 ve 13:30.
    MuDrc_ v něm napsal:

    Bude sobota.

    Příspěvek z 25. listopadu 2007 ve 23:53.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Co bude?

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 16. listopadu 2007 ve 21:33.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj.

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek ze 7. listopadu 2007 v 19:45.
    AAACORNELIA v něm napsal:

    Nic moc ale ujde to.

    Příspěvek ze 7. listopadu 2007 v 19:45.
    AAACORNELIA v něm napsal:

    Niv moc ale ujde to.

    Příspěvek z 6. listopadu 2007 ve 21:35.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jojo jsou.

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 26. října 2007 ve 23:56.
    žabímládě v něm napsal:

    jsou hezký

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek ze 17. října 2007 ve 22:10.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj.

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 8. října 2007 ve 22:25.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Hm

    Příspěvek z 30. září 2007 ve 23:31.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jojo, jsou.

    Příspěvek z 22. září 2007 v 15:36.
    Mateas v něm napsal:

    Jsou prostě hezký..:)

    Příspěvek z 19. září 2007 ve 22:32.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jojo.

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 8. září 2007 v 16:13.
    Mateas v něm napsal:

    JiJ já mám doma skoro celou knihovnu:) a micinky je mám rád:)

    Příspěvek ze 4. září 2007 ve 14:07.
    MuDrc_ v něm napsal:

    Tak to má být.

    Příspěvek z 29. srpna 2007 v 18:12.
    Muššalka v něm napsal:

    Já mám přečtené skoro všechny foglarovky :)))

    Příspěvek z 24. srpna 2007 ve 23:54.
    Mari1 v něm napsala:

    Ahoj Autiti, kdepak se potuluješ?

    Příspěvek z 19. srpna 2007 v 15:22.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ahoj.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 9. srpna 2007 ve 22:27.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Hm.

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek z 27. července 2007 ve 21:35.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Jojo je.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    23. září 2006 v 0:00
    Založila:
    Autiti
    Obsahuje:
    ~ 350 příspěvků
    Neaktivní moderátorka:
    Autiti
    (zatoulaná kulisačka)

    Související: