Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Knihy od Jaroslava Foglara!

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 23. listopadu 2009 v 19:01.
    WILL-BARA v něm napsal:

    rychly sipy jsou good,4 ale ostatni je moc idylicky a to  se mi nelibi 5(krome tabor smuly16)

    Příspěvek z 19. listopadu 2009 ve 13:56.
    berus2 v něm napsala:

    rychlé šípy

    Příspěvek ze 14. listopadu 2009 v 19:25.
    ladyha v něm napsal:

    já tyhle dobrodružný knížky o skautech fakt nemusim23517soory kdo to čte25

    Příspěvek z 12. listopadu 2009 ve 13:08.
    háša v něm napsala:

    ahoj je mi 15 let a čtu teletubbies a medvídka pooh nechápu ty roviče hovádka boží komu koupí v 15 nedětskou knihu

    Příspěvek z 10. listopadu 2009 ve 21:16.
    MileynkaCyrusss v něm napsal:

    JÁ JSEM NEPRECETLA JESTE ANI JEDNU ALE BUDU MUSEL MÁME TO JEKO POVINNOU CETBU

    Příspěvek ze 4. listopadu 2009 ve 20:33.
    Filutín v něm napsal:

    Foglarovky jsem přečetl všechny a žádná nemá chybu444

    Prodleva 14 dní.
    Příspěvek z 21. října 2009 v 18:23.
    Tara v něm napsala:

    máma jich má hodně ve zbírce.

    Příspěvek ze 17. října 2009 ve 22:29.
    Reduska v něm napsal:

    Marelf:ja stebou taky souhlasim..jeho knizky jsou krasne a dobrodruzne..ze jsem je cetla cely vecer..4416

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 9. října 2009 v 17:32.
    animalia v něm napsal:

    Marelf: Já s tebou souhlasím!!! 4

    Příspěvek ze 4. října 2009 ve 13:02.
    Marelf v něm napsal:

    Nechápu jak se někomu nemuze libit Foglar vzdyt jeho knizky jsou tak super kdo se mnou souhlasi.16

    Prodleva 12 dní.
    Příspěvek z 22. září 2009 ve 22:47.
    Ookami-Kyuu v něm napsal:

    Foglarovky mi neskutečně otevřely srdíčko - bez nich bych asi nikdy nepochopila, co je to pravé přátelství. Pana Foglara opravdu moc obdivuji - píše opravdu krásně (já se na takové věci koukám, když chci také psát) =)
    Byl tady někdo v roce 2007 na výstavě pana Foglara, který by tehdy slavil 100 let?

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 12. září 2009 ve 22:45.
    Chikorita888 v něm napsal:

    4RYCHLÝ ŠÍPY4

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 1. září 2009 ve 14:13.
    RebelQaaa v něm napsal:

    PRODÁM KNÍŽKU hARRYHO pOTTERA FÉNIXŮV ŘÁD ALE POZOR JE PSANÁ SLOVENSKY!!!CENA=900KČ

    Příspěvek z 28. srpna 2009 v 16:24.
    Muňka v něm napsal:

    Dědeček chce abich je četl ale já je nečtu555555

    Příspěvek z 25. srpna 2009 v 10:05.
    kacito v něm napsal:

    četla jsem nějaké knihy od Foglara. Super 42525

    Příspěvek z 20. srpna 2009 v 18:04.
    Vcelka617 v něm napsal:

    Docela fajn knížky , nejvíc se mi asi líbilo - CHATA V JEZERNÉ KOTLINĚ zatím teda 25

    Příspěvek ze 17. srpna 2009 v 11:37.
    luc-ka v něm napsal:

    Rychlé šípy,Hoši od bobří řeky,Strach nad bobří řekou,Tábor smůly...441616

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek ze 4. srpna 2009 ve 12:59.
    ančica v něm napsala:

    Přečetla jsem všechny16

    Příspěvek ze 4. srpna 2009 v 0:27.
    ShiShOun v něm napsal:

    K Rychlým šípům se vždy rád vracím.

    Příspěvek z 1. srpna 2009 ve 20:42.
    Kisses-GiRl v něm napsal:

    cetla sem rychly sipy v komiksu a byly dobry!!!!!!

    Prodleva 17 dní.
    Příspěvek z 15. července 2009 v 10:45.
    Ludi v něm napsal:

    jo docela dobrý

    Příspěvek z 13. července 2009 v 11:28.
    pubalova8 v něm napsal:

    j dasenka to jo ale to sme u capka,,,mme se osobne libi rychle sipy...je to tag hezky a dobrodruzny

    Příspěvek z 10. července 2009 v 19:02.
    entwer v něm napsal:

    10Stejne je nejlepsi DDDDDÁÁÁÁÁÁÁŠŠŠŠŠŠŠEEEEENNNNKKKAAAAAAAA10

    Příspěvek z 8. července 2009 ve 20:29.
    MikiaRiki v něm napsal:

    Neznám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 29. června 2009 ve 14:58.
    Dragonist v něm napsal:

    já jsem přečet jen všechny4

    Příspěvek z 24. června 2009 ve 23:02.
    james_bond_007 v něm napsal:

    Všechny jsem přečetl... Jo to byly časy 10

    Příspěvek z 20. června 2009 ve 20:51.
    Majkika v něm napsal:

    Několik už jsem jich četla a včechny se mi moc líbily.   25
                                                                                                     

    Příspěvek z 20. června 2009 v 18:59.
    makawi v něm napsala:

    Hoši od bobří řeky
    Jaroslav Foglar
    1. Pátek dne 13. března

    Až do čtvrtka 12. března žili Vilík a Jirka takovým obyčejným životem, jakým žijete vy a s vámi tisíce jiných chlapců na světě. Bručeli na školu a odmlouvali doma maminkám. Večer chodili nakupovat drobné potřeby pro zítřek, na kterých se nedalo nic splést, občas se dostali k nějaké té pranici – a přitom všem měli pořád ukrutně dlouhou chvíli.Až tedy do čtvrtka do večera.A v pátek dne 13. března to začalo!V pátek dne 13. března se stalo něco,co změnilo celý jejich dosavadní obyčejný život a udělalo jim z něho celou řadu vzrušujících, podivných událostí.A přece ten významný, památný den začínal pro oba hochy právě tak jako všechny dny ostatní. Ničím neprozrazoval, že pro ně bude nějak důležitý.Bydlili oba ve Staré čtvrti v témže domě a jako vždy odešli i dnes ráno společně do školy. Po cestě hovořili o bezvýznamných věcech. Ve škole pak zasedli do lavic a pobyli v nich pět hodin z onoho podivuhodného dne, aniž by se pořád ještě přihodilo něco zvláštního, z čeho by jen trochu mohli vytušit to, co je očekává.Až teprve po cestě ze školy začal se pomalu rozvíjet řetěz událostí. Bylo to takhle:Jiřík nesl pod paží kopací míč, který nosil obětavě do školy, když měli tělocvik. Hráli s ním vždy chvíli na travnatém školním dvoře. A teď najednou Vilík vzrušeně vykřikl:„Drž míč! - drž míč! – Novočtvrtníci…“ více nestačil říci.Několik chlapců se přihnalo odkudsi zezadu, jeden z nich prudce vyrazil Jirkovi míč a začal jej odkopávat doprostřed ulice.Vilík a Jirka poznali podle odznaků, jež útočníci měli na kabátech, že tito drzouni jsou z Nové čtvrti. Co bitek menších i větších svedly už oba chlapecké nárůdky těchto dvou čtvrtí mezi sebou, často pro nepatrné příčiny! A teď mělo zřejmě dojít k jedné z nich.Jiřík se vztekle rozběhl za hochem, který odkopával míč. „tohle si nezvykej,“ křičel, „jdi si krást míče k vám do Nový čtvrti!“„Cóó? Kdo krade míče?“ otočil se neznámý hoch.
    „Řekni to ještě jednou – no, řekni to – “ dodal výhružně a nechal míč míčem.Vilík jej raději honem zvedl. „Kdo jiný než ty, ještě se tak chytrácky ptej,“ soptil zlostí Jiřík.

    Část 1. kapitoli, Kdo dopíše?
     

    Příspěvek z 18. června 2009 ve 20:49.
    Alice---Cullen v něm napsal:

    jsou spis pro ty starsi a pro ty co nejdou z dobou(jsou "pozadu" :-D) ale ve skole jsme cetli zahadu hlavolamu a ke konci to zastak spatny nebylo...

    Příspěvek z 13. června 2009 v 9:54.
    myšímládě v něm napsal:

    Jaky jsou od nej nejlepsi knizky? Četla jsem jenom Záhadu hlavolamu, Stínadla se bouří a Záhada velkého vonta.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    23. září 2006 v 0:00
    Založila:
    Autiti
    Obsahuje:
    ~ 350 příspěvků
    Neaktivní moderátorka:
    Autiti
    (zatoulaná kulisačka)

    Související: