Knihy od Jaroslava Foglara!
« Novější příspěvkyrychly sipy jsou good,
ale ostatni je moc idylicky a to se mi nelibi
(krome tabor smuly
)
rychlé šípy
já tyhle dobrodružný knížky o skautech fakt nemusim

soory kdo to čte
ahoj je mi 15 let a čtu teletubbies a medvídka pooh nechápu ty roviče hovádka boží komu koupí v 15 nedětskou knihu
JÁ JSEM NEPRECETLA JESTE ANI JEDNU ALE BUDU MUSEL MÁME TO JEKO POVINNOU CETBU
Foglarovky jsem přečetl všechny a žádná nemá chybu


máma jich má hodně ve zbírce.
Marelf:ja stebou taky souhlasim..jeho knizky jsou krasne a dobrodruzne..ze jsem je cetla cely vecer..


Marelf: Já s tebou souhlasím!!! 
Nechápu jak se někomu nemuze libit Foglar vzdyt jeho knizky jsou tak super kdo se mnou souhlasi.
Foglarovky mi neskutečně otevřely srdíčko - bez nich bych asi nikdy nepochopila, co je to pravé přátelství. Pana Foglara opravdu moc obdivuji - píše opravdu krásně (já se na takové věci koukám, když chci také psát) =)
Byl tady někdo v roce 2007 na výstavě pana Foglara, který by tehdy slavil 100 let?
RYCHLÝ ŠÍPY
PRODÁM KNÍŽKU hARRYHO pOTTERA FÉNIXŮV ŘÁD ALE POZOR JE PSANÁ SLOVENSKY!!!CENA=900KČ
četla jsem nějaké knihy od Foglara. Super 


Docela fajn knížky , nejvíc se mi asi líbilo - CHATA V JEZERNÉ KOTLINĚ zatím teda 
Rychlé šípy,Hoši od bobří řeky,Strach nad bobří řekou,Tábor smůly...



Přečetla jsem všechny
K Rychlým šípům se vždy rád vracím.
cetla sem rychly sipy v komiksu a byly dobry!!!!!!
jo docela dobrý
j dasenka to jo ale to sme u capka,,,mme se osobne libi rychle sipy...je to tag hezky a dobrodruzny
Stejne je nejlepsi DDDDDÁÁÁÁÁÁÁŠŠŠŠŠŠŠEEEEENNNNKKKAAAAAAAA
Neznám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
já jsem přečet jen všechny
Všechny jsem přečetl... Jo to byly časy 
Několik už jsem jich četla a včechny se mi moc líbily. 
Hoši od bobří řeky
Jaroslav Foglar
1. Pátek dne 13. března
Až do čtvrtka 12. března žili Vilík a Jirka takovým obyčejným životem, jakým žijete vy a s vámi tisíce jiných chlapců na světě. Bručeli na školu a odmlouvali doma maminkám. Večer chodili nakupovat drobné potřeby pro zítřek, na kterých se nedalo nic splést, občas se dostali k nějaké té pranici – a přitom všem měli pořád ukrutně dlouhou chvíli.Až tedy do čtvrtka do večera.A v pátek dne 13. března to začalo!V pátek dne 13. března se stalo něco,co změnilo celý jejich dosavadní obyčejný život a udělalo jim z něho celou řadu vzrušujících, podivných událostí.A přece ten významný, památný den začínal pro oba hochy právě tak jako všechny dny ostatní. Ničím neprozrazoval, že pro ně bude nějak důležitý.Bydlili oba ve Staré čtvrti v témže domě a jako vždy odešli i dnes ráno společně do školy. Po cestě hovořili o bezvýznamných věcech. Ve škole pak zasedli do lavic a pobyli v nich pět hodin z onoho podivuhodného dne, aniž by se pořád ještě přihodilo něco zvláštního, z čeho by jen trochu mohli vytušit to, co je očekává.Až teprve po cestě ze školy začal se pomalu rozvíjet řetěz událostí. Bylo to takhle:Jiřík nesl pod paží kopací míč, který nosil obětavě do školy, když měli tělocvik. Hráli s ním vždy chvíli na travnatém školním dvoře. A teď najednou Vilík vzrušeně vykřikl:„Drž míč! - drž míč! – Novočtvrtníci…“ více nestačil říci.Několik chlapců se přihnalo odkudsi zezadu, jeden z nich prudce vyrazil Jirkovi míč a začal jej odkopávat doprostřed ulice.Vilík a Jirka poznali podle odznaků, jež útočníci měli na kabátech, že tito drzouni jsou z Nové čtvrti. Co bitek menších i větších svedly už oba chlapecké nárůdky těchto dvou čtvrtí mezi sebou, často pro nepatrné příčiny! A teď mělo zřejmě dojít k jedné z nich.Jiřík se vztekle rozběhl za hochem, který odkopával míč. „tohle si nezvykej,“ křičel, „jdi si krást míče k vám do Nový čtvrti!“„Cóó? Kdo krade míče?“ otočil se neznámý hoch.
„Řekni to ještě jednou – no, řekni to – “ dodal výhružně a nechal míč míčem.Vilík jej raději honem zvedl. „Kdo jiný než ty, ještě se tak chytrácky ptej,“ soptil zlostí Jiřík.
Část 1. kapitoli, Kdo dopíše?
jsou spis pro ty starsi a pro ty co nejdou z dobou(jsou "pozadu" :-D) ale ve skole jsme cetli zahadu hlavolamu a ke konci to zastak spatny nebylo...
Jaky jsou od nej nejlepsi knizky? Četla jsem jenom Záhadu hlavolamu, Stínadla se bouří a Záhada velkého vonta.
| předchozí | 23456789101112 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 23. září 2006 v 0:00
- Založila:
- Autiti
- Obsahuje:
- ~ 350 příspěvků
- Neaktivní moderátorka:
- Autiti
- (zatoulaná kulisačka)
Související:
- Foglarovky v katalogu dárků
