Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Knihy od Jaroslava Foglara!

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 8. června 2009 v 19:40.
    sněnka1 v něm napsal:

    to je fakt Rychlí šípy jsou nej441616

    Příspěvek z 8. června 2009 v 19:04.
    Stellalina v něm napsal:

    2Proč ne ,tajemství ježka v kleci proč ne.2

    Příspěvek ze 7. června 2009 ve 20:57.
    mafu v něm napsal:

    Ahoj lidi.Mam nejradsi knihu i komiks J. Foglara Rychle Sipy.Kdo by mohl mit sadu kumiksu i knih Rychlych Sipu tak mohli by ste mi to brodat2Moc vas prosim(nemusi to byt nejnovejsi).Tak ahoj celej svete419

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 27. května 2009 v 16:20.
    pinkgirl6 v něm napsal:

    Je to můj nejoblíbemější spisovatel a četla jsem od něj všechny knížky.

    Příspěvek z 19. května 2009 ve 14:36.
    makawi v něm napsala:

    Foglar je skvělý, to co by někdo jiný napsal na 9 stránek, foglar se s tím vejde do jednoho odstavce a vyjde úplně nastejno...

    Prodleva 29 dní.
    Příspěvek z 20. dubna 2009 v 15:12.
    -katk- v něm napsala:

    Já sem četla:
    Hoši od bobří řeky, Přístav volá, Když duben přichází, Pod junáckou vlajkou, Devadesátka pokračuje, Záhada Hklavolamu, stínadla se bouří, záhada velkého vonta Strach nad bobří řekou, Chata v jezerní kotlině, Boj o první místo, Dobrodružsví v zemi nikoho. To je vše xDDD Je toho hodně že?

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 9. dubna 2009 v 15:14.
    WILL-BARA v něm napsal:

    četla jsem Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta a Chata v Jezerní kotlině - JSOU SUPER

    Příspěvek z 8. dubna 2009 ve 14:52.
    cernousek3 v něm napsal:

    ted ctu pod junackou vlajkou

    Příspěvek z 8. dubna 2009 ve 14:52.
    cernousek3 v něm napsal:

    od foglera jsou nejlepsí knízky44444444252525252525252525252525252525252525252525

    Příspěvek z 31. března 2009 v 18:15.
    samanta v něm napsala:

    No přesně jak říká Půlnoc, fakticky!!21

    Příspěvek z 30. března 2009 v 15:18.
    -Půlnoc- v něm napsala:

    Nejlepší jsou Stínadla se bouří a Záhada hlavolamu.425

    Příspěvek z 28. března 2009 ve 13:08.
    myšák123 v něm napsal:

    Rychlé šípy jsou NEJ

    Příspěvek z 25. března 2009 v 15:23.
    Vanya v něm napsal:

    Od Jaroslava Foglara mám upe všechny knížky 16.Dřív jsem je četla hodně často,ale teď jsem přesedla na fantasy 25

    Příspěvek z 16. března 2009 v 19:10.
    KARISKA v něm napsal:

    Jsou nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejlepší!

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 6. března 2009 v 19:03.
    VIERA v něm napsal:

    Rychlé šípy jsou nej444441Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, poklad černého delfína, devadesátka pokračuje i kronika ztracené stopy taky4

    Příspěvek ze 4. března 2009 v 19:58.
    ferdička v něm napsal:

    Rychlé šípy!7777

    Příspěvek z 3. března 2009 v 18:40.
    KARISKA v něm napsal:

    4444444444444444444444
    Good, cool, my favourite books, very good...

    Příspěvek z 28. února 2009 ve 12:52.
    potapka11 v něm napsal:

    je super mam přečtenou Jezerní kotlinu a du číst hochy od bobří řeky

    Příspěvek z 23. února 2009 v 11:19.
    MOnJE v něm napsal:

    knížky od Foglara jsou nejnej nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejleší1111111111

    Příspěvek z 22. února 2009 v 8:06.
    Petr1997 v něm napsal:

    Jakmile jsem četl knihu Záhada hlavolamu,chtěl jsem strašně Ježka v kleci,a tak se i stalo. Není stejný jako byl v té knize,ale je to pořád Ježek v kleci.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 12. února 2009 v 18:38.
    Petule7 v něm napsal:

    Baví mě číst RYCHLÉ ŠÍPY

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 2. února 2009 ve 20:13.
    KARISKA v něm napsal:

    Pardon mělo tam být 44444(vždyť je jich 5) Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček, Rychlonožka.

    Příspěvek z 2. února 2009 ve 20:12.
    KARISKA v něm napsal:

    Rychlé šípy jsou prostě 4444Jinak řečeno
    Príííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííma!

    Příspěvek z 1. února 2009 ve 21:28.
    Jituliinkaa v něm napsal:

    Rychly šípy

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 1. ledna 2009 v 10:09.
    KARISKA v něm napsal:

    Myslím, že jsem možná četla skoro všechny knížky od Foglara (teď je sem vypíšu a vy mi do pošty pište na jakou jsem zapoměla, nebo jakou jsem vůbec nečetla) - Hoši od Bobří řeky, Přístav volá, Když duben přichází, Pod junáckou vlajkou, Devadesátka pokračuje, Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta, Strach nad Bobří řekou, Chata v Jezerní kotlině, Tábor smůly, Tajemná Řásnovka, Boj o první místo, Historie Svorné sedmy, Poklad Černého delfína, Kronika ztracené stopy, Dobrodružsví v Zemi Nikoho, Modrá rokle, Jestřábe vypravuj 1., 2., Tábor Zelené příšery, Tábor ve Sluneční zátoce, Nováček Bubáček píše deník, Rychlé šípy 1,2,3,4,5,6 

    Příspěvek z 26. prosince 2008 v 19:42.
    matylda6 v něm napsal:

    Ve škole jsme měli jako povinou četbu Hochy od Bobří řeky a dobré, moc hezké! 
    Prosím koukněte a zanechte příspěvek :
    http://alik.idnes.cz/nastenka.asp?idDiskuse=alik-nastenka-9ec581e3dc

    Příspěvek z 22. prosince 2008 ve 22:05.
    týnka06 v něm napsala:

    miluju je sice jsem jako normalní holka ale rychlí šípy jsou super mam všechny jejich svazky a vsev ostatni je take supr ted to 70 let od zalozeni vim o nich vse!!a v praze je vystava od ilustratra šipu a vsech ostatnich doporocuji!!

    Příspěvek z 18. prosince 2008 v 19:31.
    čápice v něm napsal:

    jo rychlé šípy mně baví četla jsem je a myslim že je to dobrá knížka 26

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 8. prosince 2008 v 19:54.
    Lucoušek_4 v něm napsala:

    rychlé šípy mám a tam jsou kapitoly Záhada hlavolamu,stínadla se bouří,Tajemství velkého vonta,Tato kniha mě stála 799,-kč a má 605 stránek1010101010

    Příspěvek z 1. prosince 2008 v 16:27.
    Alysek v něm napsal:

    Když jsem byla menší,tak jsme ňáké přečetla,jsou pěkné pro děti ideální.Ale více jsme četla jeho komiksy.4 25

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    23. září 2006 v 0:00
    Založila:
    Autiti
    Obsahuje:
    ~ 350 příspěvků
    Neaktivní moderátorka:
    Autiti
    (zatoulaná kulisačka)

    Související: