Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Koho byste chtěli za prezidenta?

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 12. ledna ve 23:39, upravený po 8 minutách.
  Pitrys v něm napsal:

  Nejsem troll
  PROTO Babiš 8-P
  A budu tady furt8-P
  A Babiš bude prezident jasný?

  Příspěvek z 12. ledna ve 22:23.
  MichP v něm napsal:

  Pitrys

  Ne, tak to nemyslíme, spíš to přijde celkem divné když skoro každou druhou zprávu píšeš „proto Babiš $>“ a píšeš neověřené informace :-D

  Příspěvek z 12. ledna ve 22:18.
  Pitrys v něm napsal:

  Vy chcete lidi kteří chtějí aby prezidentem byl Andrej Babiš označovat za trolly? Tak tady já nebudu a odejdu . Já jsem tady nikomu neublížil, naopak mám tady hodně lidí rád . Dřív než odejdu, tak se s nimi rozloučím.

  Příspěvek z 12. ledna ve 21:46.
  Pitrys v něm napsal:

  Colossus
  Nevim co to je troll, to že kasárny jsou prodány mi řekli rodiče jako v Rokycanech nebo Berouně, teď jsou tam byty

  Příspěvek z 12. ledna ve 21:08.
  Lopi v něm napsal:

  Petr Pavel

  Příspěvek z 12. ledna ve 21:01.
  Colossus v něm napsal:

  Tak já bych řekl, že na prezidenta je více třeba zdravý rozum než chození v politice, ačkoliv náš současný prezident i minulý ji měli. dle mého má mít prezident kritéria jakéhosi krizového uvažování, schopnosti dobře reprezentovat náš stát či jeho občany a v neposlední řadě všeobecný přehled.
  Vzhledem k našemu geografickému umístění je naší cestou diplomacie a mezinárodní vztahy. Také s válkou na Ukrajině musíme zvolit rozvážného velitele ozbrojených sil, který nám pomůže přezbrojit a zároveň nás nezatáhnout do války. No a pokud prezident rozhoduje o zákonech, musí být schopen znát situaci ve státě, aby mohl posoudit, zda bude zákon nebo nařízení produktivní a plodné.

  Příspěvek z 12. ledna ve 20:54.
  Ema_P v něm napsala:

  Petra Pavla, hlavně ne Babiš ;-D
  Přemýšlela jsem nad Nerudovou, ale trošku mě zaráží, jak nemá nějakou velkou politickou zkušenost, před tím byla učitelka. A že by hned v politice začala rovnou asi tou nejtěžší rolí, prezidentem? :D řekla bych že je to celkem risk.

  Příspěvek z 12. ledna ve 20:50.
  Colossus v něm napsal:

  A mimochodem by mě zajímalo, odkud uživatel Pitrys bere to, že kasárny jsou rozprodané. Také by mě zajímalo, proč je vůbec trollům jako on dáván prostor, vždyť je naprosto očividné, že to nemyslí vážné.

  Příspěvek z 12. ledna ve 20:15.
  Johannes v něm napsal:

  FandaCZ_: „Vracet se k povinné vojně by bylo drahé, neefektivní a u veřejnosti nepopulární. Ale umožnil bych občanům zapojit se do přípravy na krizové situace. Lidé mají spoustu zájmů, které jsou využitelné při krizích i při obraně země. Je chyba, že neumíme využít potenciál vlastních lidí.“
  Petr Pavel, Twitter, březen 2022
  https://twitter.com/general_pavel/status/1506705257975455750?s=19

  Příspěvek z 12. ledna v 19:34.
  FandaCZ_ v něm napsal:

  Omlouvám se. Ptal jsem se z důvodu toho, že to dneska říkali spolužáci

  Příspěvek z 12. ledna v 19:32.
  Pitrys v něm napsal:

  Stejnak by ty kluky museli nahnat někam pod stany protože kasárny už jsou rozprodaný ;-D

  Příspěvek z 12. ledna v 18:55.
  Colossus v něm napsal:

  Prezident ani nemá pravomoc nějakou vojenskou službu sám zavést. Nejdříve mu musí předložit vláda zákon, který on podepíše - nebo i zamítne, může je vrátit k přepracování a tak.

  Příspěvek z 12. ledna v 18:26.
  Pitrys v něm napsal:

  FandaCZ
  Politika není na rozkaz , ne generála

  Příspěvek z 12. ledna v 18:24, upravený po 14 minutách.
  FandaCZ_ v něm napsal:

  Bojím se, aby Petr Pavel neudělal povinnou vojnu pro kluky. Nemyšleno proti nikomu zle. Chci vědět ostatních názor.

  Příspěvek z 12. ledna v 18:22.
  Pitrys v něm napsal:

  Teď byla v klubovně hodina občanské výchovy kde jsem se dozvěděl že Andrej Babiš má číslo 7. No to je šťastné číslo, zas trochu štěstíčka pro Andrejka. Přátelé rozdělte se o moji radost $> Já jsem tak šťastný.

  Příspěvek z 12. ledna v 16:47.
  Pitrys v něm napsal:

  Proto Babiš $>ok

  Příspěvek z 12. ledna v 16:38.
  JáJá1 v něm napsal:

  MichP: Přesněji: Babiš není nevinný, jen se u něj neprokázala vina, to jestli je vinen, nebo ne ví asi jen on sám.

  Příspěvek z 12. ledna v 16:36.
  MichP v něm napsal:

  Jinak, sice podle soudu je Babiš nevinný (zatím nepravomocně)

  Ale na něco jsme zapomněli, francouzský soud ho řeší :-D

  Příspěvek z 12. ledna v 16:34.
  panglaq v něm napsal:

  Moc díky za cenné svědectví.

  Příspěvek z 12. ledna v 16:24.
  Johannes v něm napsal:

  Petra Pavla.
  Jedna osobní zkušenost, která není z médií, a je pro mě kruciální – osoba mně blízká pracovala po dobu tří let po boku Andreje Babiše během jeho působení na ministerstvu financí. Na pracovišti nepanovaly pěkné vztahy, podřízení se svého šéfa báli a křik z jeho kanceláře byl každodenní záležitostí, stejně jako užívání sprostých slov, nebo nepříjemné chování vůči podřízeným. Měl jsem také možnost jeho kancelář v době jeho nepřítomnosti navštívit. Jeho úřadovna byla původně zamýšlena jako zasedací místnost, avšak byla dotyčným zabrána, protože byla větší. :-) Obecně řečeno, chaos.
  Nerad bych, aby naši zemi reprezentoval někdo, kdo si ani na svém pracovišti nedovede zřídit dobré vztahy se zaměstnanci. Ono to nepěkné chování nakonec nepůsobí zrovna hezky ani v oněch zmiňovaných médiích, jak jsme se za posledních pár let přesvědčili.

  Příspěvek z 11. ledna v 15:41.
  FuFuF v něm napsal:

  Prostě Pitryse nechápu, Babiš na hrad, proto Babiš( to je zvlášť odporné) a další, jsou to špatné
  argumenty. Babiš

  Příspěvek z 11. ledna ve 14:45.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Vypadá to, že prolhaný Babiš už natolik propadl zoufalství a beznaději, že už se neštítí ani zveřejňovat vylhané a falešné citáty, které vkládá do úst svým politickým protivníkům. Fůj. Za těchto okolností ho volit určitě nebudu.

  Příspěvek z 10. ledna v 0:26.
  Lívaneček v něm napsal:

  Mimo téma: Pokud v debatě uvidíte –MM–ma tak buď tam jde zandat nějaký argument, který tu debatu poměrně změní, nebo tam hodí něco úplně náhodného :DD

  Příspěvek z 10. ledna v 0:23.
  –MM– v něm napsal:

  To je ale zákeřné, vyzvat v dialogu někoho, ať se probudí, a zároveň jít spát. :-D

  Příspěvek z 10. ledna v 0:06, upravený po 4 minutách.
  Pitrys v něm napsal:

  Lívaneček
  Probuť se, Babiš už to nedělá kvůli imunitě přečti si zákony, vždyť jsi úplně mimo m

  Jinak jdu spát je to fakt únavný
  Babiš na Hrad a ták;-(

  Příspěvek z 9. ledna ve 23:35.
  Lívaneček v něm napsal:

  Že nevyjádřil lítost? Díváš se na nějaké debaty? Když tenhle dotaz zaznívá, tak to nějak nekryje a jde s pravdou ven. Nechodí kolem horké kaše. Že Babiš nikomu neublížil je dobrý blábol :D Ovšem teď se podívám na toho P.P
  Proč by neměl vyjadřovat lítost? Že měl vysoko postavenou funkci v NATO? A co? Tímto si myslím, že naopak získal velkou zodpovědnost. Je to jediný kandidát, který kandiduje na nižší postavení, než už byl. To o něm asi taky něco říká, že? Babiš to teď dělá skoro i kvůli „imunitě“ Už není premiér a pokud prohraje i tyhle volby, tak začne klesat i jeho politická důležitost a to si on nepřeje.
  Hodím sem i nějaké odkazy zase k tomu PP ať jde vidět, že mám zdroje a nečerpám to jen tak někde z mého mínění nebo „jedna bába povídala“ v tomhle případě „jedno babišovo médium povídalo“ :-D
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petr-Pavel-Komunismus-Slepa-ulicka-Pochopil-jsem-pozde-ale-prece-Nebyl-internet-723097 (Ano, PL taky nejsou úplně neutrálně zabarvené médium, ovšem v tomhle asi stačí)
  Krom toho obecně mohu doporučit videa od Kovyho a Lukefryho. Oba dva tam za mě poměrně neutrálně hodnotí všechny kandidáty ;-)

  Jestli chceš, najdu ti i části, kde to řekl nebo se k tomu vyjadřuje, ale to mi chvilku zabere ;-D

  Příspěvek z 9. ledna ve 23:34.
  –MM– v něm napsal:

  Podle mé ankety níže to zatím vypadá, že by voliči Babiše měli raději volit v prvním kole Nerudovou, pokud nechtějí, aby vyhrál Pavel.

  Pitrys: Andrej Babiš byl agentem StB, Petr Pavel ne.

  Ne, že by na tom nějak extra záleželo… spíš mi u Babiše přijde jako větší problém obrovský střet zájmů. Pokud může ovlivňovat politiku ve prospěch svého byznysu, tak mi to poctivé nepřipadá. Nehledě na to, co dělal před čtyřiceti lety.

  Příspěvek z 9. ledna ve 23:22.
  Pitrys v něm napsal:

  Lívaneček
  Já jsem fakt nezaznamenal že by Petr Pavel vyjádřil lítost. U kariéristů jako PP se lítosti nedočkáš a Andrejko nemá čeho litovat když nikomu v životě neublížil. To se spíše zeptej P.P. komu on ublížil kvůli svý kariéře, tady jsi na špatné adrese

  Příspěvek z 9. ledna ve 22:58.
  Lívaneček v něm napsal:

  Pitry:

  Co tě vede k tomuto mínění? Proč si myslíš, že nebyl agentem StB? Máš k tomu nějaké důkazy? Existuje mnohem více důkazů o jeho spolupráci než nespolupráci :-D

  To, že byl agentem StB Jsou jasné důkazy a už se několikrát to snažil řešit přes soud, prohrál :D Tohle je prostě něco, co se ví a nic s tím neudělá. To se mi třeba nelíbí, že se to snaží zatloukat, pořád. Nepřizná si to, pak má být považován za pravdomluvného a spolehlivého?
  Třeba P.P má taky komunistickou minulost, taky se řešilo, jestli nebyl agentem StB. U něj se ale potvrdilo, že tomu tak nebylo. Plus on si to alespoň přizná a přizná to lidem, vyjadřuje lítost. Hej, jako můžeš říct, že to jen dělá. není ovšem lepší, že to přizná, než že to tutlá jako Andrej Babiš?

  K Babišovi:
  https://www.respekt.cz/komentare/babis-opet-u-soudu-prohral-je-agentem-stb-a-tak-to-zustane - Respekt. Ano, není to jedno z nej top kvalitních médií, ovšem tenhle článek mi přijde fajn.
  https://www.denik.cz/staty-eu/andrej-babis-stb-20220614.html
  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-slovensky-nejvyssi-soud-dostal-dovolani-od-babise-40417595

  o obouch:
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/petr-pavel-andrej-babis-prezidentska-volba-2023-prokop-tomek_2210311601_kro

  Petr \pavel:
  https://domaci.hn.cz/c1-67148340-kdo-je-petr-pavel

  Ano, dal jsem tu i nějakou špínu na P.P kterou si ale on přiznal a je všem známá :D Jen aby to bylo o trošku více neutrálnější a nebylo řečeno, že jsem se nekoukal na špínu i druhé strany :DD

  Příspěvek z 9. ledna ve 22:43, upravený vzápětí.
  Pitrys v něm napsal:

  Rokio
  Andrej Babiš je morální a nechodí přes mrtvoly, mohla bys nám ukázat mrtvolu přes kterou Andrejko $> přešel?. Na Slovensku Andrejko nikdy nebyl trestně stíhaný. Co se týká STB tak třikrát Andrejko nebyl usvědčen že byl agentem STB

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  4. listopadu 2007 v 0:00
  Založila:
  Obsahuje:
  ~ tisíc příspěvků
  Moderátorka:
  KájaMařík
  (kulisačka)