Kovy- názory atd…

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 18. června 2019 v 18:43.
Colossus v něm napsal:

Po jeho coming outu jsem ho přestal sledoval, jeho klavita videí od té doby klesla, teď se to ale začíná zlepšovat.:-|
Normální jak pro koho, ukážu na příkladě: Máš 100 číslic. 96 z nich jsou jedničky a 4 jsou dvojky. Z pohledu těch jedniček budou jiní a nenormální, z pohledu dvojek to bude normální. Tohleto je trochu zmatené téma, protože lidé mohou říci: je to relativní. to byhc to ještě více zamotal, tak už radši mlčím

Příspěvek z 18. června 2019 v 18:31.
magdička8 v něm napsala:

Můj nejoblíbenější ytber$>. Má vtipná videa,upozornuje mladé na důležité věci a nebojí se říct svůj vlastní názor.$> Vždy se těším na kovyneděliO:-). Nesnáším lidi co kovyho přestali mít rádi nebo mu nadávat proto že patří do LGBT-myslím že je to v dnešní době normální. Už jsem ho dvakrát viděla a byl hrozně příjemný a pozitivný. Myslím že by si Fizi měli vzít příklad:-D.

Příspěvek z 18. června 2019 v 18:16.
VikiKlára v něm napsala:

Je úplně super. Říká to, co si myslí, jeho videa jsou strašně vtipná, zajímavá a jak již řekla JojoLady, upozorňuje na důležité věci, které si hodně lidí neuvědomuje.

Příspěvek z 18. června 2019 ve 13:32.
JojoLady v něm napsala:

Je to super člověk,zábavný,hodný,milý a upozorňuje na důležité věci,které si hodně lidí neuvědomuje

Příspěvek z 17. června 2019 ve 22:13.
jenisek98 v něm napsal:

Poslední dobou ho už moc nesleduji,

Příspěvek z 17. června 2019 ve 21:05.
Fandíček18 v něm napsala:

tadle nástěnka musí žít

Příspěvek z 7. května 2019 ve 22:34.
SVETLO v něm napsal:

Poslední dobou je to jeden z mála youtuberů, které ještě pravidelně sleduju.

Příspěvek z 7. května 2019 v 8:24.
Fandíček18 v něm napsala:

Můj idol :-D. Celkem dlouho byl můj sen ho vidět ( mezi 4 očima) a stalo 8-o;-($>$>$>$>. Přesně: 27.4 v 11:27;-(:-3:-3$>$>$>
Je mi jedno jakou má orientaci je to hodný člověk O:-):-), PS: Kdyby mi ta fotka nevyšla na ležato měla bych jí tu jako profilovku :-3;-D:-D:-D

Příspěvek z 17. března 2019 v 18:20.
Almon v něm napsala:

Skvělý youtuber, moc si cením jeho názorů. Jeho orientace mi vůbec nevadí, právě naopak, já takové lidi podporuju$>

Příspěvek z 17. března 2019 v 17:46.
SVETLO v něm napsal:

Jop, to je pravda. :D Ale i na hlavním natáčí občas srandovní videa, třeba ty sketche, kde předváděl, jak by vypadaly sociální sítě v realitě. :D

Příspěvek z 17. března 2019 v 17:44.
číča800 v něm napsala:

Na svém 2 kanále Gameballcz natáčel prasatko slezinu a to je sranda ;D

Příspěvek z 17. března 2019 v 17:43.
SVETLO v něm napsal:

Colossus: Sleduju Kovyho už pěkně dlouho a zrovna u něj bych neprohlašoval, že se nějak změnil.
Jeho videa nejsou hatovací, ale když v nich poukazuje na nějaký problém, je jasný, že ten problém nebude vychvalovat do nebes.
Že máš jisté výhrady k jeho orientaci je ještě smutnější než celý tvůj komentář. ;-(

Příspěvek z 17. března 2019 v 16:32.
Colossus v něm napsal:

Dnes už špatný youtuber. Kdysi byl fajn, ale popularita mu změnila myšlení, což samozřejmě je i vidět na jeho tvorbě. Poslední dobou jsou videa spíše hatovací. K jeho orientaci mám jisté výhrady, ale to není hlavní....:-(

Příspěvek z 17. března 2019 v 15:08.
Fandíček18 v něm napsala:

můj asi nejoblíbený youtuber i člověk :-3

Příspěvek z 25. června 2018 ve 14:33.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

neznám

Příspěvek z 25. června 2018 ve 14:30.
Rokio v něm napsal:

Je to dobrý youtuber, ale jeho videa nesleduji. Má dobrou pověst.

Příspěvek z 25. června 2018 ve 14:29.
Fandíček18 v něm napsala:

ůžastný youtuber

Příspěvek z 11. června 2018 ve 21:50.
SVETLO v něm napsal:

I když Kovyho uznávám a jeho tvorbu pravidelně sleduju, je zajímavé, že mi jeho nejznámější song nikdy nesedl :D A ne, není to tak, že by se mi Despacito líbilo i v originále, ale podle mě má Kovy na víc než jen na bezduchou parodii, ve které nevidím žádný hlubší smysl. Ostatní jeho písničky aspoň člověku předají nějaké ponaučení, tahle mi akorát Despacito víc znechutila, když si ji v té době půlka třídy prozpěvovala v originále a ta druhá zase Kovyho parodii. xD Ale jinak Kovyho obdivuju, točí podle mě kvalitní videa.

Příspěvek z 11. června 2018 ve 20:31.
Strawberry123 v něm napsala:

Déééspáásíto!

Příspěvek z 11. června 2018 v 18:54.
Fandíček18 v něm napsala:

KOVYHO mám nejraději z českého youtubu. Ale někdy mi připadá jako když spadl z marsu.

Příspěvek z 22. února 2018 v 19:16.
anetka10girl v něm napsala:

Ježiš to je komentářů...:-D

Příspěvek z 22. února 2018 ve 12:04.
pastafarian v něm napsala:

–MM–: seš taky jasnej achjo. Nesnažím se ho nijak odsoudit za to, že vyjadřuje názor, to bych pak musela odsoudit všechny včetně sebe. A řekla jsem "Spousta dětí (a nejen dětí samozřejmě)".

Příspěvek z 22. února 2018 v 9:38.
_kebaba_ v něm napsala:

olala, to je zas poctenicko po ranu..
Osobne ho nesleduju, nesledovala jsem (teda az na par videi) a nechystam se. Ale kanal Gameball mi neco rika, ten se mi dost libil a videa hodne pobavila. Ted uz mi to prijde takove nijake, mozna i nudne, rozhodne me na nem nic nezaujalo a nejlepsi youtuber to podle me rozhodne neni.
A pokud jde treba o toho Fattyho, tak to se radsi nevyjadruju..:-|

Příspěvek z 21. února 2018 ve 23:43.
klobáska v něm napsal:

pastafarian (–MM–): Děti až nějak do puberty automaticky přebírají názor autority a příliš nerozlišují, zda je dobrý nebo špatný. Jestli je tou autoritou YouTuber, rodič, učitel nebo kdokoli jiný nějakým způsobem výše postavený, je jedno (můžeme často slyšet třeba ono známé „je to pravda, protože to říkala maminka/paní učitelka“, které se v pozdějším věku často mění na „není to pravda, protože to říkala maminka/paní učitelka“. ;-)). Potom v období puberty právě přichází zmatenost z toho „Jé, ono je těch názoru nějak moc! A já bych si měl vybrat! Ale když já nevím!“, které následně ústí v osobní konflikty, myšleno uvnitř osobnosti (a které teď svým způsobem prožívám například já).
Tolik psychologie. :-) Můj názor je ten, že každý by měl mít právo říkat své názory, ale zároveň povinnost říkat je s ohledem na názory druhých lidí. Můžou existovat dva různé pohledy na svět, ale pokud je jeden nebo druhý špatný (nebo spíš: pokud si myslíme, že je jeden nebo druhý špatný), měla by být vedena diskuse, ne jen prostě „to, co říkáš, není pravda, protože tě nemám rád“ nebo „tenhle názor je správný, protože jsem ho slyšel jako první“, jak jsem často svědkem.

PS. A ano, v některých oblastech se těžko shodneme. Například rocker s folkařem můžou hodiny a hodiny diskutovat o tom, která hudba je lepší, a pravděpodobně se nikdy nedoberou výsledku. :-D A ano, verze písničky, kterou jsme slyšeli jako první, nám často připadá lepší právě proto, že jsme ji slyšeli jako první. ;-)

–MM–: Nadhodil jsi zajímavou otázku, a to „jak je vlastně definovaný YouTuber?“. Na tuto otázku už dlouho hledám odpověď a žádnou jsem vlastně pořádně nenašel, protože pokud ji příliš rozšířím, padnou do škatulky YouTuber i lidé, kteří se za YouTubery běžně neoznačují. Pokud ji zase moc zúžím, vyřadí mnohé, kteří YouTubery bezesporu jsou! Je to složité... :-|

Každopádně, myslím, že se můžeme shodnout na tom, že Kovy YouTuber rozhodně JE! :-D

Příspěvek z 21. února 2018 ve 23:39.
_Bouchly__Parek_ v něm napsal:

Souhlasim s pastou!

Zdá se mi že už jsou všichni zmanipulovani těma podprahovyma informacema.. Včetně -MM-

Příspěvek z 21. února 2018 ve 23:07.
–MM– v něm napsal:

Házet do jednoho pytle všechny youtubery mi přijde nesmyslné. Sám YouTube žádný konkrétní druh obsahu neprotlačuje, takže existují miliony různých kanálů o všem možném. A pokud je youtuber definovaný jako člověk, který promlouvá k divákům skrz YouTube, tak je jasné, že musí existovat velmi široké spektrum youtuberů...

pastafarian: Představa, že takhle jde ovlivňovat jen děti, je naivní. Podobným způsobem se ovlivňují úplně všichni a nemusí na tom být nic špatného. Já sice nejsem youtuber, ale mám také zkušenost s tím, že jsem v určité (odborné) oblasti strhnul názory několika tisíc lidí určitým směrem. Byl jsem také svými oponenty obviňován, že kazím začátečníky a že vymývám mozky. Ale když bych je neovlivňoval já, ovlivní je někdo jiný... takhle funguje džungle svobody slova. Volba, komu víc věřit, je čistě na konzumentovi – i když je dítě.

Samozřejmě, že existují i zavrženíhodné způsoby přesvědčování (třeba aktivní vytěsnění jakéhokoliv nesouhlasného názoru, nebo paušální znevěrohodňování všech nesouhlasících, nebo cílená manipulace s dobře zanalyzovanou podmnožinou), ale jestli Kovy jen říká své názory, tak k tomu má hodně daleko. Já toho od něj viděl velmi málo, ale nevšiml jsem si, že by vymýval mozek.

Z tvého příspěvku je zjevné, že s jeho názory nesouhlasíš, tak hledáš nějaký úhel pohledu, ze kterého půjde odsoudit, že je vůbec někomu říká. Nepovedlo se ]:-)

Příspěvek z 21. února 2018 ve 22:33.
hry458 v něm napsal:

Pastafarian: Ještě horší na tom je že kovy skrz děti muže říkat špatné názory ohledně aktualních témat. Jak se říká: Chceš sebrat nepřítelovi jednu generaci tak mu ji převychovej.

Příspěvek z 21. února 2018 ve 22:05.
pastafarian v něm napsala:

Spíš mi přijde, že tu jde o to, že většina kovyho publika jsou děti. Děti berou youtubery jako vzor. Vzor, od kterého si berou jeho názory, aby se mu co nejvíc podobaly. A to je ta chyba. Spousta dětí (a nejen dětí samozřejmě) si vlastní názor neudělá a snadno se nechá ovlivnit cizími názory. A nevím, jestli si to kovy uvědomuje. Samozřejmě že je rád, jaké má rozumné fanoušky, co sdílí jeho rozumný názor, což vlastně nemusí být ani tak pravda a je to docela smutný.

Příspěvek z 21. února 2018 ve 21:49.
zuzukrecek1 v něm napsala:

BouchlyParek: Viděl/a jsi alespoň většinu Kovyho videí? Jestli ano, tak pak nechápu, co myslíš tím vnucováním. Řekne svůj názor jako všichni ostatní, takže nechápu, co na tom vidíš špatného.

Příspěvek z 21. února 2018 ve 20:20.
klobáska v něm napsal:

BouchlyParek: Musíš mít opravdu velký vzorek, když se odvažuješ tvrdit, že všichni (nebo alespoň drtivá většina) z nějaké skupiny (pro tentokrát policie) jsou dobří/špatní! :-D Nebo jsem správně pochopil, že z několika málo exemplářů vyvozuješ obecný závěr? To je jako kdyby někdo řekl: „Já se potkal s jedním vrahem, co podržel jedné paní dveře, a s druhým, který vynesl jedné babičce tašku do schodů. Oni vrahové nejsou zas až tak špatní!“
...a pak ať mi někdo říká, že matematika (matematické myšlení) není důležitá! :-|

Kdo si nástěnku oblíbil?

Nástěnka:

Vznikla:
4. února 2018 v 18:40
Založila:
anetka10girl
Obsahuje:
118 příspěvků