Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Kovy – názory atd.

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 20. února 2018 ve 23:08.
  _Bouchly__Parek_ v něm napsal:

  Aja zase nemusim kovyho. Fatty je sice deb..trouba ale jeho videa jsou alespoň zábavná. Od kovyho se mi líbí akorát parodie na prasátko Pepu ( prasátko Slezina) ale jinak jsou jeho videa trapné a ubohé. Aych řekl pravdu tak jsem je nikdy moc nesledoval. Jenom občas na zahnani nudy a na YouTube chodím jen poslouchat písničky nebo pro nějaký návod.

  Příspěvek z 20. února 2018 ve 22:45.
  amandamesa v něm napsala:

  Vubec nevim kdo to je :-D

  Příspěvek z 20. února 2018 ve 21:20.
  SVETLO v něm napsal:

  Tak Kovy a Fattypillow-to se vůbec nedá srovnávat. Zatímco Kovy natáčí (podle mě) smysluplná videa a snaží se v nich vyjadřovat slušně, ve videích Fattyho zazní během několika sekund spousta nadávek. Prostě naprostý kretén, který by se na YouTube vůbec neměl pohybovat.

  Příspěvek z 20. února 2018 ve 21:15.
  Mateas v něm napsal:

  Ja jsem tedy osobne nikdy nepochopil, co maji lide na sledovani tehle jutuberu. Da se rict, ze k nim chovam nechut a hnusenstvi, kor kdyz si vzpomenu na takove jako jest fattypillow. Diky, nechci.

  Příspěvek z 20. února 2018 v 19:49.
  Češtinář v něm napsal:

  klobáska: Chybí ti tam: Náhoda? Nemyslím si... ;-)

  Kovy je jeden z mála youtuberů, na jehož videa občas kouknu. Ale víc se mi líbila jeho tvorba ještě na kanálu Gameballcz, od té doby, co začal točit vlogy, už mi zapadl tak nějak do té „škatulky“ mezi ostatní „kecače do kamery“. Ale z toho, co znám a co jsem schopný posoudit, je to asi náš nejrozumnější youtuber.

  A myslím, že jeho parodie s Halinou jsou naprosto skvělé. R^

  Příspěvek z 20. února 2018 v 19:36.
  SVETLO v něm napsal:

  No vidíš, to je lepší...Zajímavá teorie :D
  Ale ok, z jiných příspěvků autorky téhle nástěnky jde poznat, co se tady má řešit, na tom se nic nemění.

  Příspěvek z 20. února 2018 v 19:11.
  klobáska v něm napsal:

  SVETLO: OK, zkusím to jinak:

  Kovy → kov → alkalický kov → lithium → Lithium → Nirvana → Kurt Cobain → kurt → tenis → raketa → vesmír → černá díra → díra → díra v kapse → ztráta peněz → krádež → zloděj

  Ha! Je to jasné! Slavný YouTuber Kovy je zloděj! :-D

  Příspěvek z 20. února 2018 v 18:02.
  SVETLO v něm napsal:

  klobáska: Tušil jsem, že ti to nedá a poznamenáš tu něco v tomhle smyslu :D

  Příspěvek z 20. února 2018 v 17:36.
  klobáska v něm napsal:

  SVETLO: „Kdo sledujete Kovyho?“ – ještě je druhá možnost, a to ta, že se autorka nástěnky ptá, kdo z nás za dlouhých zimních večerů kouká na prvky jako třeba lithium, mangan, hořčík nebo nikl nebo platinu, a neumí skloňovat slovo kov. :-D

  Příspěvek z 20. února 2018 v 11:00.
  Syr9 v něm napsal:

  Rozhodně je nej

  Příspěvek z 20. února 2018 v 7:45.
  Fandíček18 v něm napsala:

  Za můj názor. Kovy je nej

  Příspěvek z 19. února 2018 ve 21:32.
  SVETLO v něm napsal:

  lidara: Tak zaprvé, z úvodního příspěvku vyplývá, že se v téhle nástěnce má řešit Kovy jako youtuber, tak se nesnaž odvádět téma jinam. Totéž platí i pro párka.
  Jinak mně nepřijde, že se předvádí, dle mého názoru točí jako jeden z mála smysluplná videa, která se zabývají aktuálními problémy společnosti. Do nich vkládá i humor, takže z toho vznikne perfektní kombinace. Ale to už je samozřejmě tvůj názor.

  Příspěvek z 19. února 2018 ve 21:19.
  lidara v něm napsala:

  Konečně někdo, kdo si pod pojmem kovy vybaví zlato a stříbro, ne nějakého obyčejného více méně nikoho, kdo se jen snaží předvádět se.
  Jinak mně se líbí měď, ale také stříbro a další slitiny. Především kovové drátky, dá se je využít ve šperkařství.

  Příspěvek z 19. února 2018 ve 21:14.
  _Bouchly__Parek_ v něm napsal:

  Já mám rád zlato. A jaký kov máte rádi vy? :D

  Příspěvek z 19. února 2018 ve 20:29.
  klobáska v něm napsal:

  Hm... Celé věky psali spisovatelé, režiséři, herci nebo zpěváci své životopisy a nikomu to nevadilo. Jak ale napíše svůj životopis YouTuber, tak všichni řvou, jak je to blbost a hnus.

  Já to nechápu... :-|

  Příspěvek z 19. února 2018 v 17:55.
  zuzukrecek1 v něm napsala:

  SVETLO: No právě. Nebyla jsem si jistá právě kvůli tomu, že už se YouTubeři cpou kamkoli a to dokonce i do knížek (nebyla myšlena urážka na Kovyho). Přesně kniha typu Já, Jůtuber mě dost odrazoval.

  Ale díky všem. Rozhodla jsem se, že si knihu přečtu.

  Příspěvek z 19. února 2018 v 16:59.
  anetka10girl v něm napsala:

  R^

  Příspěvek z 18. února 2018 v 17:03.
  -Blackberry- v něm napsala:

  Já jsem si ji plánovala koupit, ale stále ještě plánuju :-) Asi si knížku koupím po matematické olympiádě, kdy zúčastnění dostanou poukázky do knihkupectví.
  Souhlasím se SVETLEM, je vyjímkou.

  Příspěvek z 18. února 2018 v 16:34.
  SVETLO v něm napsal:

  zuzukrecek1: Nenech se ovlivnit tím, že knihu napsal youtuber, i já musím uznat, že se mu fakt povedla. Vím, že když se děj točí kolem někoho, kdo vydává videa na YouTube, hodně lidí knihu odsoudí, aniž by si ji přečetlo. Chápu to, například Já, Jůtuber nedělá tomuhle tématu moc dobrou pověst, ale věř mi, tahle kniha je vyjímkou.

  Příspěvek z 18. února 2018 v 16:05.
  anetka10girl v něm napsala:

  Já ji včera přečetla za 3 dny. Opravdu nejlepší!$>

  Příspěvek z 17. února 2018 v 15:04.
  FriedKitten v něm napsal:

  Vyhledej si tu knihu na netu a k ní by měly být i recenze :)

  Příspěvek z 17. února 2018 v 15:01.
  zuzukrecek1 v něm napsala:

  Četl jste tady někdo Kovyho knihu Ovšem? Potřebuji poradit, protože váhám, jestli si ji mám přečíst, nebo ne a zajímá mě váš názor. :-|

  Příspěvek z 17. února 2018 v 11:13.
  zuzukrecek1 v něm napsala:

  -MM-: Věř mi, že nebude.

  Příspěvek z 17. února 2018 v 5:13.
  klobáska v něm napsal:

  –MM–: Těžko říct. Pomalu už začíná nudit... :-(

  hry458: To, že má někdo vliv na lidi, znamená, že by neměl říkat svůj názor na politiku? Hm, zajímavé... Neměli bychom zakázat třeba i meetingy politiků před volbami, předvolební debaty nebo bilboardy? Ty taky ovlivňují plno lidí! Nebo jaký je rozdíl mezi tím, když svůj názor vyjádří slavný youtuber, slavný herec či slavný zpěvák? Nebo by ti jeho názor tak nevadil, kdyby podpořil Zemana?
  Kdyby si Zeman své večírky platil ze svého, neřekl bych ani bů, ale jemu jeho úlety platí prezidentská kancelář, což se mi příliš nelíbí. Ale že nás má reprezentovat a nejede na olympiádu, jeden z velkých způsobů reprezentace české země, to je ostuda jako bejk! No tak nás jede reprezentovat někdo jiný, no! Koneckonců proč ne?
  A co se toho špinění týče, ty tu systémové špiníš všechny, co jsou proti Miloši Zemanovi. Přijdeš na nástěnku o youtuberovi a místo aby ses smysluplně vyjádřil k jeho tvorbě, začneš tu házet špínu bez jediného podkladu. Pomlouváš tu bez důkazů a zbytečně urážíš. Inspiruješ se od Zemana opravdu mistrně.
  Ostatní řešit nebudu, protože jednak to sem nepatří, jednak ti lži, pomluvy, popírání pravdy a pohrdání soudem imponuje. Proti tomu už nelze nic říct... :-|
  PS. Kdy se vyjádříš k mým dalším podnětům, ať už zde (to už radši ne) nebo na jiných nástěnkách? :-)

  Příspěvek z 17. února 2018 ve 3:03.
  –MM– v něm napsal:

  Bude někomu vadit, pokud odtud politického aktivistu hry458 smažu? Píše něco zajímavého, nebo je to tradiční směs ublíženosti a lží?

  Příspěvek z 16. února 2018 ve 23:12.
  hry458 v něm napsal:

  zuzukrecek: Já nemám nic proti tomu že někdo volil jinak ale zrovna kovy by svého kandidáta říkat neměl jelikož ovlivňuje stovky tisíc lidí.
  klobáska: Zeman si zaprvé se svým platem muže dělat co chce, zadruhé minimalně půlku platů dává na klokánky ale to tě nezajimá jelikož ty jen chceš Zemana systemově špinit. A kde okamura popírá zvěrstva nacistů ? On nepopírá to že nacisti prováděli zvěrstva ani nesouhlasí s holocaustem. Jen řekl že tvrzení o pracovním táboře v Letech u Písku že je to koncentrák je lživé. Což je i podle historiků pravda takže to nepopreš. Jinak politiku sem nechtěl tahat ale když je kovy dehonestoval tak mám právo s tím nesouhlasit.

  Příspěvek z 16. února 2018 ve 23:02.
  zuzukrecek1 v něm napsala:

  hry458: To ti tolik vadí, že Kovyho vybraným kandidátem nebyl Zeman, nebo jak to mám chápat? Proč už prostě nepochopíš, že ne každý volil Zemana? OK, ty bys volil někoho jiného, ale tohle (jak už říkal klobáska) je nástěnka o Kovym a ne o politice. Jestli chceš rozebírat politiku, tak si běž na jinou nástěnku. Až budeš mít přehled o tom, co se ve světě děje, tak mi dej vědět, abychom věděli, že můžeme vést rozumnou diskuzi.

  P. S.: Nechytej mě za slova, prosím. Uzavřeme už politiku a budeme se bavit o Kovym, dobře? Sice s ním politika souvisí, ale to neznamená, že ji sem budeme tahat celou a pak se z toho vyklube nástěnka o politice. Jeho názor je jeho názor, tak to prosím respektuj, jako my respektujeme tebe. Díky.

  Příspěvek z 16. února 2018 ve 21:34.
  klobáska v něm napsal:

  hry458: Je vidět, že o olympiádu se zajímáš opravdu hodně, když ani nevíš, v jakém státě se letos koná. :-)
  Pravděpodobně se nějak musela využít letenka pro Zemana, který tam odmítl jet nás reprezentovat (dělat svou hlavní práci), čímž zase ukázal, jak moc mu na naší zemi záleží. ;-)
  A že třeba Zeman za naše peníze chlastá – to ti nevadí?

  PS. Super lidi? Zeman, který kam přijede, tam udělá ostudu, a odmítá přijmout právoplatný rozsudek na svou osobu? Okamura, který popírá zvěrstva nacistů a svou kampaní jde proti české ústavě? Máš nějakou podivnou představu o tom, co je super. :-|
  A když někdo řekne pravdu, okamžitě je označen za sluníčkáře. Kdežto když se někdo pravdě vyhýbá (např. Okamura a jeho banování na FB nebo vyhýbání se odpovědím na jakoukoli nepříjemnější otázku), je označen za správného Čecha. Inu, vidím, že Zeman je opravdu prezidentem správně. Kdo jiný může lépe reprezentovat národ lhářů a nevychovanců než lhář a nevychovanec? :-)
  Ale to jen že ty jsi to nakousl. Pojďme se zpátky bavit o Kovym.

  Příspěvek z 16. února 2018 v 18:14.
  hry458 v něm napsal:

  zuzukreček: Jesli myslíš že jede za naše peníze na olympíádu tak to přiznal samotný český olympijský tým a jesli myslíš to že je sluničkář tak jasně nadržoval těm kteří jsou odpůrci super lídí jako okamura nebo zeman.

  Příspěvek z 16. února 2018 v 18:00.
  zuzukrecek1 v něm napsala:

  hry458: Můžeš mi prosím vysvětlit, jak si na svoje tvrzení přišel?

  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  4. února 2018 v 18:40
  Založila:
  anetka10girl
  Obsahuje:
  ~ 200 příspěvků