Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Král cyklistiky – probíhá – málo přihlášených

    Hlaste kolik km jste ujeli na kole. Počítá se pouze kolo a chůze vedle kola do prudkého kopce. Dokonce i dvojíkolo. Ale žádné jiné dopravní prostředky! 10 km=1 bod. Pokud máte možnost, uveďte i maximální dosaženou rychlost. Bude zaokrouhlena na desítky a připočtena k bodovému stavu v řádech desetin.
    Vyhodnocení bude na konci roku.

    Aktuálně přihlášení:

    Bumblebee - 36,9 b
    Emuleee - 7,5 b
    Havířovák ‐ 34,2 b
    Houmák - 9,5 b
    JáJá1 - 20,7 b
    Pralinka2 - 79,7 b

    Pravidla pro elektrokola:

    Nepočítá se max. rychlost.

    Z celkové trasy se počítá pouze třetina.

    Pokuty:

    Pokud bude maximální rychlost zamítnuta, bude stržen 1 bod.

    Pokud bude vzdálenost vyšší než 100 km, budu chtít trasu. Pokud bude vzdálenost kratší než uvedená, bude stržen 1 bod

    Pravidla:

    Nepřidávejte si zbytečně kilometry. Každý má jinou vášeň pro cyklistiku.

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Příspěvek z 15. června v 19:59.
    Bumblebee v něm napsal:

    Co je to „+ 3kn“?

    Jinak dnes 2 km max. 41 km/h

    Příspěvek z 15. června v 6:15.
    Emuleee v něm napsal:

    Včera 20 km max rychlost 40,2 km/h
    + 3 kn

    Příspěvek ze 14. června v 11:28.
    Emuleee v něm napsal:

    Dneska 3 km max rychlost 30 km/h

    Příspěvek z 13. června ve 20:54.
    Havířovák v něm napsal:

    A dneska 2 km a 29 km/h.

    Příspěvek z 13. června ve 12:20.
    Havířovák v něm napsal:

    Včera 6 km, 39 km/h.

    Příspěvek z 13. června v 11:42.
    Emuleee v něm napsal:

    Včera 15,5 km
    max rychlost 32km/h

    Příspěvek z 12. června ve 20:28.
    Bumblebee v něm napsal:

    Dnes 2 km max. 39 km/h

    Příspěvek z 12. června ve 12:57.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ráno kolečko před pracovištěm a pak z práce, 6 km, maximální rychlost 64 km/h.

    Příspěvek z 11. června ve 21:06.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ráno z práce s malou odbočkou, 6,1 km, maximální rychlost 64 km/h.
    Večer do práce 5,9 km.
    Celkem ve čtvrtek 12 km.

    Příspěvek z 10. června ve 22:04.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Večer do práce s malinkou odbočkou 6 km, maximální rychlost 53 km/h.

    Příspěvek z 9. června ve 22:15.
    Havířovák v něm napsal:

    Dnes 2 km a 33 km/h.

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 8. června v 6:44.
    Pralinka2 v něm napsal:

    V pondělí ráno kolečko před pracovištěm a pak z práce, 6 km, maximální rychlost 66 km/h.

    Příspěvek ze 7. června ve 20:49.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ráno z práce 5,9 km, maximální rychlost 64 km/h.
    Dopoledne do Trmic a zpátky 20, 2 km.
    Večer do práce 5,9 km.
    Celkem v neděli 32 km.

    Příspěvek ze 7. června v 19:46.
    Bumblebee v něm napsal:

    Včera 6 km max. 36 km/h
    Dnes 13 km max. 39 km/h

    Příspěvek ze 7. června v 15:26.
    JáJá1 v něm napsal:

    Včera 42 km

    Příspěvek ze 7. června v 15:08.
    Emuleee v něm napsal:

    Ahoj můžu se přihlásit? O:-)
    Dneska 23 km max rychlost 36 km/h

    Příspěvek z 6. června ve 21:49.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ráno z práce 5,9 km, maximální rychlost 63 km/h.
    Večer do práce s malou odbočkou 6,1 km.
    Celkem v sobotu 12 km.

    Příspěvek z 6. června v 19:47.
    Havířovák v něm napsal:

    Dneska 6 Km a 37 Km/h

    Příspěvek z 5. června ve 21:09.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Odpoledne z opravny kol domů asi 7,1 km.
    Večer do práce 5,9 km, maximální rychlost 57 km/h.
    Celkem v pátek 13 km.

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 31. května v 18:40.
    Havířovák v něm napsal:

    A dneska 8 km a 47 km/h.

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 28. května ve 21:24.
    Havířovák v něm napsal:

    Večerní fotografická projížďka: 11 km, 50 km/h.

    Západ slunce s kolem v popředí

    Příspěvek z 27. května ve 22:02.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Čekací lhůty jsou různé jak v které provozovně a jak kdy, někdy se čeká dlouho, někdy je to na počkání. Já jsem se objednával před několika týdny, ale po objednání by teoreticky stačilo, abych to přivezl den před opravou a odvezl si den po ní. Samozřejmě po tom předchozím objednání.
    A já jsem si kdysi taky dělal opravy a údržbu sám, ale pak jsem zjistil, že je lepší, když to svěřím někomu, kdo to umí a udělá to za zlomek času a v lepší kvalitě, a ušetřený čas dělám něco, co naopak umím já.

    Příspěvek z 27. května ve 20:34.
    Bumblebee v něm napsal:

    Já jsem to měnil jednou a to jsem si dělal sám

    Příspěvek z 27. května v 18:48.
    JáJá1 v něm napsal:

    Dnes 42 km

    Příspěvek z 26. května ve 22:22.
    Havířovák v něm napsal:

    Pralinka2: Aha? A jaké jsou na takové věci čekací lhůty? Já si dělám údržbu sám (včetně brzd), takže nemám vůbec představu.

    Příspěvek z 26. května ve 22:13.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Ne že by se něco stalo, ale má ošoupané brzdové špalky. Jednou za čas se musej vyměnit.

    Příspěvek z 26. května ve 22:01.
    Havířovák v něm napsal:

    Pralinka2: A co se kolu stalo?

    Příspěvek z 26. května ve 21:59.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Všimni si, že ta dnešní cesta byla do opravny kol, ale ne zpátky. Takže teď pár dní nebudu mít nic.

    Příspěvek z 26. května ve 21:43.
    Bumblebee v něm napsal:

    Pralinka2: aha :-[). Toš tolik na bodu a ještě budeš hamty hamty

    Příspěvek z 26. května ve 21:15.
    Havířovák v něm napsal:

    Dneska 3 km při 33 km/h.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    18. července 2025 v 9:45
    Založil:
    Bumblebee
    Obsahuje:
    ~ 300 příspěvků
    Moderátor:
    Bumblebee
    (kulisák)

    Související:

    • Téma sport v nástěnkách