Láska

Nástěnku založil dne 24. prosince 2005, je v sekci Lásky a vztahy a obsahuje 10732 příspěvků.

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 6. srpna ve 21:22.
BakerStreet v něm napsala:

Mně se líbí toto: Láska je silnější než smrt. Smrt ji nemůže zničit. Ve smrti nevypadáváme z milující Boží náruče ani z lásky svých bližních, smrtí se naše láska k druhému člověku naplňuje. (Mám to i na své vizitce, jsem věřící člověk.:-))

Příspěvek z 6. srpna ve 20:52.
Blue_garden_18 v něm napsala:

Láska, znamená navždy. Ale nikdy vám nevydrží navždy, tomu se neříká láska. Budeš nejvíc milovat jen jednoho člověka, a to sebe, nikoho jiného.

Příspěvek z 6. srpna v 18:34.
matisek005 v něm napsal:

Láska? Láska! Oh, jaká bolest!

Mé peněženky...

...Protože láska k videohrám nebývá zdarma. ;-D

Příspěvek z 6. srpna v 15:59.
al-maty v něm napsal:

FriedKitten: Záleží, o jakých výhodách se tu bavíme.

Příspěvek z 6. srpna v 15:39.
FriedKitten v něm napsal:

majacos: Jo, to právě prožívá kámoška. Ve finále se ukázalo, že její kamarád stále myslí na svou bývalou.

Příspěvek z 6. srpna v 15:29.
majacos v něm napsala:

FriedKitten na kamarádech s výhodami mi nepřijde nic moc v pořádku. minimálně jeden z nich je totiž vždycky zamilovaný a nekončí to zrovna šťastně. :-(

Příspěvek z 6. srpna v 15:27.
DonnaN v něm napsala:

kéž bych nějakou tu lásku potkala. asi znáte, když máte někoho rádi a ten dotyčný už má jinou holku...

Příspěvek z 6. srpna v 11:31.
dračiceledová v něm napsala:

šipín . Tak jestli tě takto vyčlenili z kolektivu kvůli tomuhle ....
U nás jsou taky lide co tohle dělají zejména takoví 3 holky ale už do toho zatáhli více lidí :-E.

Příspěvek z 6. srpna v 11:24.
FriedKitten v něm napsal:

Co si myslíte o kamarádech s výhodami?:-D Taky zajímavé téma

Příspěvek z 6. srpna v 10:38.
šipín v něm napsal:

U nás s někým „chodili“ snad všichni kluci, až na mě. Já mám akorát kamarádku, a všichni říkají, že je v tom něco víc:-o.
Mě je dvanáct a
kvůli tomuhle mě ostatní kluci vyčlenili z kolektivu;-(.

Příspěvek z 16. července v 15:21.
JáJá1 v něm napsal:

To u nás to není vůbec.

Příspěvek z 22. května v 7:09.
Strawberry123 v něm napsala:

U nás třeba takhle s někým "chodila" snad třetina třídy :D Ale myslím si, že tyhle vztahy jsou celkem neškodné... V 11, 12 jsou ty vztahy spíš takové nevinné (teda doufám :D). Něco jiného je, pokud třináctileté holky nechodí s klukama od deset let staršíma, ale to už se to řešilo dřív :)

Příspěvek z 22. května v 7:01.
pastafarian v něm napsala:

I když mi teda tyhle "vztahy" přijdou taky dost vtipný, tak si vybavím asi jen jednu osobu, kteoru znám osobně a něco takového by dělala. Třeba to s tím nebude zas až tak horký. :-c

Příspěvek z 22. května v 6:56.
Strawberry123 v něm napsala:

V šesté a sedmé třídě byl ten, kdo s někým chodil, jakože frajer. Problém byl v tom, že ti dva, co spolu "chodili", si de facto pouze psali a ve skutečnosti se sotva pozdravili :D To mi už v té době připadalo vtipné :D
Myslím si, že do nějaké takové vyzrálosti co se týče vztahů musí člověk postupně dojít. Někdo k soudnosti dojde dřív, někdo později :)

Příspěvek z 21. května ve 22:13.
Xuxumber v něm napsala:

To naprosto souhlasím. Ono to často bývá dost úsměvné, když mladší jedinci zaplaví sociální sítě takovými příspěvky. A pak jsou z toho "psychicky v háji", jakmile se po týdnu rozejdou.;-D

Příspěvek z 21. května ve 22:08.
Strawberry123 v něm napsala:

Rozhodně je lepší si počkat na někoho, koho budu mít opravdu ráda a s kým mi bude dobře, než za každou cenu chodit s kýmkoliv jen proto, abych si mohla na Facebooku změnit stav ze 'single' na 've vztahu' :D Tyhle lidi fakt nechápu... Nejlepší je, jak pak ty třináctiletý holky píšou statusy typu "Už dva týdny spolu, miluju tě nejvíc, jen my dva navždy!" ... A za dva týdny se rozejdou :D

Příspěvek z 21. května ve 22:02.
Xuxumber v něm napsala:

Napadlo mě nějak oživit diskuzi...co si myslíte o takových těch "vztazích z principu"? Tím myslím, že člověk si za každou cenu někoho hledá a jde po hlavě do někoho, koho vlastně tolik nezná. Prostě spolu chodí jen proto, aby někoho jakože měli a ostatní jim to záviděli. Podle mě tohle není láska, přestože tito lidé sami věří tomu, že ano.:-D

Příspěvek z 20. května v 9:42.
FriedKitten v něm napsal:

Chápu, že máš třeba špatně zkušenosti s muži, já vidím to samé u mé mámy- vždycky to vypadá tak nadějně a pak se to ze strany chlapa pokazí, začne ji zahybat a podobně. Ale i tak mě to nenutí se klukům stranit. Chceš, aby byla tvoje dcera sama?

Příspěvek z 19. května ve 23:15.
matisek005 v něm napsal:

Nevím také, aspoň to za nás ověří v praxi. ;-)

Příspěvek z 19. května ve 22:49.
dennisvet v něm napsala:

Nevím, jestli je dobré těmito předsudky vychovávat dceru, pokud se tak chováš i v realitě.

Příspěvek z 15. května v 0:16.
amandamesa v něm napsala:

Uprimne? Ja mam lasku uz jen ke kebabu pizze a cole. Me krasne sbirce panenek. A hlavne mam lasku k moji dcerce $> nic jinyho dulezity neni a od kluku chci mit az do smrti pokoj

Příspěvek z 14. května ve 22:43.
FriedKitten v něm napsal:

Jen mě tak napadla otázka - Když už někdo s někým chodí a řekne mu nebo o něm, že ho má rád, tak se to v dnešní době bere jako "Cože? Rád/a? Jen jako kamaráda?".
Mluvím z vlastní zkušenosti. Když už někdo s někým je, tak mu jako má říkat jen, že ho miluje a ne, že ho má rád, protože by to automaticky znamenalo, že už k němu necítí tolik, co předtím?:-D

Příspěvek z 28. února v 9:06.
LiškaLíza v něm napsala:

Souhlasím s pastafarian. Ať už jde o staršího muže a mladou dívku nebo naopak, vztah mezi dospělým a, no, dítětem nemůže být zdravý a neznám případ, kdy by z toho vzešlo něco dobrého. Ikdyž se to možná nezdá, ten rozdíl v mentalitě je vážně velký.

Příspěvek z 27. února v 15:30.
bububububu v něm napsal:

laska hory prenasi, to neznate? :-(

Příspěvek z 27. února v 15:10.
FriedKitten v něm napsal:

klobáska-promiň, teď jsem si toho všimla
Nevadí mi, když je mezi někým velký věkový rozdíl, pokud jim to klape a jsou šťastní, tak ok (až na ty extrémy, kdy 60 letý děda má 25 letou dívčinu). Jen prostě v 15 a chodit s někým o hodně starším mi připadá moc brzo. Dotyčný už třeba pracuje, stará se o byt a v některých případech už v tomto věku přemýšlí nad rodinou.
S případem starší holky a o dost mladšího kluka jsem se setkala hodně krát a to i v mé rodině. Nejmenovaná osoba mně příbuzná měla několik o hodně mladších chlapů a nikdy to moc nevydrželo. Sama má už děti, v minulosti postavila s bývalým barák a má podstatě to nejdůležitější v životě za sebou. Zato ti chlapi ještě nevěděli, co to je a celí zaláskovaní se po ní věčně sápali, plánovali nádhernou budoucnost a na to ona neměla už náladu.

Příspěvek z 27. února ve 12:41.
medisa v něm napsala:

:-)

Příspěvek z 27. února ve 12:18.
klobáska v něm napsal:

Zajímalo by mě, jak se díváte na vztah starší holky a (o dost) mladšího kluka, dámy. :-)

FriedKitten: Promiň, ale nedá mi to – nároky se, pokud vím, kladou NA někoho, nikoli PO někom.

Příspěvek z 27. února v 10:17.
pastafarian v něm napsala:

Nerada bych se někoho dotkla, ale chlapi 20+ (kolikrát dost přes 20), co si hledaj malý holky, jsou podle mě zoufalci, co si nedokážou najít holku ve svym věku. A holky pod 18, co si s někým takovým začnou, jsou naivní a hloupé a vůbec nechápu, proč to dělají. Přijde mi, že s takovým věkovým rozdílem musí mít přeci oba úplně rozdílné priority v životě a je jen otázkou času, kdy si přestanou rozumět.. Málokterá holka v patnácti je na tom psychicky stejně, jako chlap v pětadvaceti.

Příspěvek z 27. února v 8:05.
amandamesa v něm napsala:

Pod 18 me to prijde brzo ze uz holky mysli na tohle. Me to na zakladce vubec nezajimalo a proto me taky vyclenili z kolektivu, az kdyz me padlo 18 tak trochu a ted jsem rada sama.

Příspěvek z 27. února v 7:52.
dennisvet v něm napsala:

S tímhle věkem přesně znám taky lidi.

Kdo si nástěnku oblíbil?