Láska

Nástěnku založil dne 24. prosince 2005, je v sekci Lásky a vztahy a obsahuje 9510 příspěvků.

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 20. května v 9:42.
FriedKitten v něm napsal:

Chápu, že máš třeba špatně zkušenosti s muži, já vidím to samé u mé mámy- vždycky to vypadá tak nadějně a pak se to ze strany chlapa pokazí, začne ji zahybat a podobně. Ale i tak mě to nenutí se klukům stranit. Chceš, aby byla tvoje dcera sama?

Příspěvek z 19. května ve 23:15.
matisek005 v něm napsal:

Nevím také, aspoň to za nás ověří v praxi. ;-)

Příspěvek z 19. května ve 22:49.
dennisvet v něm napsala:

Nevím, jestli je dobré těmito předsudky vychovávat dceru, pokud se tak chováš i v realitě.

Příspěvek z 15. května v 0:16.
amandamesa v něm napsala:

Uprimne? Ja mam lasku uz jen ke kebabu pizze a cole. Me krasne sbirce panenek. A hlavne mam lasku k moji dcerce $> nic jinyho dulezity neni a od kluku chci mit az do smrti pokoj

Příspěvek z 14. května ve 22:43.
FriedKitten v něm napsal:

Jen mě tak napadla otázka - Když už někdo s někým chodí a řekne mu nebo o něm, že ho má rád, tak se to v dnešní době bere jako "Cože? Rád/a? Jen jako kamaráda?".
Mluvím z vlastní zkušenosti. Když už někdo s někým je, tak mu jako má říkat jen, že ho miluje a ne, že ho má rád, protože by to automaticky znamenalo, že už k němu necítí tolik, co předtím?:-D

Příspěvek z 28. února v 9:06.
LiškaLíza v něm napsala:

Souhlasím s pastafarian. Ať už jde o staršího muže a mladou dívku nebo naopak, vztah mezi dospělým a, no, dítětem nemůže být zdravý a neznám případ, kdy by z toho vzešlo něco dobrého. Ikdyž se to možná nezdá, ten rozdíl v mentalitě je vážně velký.

Příspěvek z 27. února v 15:30.
bububububu v něm napsal:

laska hory prenasi, to neznate? :-(

Příspěvek z 27. února v 15:10.
FriedKitten v něm napsal:

klobáska-promiň, teď jsem si toho všimla
Nevadí mi, když je mezi někým velký věkový rozdíl, pokud jim to klape a jsou šťastní, tak ok (až na ty extrémy, kdy 60 letý děda má 25 letou dívčinu). Jen prostě v 15 a chodit s někým o hodně starším mi připadá moc brzo. Dotyčný už třeba pracuje, stará se o byt a v některých případech už v tomto věku přemýšlí nad rodinou.
S případem starší holky a o dost mladšího kluka jsem se setkala hodně krát a to i v mé rodině. Nejmenovaná osoba mně příbuzná měla několik o hodně mladších chlapů a nikdy to moc nevydrželo. Sama má už děti, v minulosti postavila s bývalým barák a má podstatě to nejdůležitější v životě za sebou. Zato ti chlapi ještě nevěděli, co to je a celí zaláskovaní se po ní věčně sápali, plánovali nádhernou budoucnost a na to ona neměla už náladu.

Příspěvek z 27. února ve 12:41.
medisa v něm napsala:

:-)

Příspěvek z 27. února ve 12:18.
klobáska v něm napsal:

Zajímalo by mě, jak se díváte na vztah starší holky a (o dost) mladšího kluka, dámy. :-)

FriedKitten: Promiň, ale nedá mi to – nároky se, pokud vím, kladou NA někoho, nikoli PO někom.

Příspěvek z 27. února v 10:17.
pastafarian v něm napsala:

Nerada bych se někoho dotkla, ale chlapi 20+ (kolikrát dost přes 20), co si hledaj malý holky, jsou podle mě zoufalci, co si nedokážou najít holku ve svym věku. A holky pod 18, co si s někým takovým začnou, jsou naivní a hloupé a vůbec nechápu, proč to dělají. Přijde mi, že s takovým věkovým rozdílem musí mít přeci oba úplně rozdílné priority v životě a je jen otázkou času, kdy si přestanou rozumět.. Málokterá holka v patnácti je na tom psychicky stejně, jako chlap v pětadvaceti.

Příspěvek z 27. února v 8:05.
amandamesa v něm napsala:

Pod 18 me to prijde brzo ze uz holky mysli na tohle. Me to na zakladce vubec nezajimalo a proto me taky vyclenili z kolektivu, az kdyz me padlo 18 tak trochu a ted jsem rada sama.

Příspěvek z 27. února v 7:52.
dennisvet v něm napsala:

S tímhle věkem přesně znám taky lidi.

Příspěvek z 26. února ve 23:16.
FriedKitten v něm napsal:

Jaký máte názor, když holky už tak v 15 nebo dokonce i dřív (najdou se takové případy) chodí s dospělými kluky. Moje 15 letá kamarádka má 22 letého přítele. Chápu, že až ji bude přes 20, tak se to dorovná a nebude rozdíl tolik vidět, jen se mi to ale nezdá pro tak brzký věk mít někoho o hodně staršího, který už může po druhém klást větší nároky.

Příspěvek z 22. února v 9:30.
_kebaba_ v něm napsala:

dennisvet: naprosto ti rozumim a snad to mam i podobne

Příspěvek z 21. února v 8:29.
dennisvet v něm napsala:

Dík, pasto.

Prostě jen vidím téměř nulovou šanci na nalezení někoho "do lásky", kdo by byl zároveň jako kamarád.

Příspěvek z 21. února v 6:59.
pastafarian v něm napsala:

Tak když dennisvet stačí přátelství, nevidím nic špatného na tom, že nevyhledává lásku.

Příspěvek z 21. února v 6:57.
klobáska v něm napsal:

dennisvet: Hm, zajímavá otázka. Možná proto, že to je něco „malinko“ jiného. :-)

Příspěvek z 21. února v 6:32.
dennisvet v něm napsala:

Ne, žádný trauma, ale na co láska, když je přátelství?

Příspěvek z 20. února ve 20:18.
klobáska v něm napsal:

SVETLO: Myslel jsem to spíš tak, že nemá rád Vánoce z důvodů, které k Vánocím primárně vůbec nepatří. :-)

Příspěvek z 20. února ve 20:14.
amandamesa v něm napsala:

Ja lasku jedine ke sve dceri, rodicum (babcce), plus k tomu co sbiram a hlavne k jidlu kluky/chlapy k zivotu nepotrebuju

Příspěvek z 20. února v 19:48.
SVETLO v něm napsal:

klobáska: K tomu SidNexovu příspěvku, že nemá rád Vánoce, tak co je na tom? Každý je nemusí. A přirovnávat je k tomu, že to je stejné jako když tě popálí medůza u moře, mi taky přijde nesprávné. Na Vánoce lidi spěchají pořád, takhle už to v tomhle období chodí dost dlouho, kdežto jaká je pravděpodobnost, že tě u moře žahne medůza?

Příspěvek z 20. února v 19:26.
klobáska v něm napsal:

gryzly: A co takhle si vyhledat jméno „svatý Valentýn“? ;-)

dennisvet: Myslíš na svátek sv. Valenýna? Třeba proto, že si připomínají den, kdy byl zabit jeden římský biskup, který ilegálně oddával zamilované páry. :-)
Navíc mám pocit, že jsi nějak moc zahořklá vůči lásce. Nějaké osobní trauma? :-(

Příspěvek z 20. února v 19:10.
dennisvet v něm napsala:

Celkově nechápu, co všichni s tím cpaním zalíbení a někdy možná i lásky mají.

Příspěvek z 20. února v 19:09.
gryzly v něm napsala:

Je fajn slavit svátek sv.Valentýna, akorát nevím proč se zrovna tohle jméno spojuje s láskou. Víte to někdo?
SidNex: jestli s přibývajícím věkem přestáváš mít rád Vánoce a jestli je pravda že je ti 21 jak stojí na tvé vizitce, tak v 50 budeš pěkně zapšklý a zahořklý dědek.

Příspěvek z 20. února v 17:30.
klobáska v něm napsal:

Mně přijde hezké vzpomenout na sv. Valenýna, stejně tak jako vzpomínáme např. na sv. Mikuláše nebo sv. Václava. Proč nevzpomenout památku jednoho římského biskupa? :-)

PS. Nemáš rád Vánoce (už delší dobu s velkým V), protože se je všude zmatek, lidé spěchají a ženou se za nesmysly? To je jako říct, že nemáš rád prázdniny, protože na táboře tě poštípali komáři, u moře tě žahla medůza a na horách sis zlomil nohu.

Příspěvek z 20. února v 10:13.
SidNex v něm napsal:

upřimně s přicházejcím věkem vánoce taky nemusím a už mi nai nepřipadá že by vůbec nějaké byly když na ně dojde :) všude jen zmatek lidi jsou jak nemocní jak spěchají a ženou se za spoustou nesmyslů :) když člověka miluješ tak si ten večer s partnerem uděláš i několikrát do roka a ne jen na 14 února protože je Valentýn tak to prostě uděláme to je ta sobeckost a neuvažování lidí v dnešní době :) čím dál horší a nesmyslnější

Příspěvek z 11. února ve 22:16.
klobáska v něm napsal:

No, zase to nemůžeme hnát do extrému a na Valentýna na sebe být hnusní, protože „je to komerční svátek dotaženej z Ameriky“. Proč si sakra s patrnerem/partnerkou neudělat někdy hezký den/večer? A proč ne zrovna 14. února? To nebudeme slavit ani Vánoce? Ty taky nejsou původně naše, že!

Příspěvek z 11. února ve 21:36.
jenisek98 v něm napsal:

Já bych ho klidně slavil (Valentýna), když je někdo zamilovaný.

Příspěvek z 11. února ve 20:33.
SidNex v něm napsal:

jak řekla fried je to jen komerční svátek dotáhlej z ameriky :-) my máme jakožto svátek lásky pokud vím prvního máje ale stejně jako tak pokud se maj lidi navzájem rádi tak si to dokazují neustále a ne že aha je zrovna den v roce tak něco udělám aby se neřeklo :-) ale to už stejně taky řekla fried :->