Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Láska – milujete někoho?

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 26. dubna ve 20:53.
    JáJá1 v něm napsal:

    Slaygirl: tak to máš dobré...;-)

    Příspěvek z 26. dubna ve 20:51.
    Slaygirl v něm napsala:

    Kmo dneska to nemůže být sen. Mě se vyznal můj crush no a......

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 15. dubna v 17:01.
    Sakidonnut v něm napsala:

    ano, ale zdá se mi že kvůli vzdělávání musím skončit a cítím se hrozně ;-(

    Příspěvek z 15. dubna v 16:57.
    Adam149 v něm napsal:

    U mě furt beze změny. Asi na základce nebudu nikoho mít. Ale mám ještě asi čas.

    Příspěvek z 15. dubna v 16:37.
    JáJá1 v něm napsal:

    Slaygirl: jedna věc je, co cítíš ty a co ostatní, já jsem si to myslel mnohokrát... ale je pravda, že jsem to ani nezkusil.
    Já, když něco takového na mne přijde, tak to moc za štěstí už nepovažuju, ale čiré utrpení, které časem odezní...

    Příspěvek z 15. dubna v 16:02.
    Slaygirl v něm napsala:

    Někdo tu je $>😏 ke komu cítím silné city

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek ze 7. března v 19:54.
    Adam149 v něm napsal:

    No. Měl jsem crush, věřil jsem si, odmítla mě. Ale už to mám za sebou. A teď se mi nelíbí nikdo.:-|

    Příspěvek ze 7. března v 19:35.
    Blender v něm napsala:

    Sakidonnut, rozhodně :-D

    Příspěvek z 6. března ve 21:51.
    Sakidonnut v něm napsala:

    Je rozdíl v milovat a líbit se??8-o8-D

    Příspěvek z 6. března ve 21:27.
    Slaygirl v něm napsala:

    Anoo.
    Právě mi můj Crush poslal imagine kiss ? Co si mam myslet

    Prodleva 7 měsíců.
    Příspěvek z 23. července 2025 ve 2:21.
    elisajung12 v něm napsala:

    Mega O:-)

    Prodleva 24 dní.
    Příspěvek z 28. června 2025 v 18:57.
    Bumblebee v něm napsal:

    Tak jsem ziskal cislo kde mi to rekla

    Příspěvek z 28. června 2025 v 18:51.
    Věrulín v něm napsala:

    Bumblebee: A aplikoval jsi trik s králíkem?

    Příspěvek z 28. června 2025 v 18:34.
    Bumblebee v něm napsal:

    Líbí ale nechce mě

    Příspěvek z 28. června 2025 v 17:18.
    Sakidonnut v něm napsala:

    libi se mi O:-)

    Prodleva 21 dní.
    Příspěvek ze 7. června 2025 v 11:21.
    Emajka v něm napsala:

    Jop:-3:-D

    Příspěvek ze 7. června 2025 v 7:46.
    krecekkulisek v něm napsala:

    no jakoby ne úplně, že ho miluju. Líbí se miO:-)

    Příspěvek ze 7. června 2025 v 7:43.
    Capytea1 v něm napsala:

    Já miluju kluka co se mnou chodí do třídy.Sprostej hraje fotbal a hezkej btw nevím jestli on mě miluje$>

    Příspěvek z 5. června 2025 ve 22:16, upravený vzápětí.
    _Jessy_1 v něm napsala:

    To si piš!! Sebe hahahahahahaha!!!!!!!!! 8-D8-D:-P:-)]:-)
    (Hrozně vtipný já vím 🤣)

    Příspěvek z 5. června 2025 ve 21:49.
    janharper124 v něm napsal:

    jo, ale naštěstí o tom neví

    Příspěvek z 5. června 2025 ve 20:28.
    DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

    Lee Jin-wooka :-D

    Příspěvek z 5. června 2025 ve 20:12.
    Jogurt v něm napsala:

    To je tajné.😉

    Příspěvek z 5. června 2025 ve 20:08.
    smejky225 v něm napsal:

    Mne má rád každý. Jsem národy a davy milován.

    Příspěvek z 5. června 2025 v 19:10.
    Věrulín v něm napsala:

    A je to tu, smejky. A ty furt, že tě nikdo nemá rád. :-D

    Příspěvek z 5. června 2025 v 18:52.
    Minako v něm napsala:

    Miluju crazy pychopatického nesympatického manipulativního weirda, úžasný, fakt užívám si to ;-D

    Příspěvek z 5. června 2025 v 18:37, upravený vzápětí.
    Alice_Potter v něm napsala:

    mozna se mi nekdo libi ( libi ne laska)

    Prodleva 3 měsíce.
    Příspěvek z 6. března 2025 ve 14:13.
    the_obsessed_one v něm napsala:

    Laska je fuj. :3

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 27. února 2025 ve 22:22.
    VibrioDomácí v něm napsala:

    Své kamarády miluji samozřejmě

    Příspěvek z 27. února 2025 ve 22:02.
    the_obsessed_one v něm napsala:

    Dex: Já si myslím že definovat slovo láska či milovat ani nelze. Jsou to čistě subjektivní slova a pro každého znamenají asi něco jiného. Každý máme jedinečnou schopnost a definici lásky... :) Takže milovat je... Mno, cokoliv, co Tobě nejvíc k tomuto slůvku asi sedí... :D

    Příspěvek z 27. února 2025 ve 21:33.
    Dex v něm napsal:

    otázka jak definovat milujete někoho

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    13. prosince 2017 ve 20:03
    Založila:
    delfínek50
    Obsahuje:
    ~ 250 příspěvků
    Neaktivní moderátorka:
    delfínek50
    (zatoulaná kulisačka)